Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bruno7i - Plan treninga (masa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

    A najcesce odradim samo prsa... A nije ti losa kombiancija prsa/biceps,najvaznije ti je da probas svakakve kombinacije jer nema svatko isto tijelo. Nesto ce ti odgovarati sigurno
    "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

    "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

    Comment


    • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

      Originally posted by Bruno7i View Post
      tnq mister! A kuzis,zeznuto mi je spojeno tric i prsa,jer napravim prvo ovo pa onda radim propadanja gdje rade triceps i prsa poslje tog mi ruke otkazuju tako rec,onda nekad radik kick back ili skull crusher,pa onda ovo..
      Zato ja otvorim trening prsa sa sirokim propadanjem, a trening leda sa zgibovima. Odradim li benc/kosi/kontrakosi pa tek onda na propadanje, ne mogu napravit 4 propadanja, a ne 4 serije. Dok s druge strane benc nakon propadanja ne pati toliko, a ionako me ne briga za tezine, vec pravilan radi adekvatan broj ponavljanja.

      Comment


      • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

        Tako sam ja prije dok bi radio prsa,triceps... Zapoceo bi sa propadanjima da pogodim donja prsa. I istina je ovo da se bench ne naruši toliko nakon propadanja...
        "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

        "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

        Comment


        • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

          Originally posted by Svitogor View Post
          Zato ja otvorim trening prsa sa sirokim propadanjem, a trening leda sa zgibovima. Odradim li benc/kosi/kontrakosi pa tek onda na propadanje, ne mogu napravit 4 propadanja, a ne 4 serije. Dok s druge strane benc nakon propadanja ne pati toliko, a ionako me ne briga za tezine, vec pravilan radi adekvatan broj ponavljanja.
          ja sam ravni bench i izbacio jer mi je desna strana manja malo od druge i pocelo se popravljat odkad sam ga maknuo,ako zna jos tko kakvu bas vjezbu za to nek kaze,mislim da mi najvise tu pomaze dumbell flys..
          "Veni,Vidi,Vici"

          Comment


          • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

            Sje... sam zglob koliko mi se cini,kako sam citao mnogi pisu da je doslo do istegnuca,stvarno rastura,desni zglob sake,vec 2mj me boli i nikako da prestane i uveo sam zagrijavanje prije i usred i poslje treninga,to jest istezanje,al eto,ljevi je "citav " i nikad me ne boli..desna mi je slabija ruka pa mozda zato,dal ima tko savjete i dal bolje da odmorim makar tjedan pa da vidim kako ce bit?
            "Veni,Vidi,Vici"

            Comment


            • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

              Ima tko savijet?
              "Veni,Vidi,Vici"

              Comment


              • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

                osteo bi flex+omega 3....i u prehranu ubaci dosta voća i orašastih plodova

                kad ovo počneš prvih tjedan dana mirovat i onda sljedeci tjedan vec mozes trenirat

                Comment


                • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

                  Odmori, malo povecaj masti. nemoj ga forsat
                  https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                  https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                  Instagram: @shredded_dario

                  Comment


                  • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

                    Sto ucinih 2.5 tjedna bez vjezbanja i prehrane..puno stresa,neispavan,neznam koji mi je k..3 kile sam izgubio izgledam skoro kao negdje prije 3mj...j...skola i sve ostalo samo problemi u glavi...sad mi je problem ako budem isao nazad na to da se popravim jer viidim i po podlaktici da se smanjila dosta,vidim na ogledalu sve,tek prsa.. ne znam dal da idem po par kila jer je ljeto i neznam onda kako cu,jedino da probam lean bulk? moze support?
                    "Veni,Vidi,Vici"

                    Comment


                    • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

                      Ovo je 1 week back nakon mjesec dana out oko 79.5kg,nisam se dugo javljao pa evo nakon nekog vremena da i ja nesto stavim
                      11034816_681056545337051_1423983529_o.jpg
                      "Veni,Vidi,Vici"

                      Comment


                      • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

                        Ovako Trebam pomoc,zapeo sam i kilaza ne mrda nigdje,mislim na kilazu u liftovima s istim kilazama se borim vec 2-3mj,sto da mijenjam? sistem cijeli? serije? ponavljanja? ovako je izgledalo do sad,probao sam neke izmjene napravit al ono...il je mozda do tog sto je prehrana ista vec godinu i nesto..
                        "Veni,Vidi,Vici"

                        Comment

                        Working...
                        X