Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanje u vezi treninga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by kelly
    Samo deri i piši dojmove.
    Nisam stigao detaljno nista pisat o treningu a i forum je zezao nesto.

    Cucanj 5x5 kako stvari stoje uspit cu probit plateus na cucnju kelly tvojom metodom rada.zablokirao sam na 100kg 1 RM.

    Mrtvo dizanje 5x5 max mi je 140kg buduci da sad radim cesce uzeo sam max 100kg ovaj tjedan dvije serije i 3 po 85kg. Iduci tjedan cu podignit malo opterecenje. Max 110 2 serije i 3 po 90kg. I ovdje za mjesec dana sigurno probijam plateus 👍💪

    Dips 4x5 ovdje ide sve ok sve bolje i bolje.

    Zgib 4x5 isto ide ok kad vise nemogu uradit klasican zgib onda radim zadrzaj i lovim negativni momenat. Najcesce sa malom pauzom u pola pokreta. Ubacim u zadnju lat masinu i ispumpam jos koliko mogu

    Bench 4x8 radio cca sa 70% opterecenja. Jucer umjesta bencha 60 sklekova superserija sa invertanim veslanjem. Predobro.

    Rameni potisak radim stojeci. Ugl radio sam push press 5x5 sa bucicom.

    Obavezno sam napravio par fotografija da mogu usporedit za mjesec dana da vidim ima li fizickog napretka.
    Svidja mi se metoda i definitivno cu je radit kroz godinu. Thx na savjetu

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


    Comment


    • #17
      Ima što novoga? Kako ide sa FB?
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #18
        Bas se mislim kako odgovorit 😃
        Prsa se dodatno zaokruzuju bas se vidi. Ojacao na chin upu i na dipsu . Cucanj prelazim 100kg iduci tjedan cu pokusat. 90kg zasad sa ispravnom formom. Deadliftam 2xserije po 100kg 3x serije po 90kg. Mrtvo necu pokusavat razbijat maximum zasad koncentriram se vise na cucanj koji mi je slabiji. Umjesto bencha radim sklekove ili radim bucicama. Ugl ide odlicno promjene su vidljive takodjer snaga se povecala. 😃😃 ugl trening me iscrpi ali mi i daje napredak jako zadovoljan Kelly 👍

        Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


        Comment


        • #19
          Nemoj se opterećivati sa max težinama, radi onako od 6-12 ponavljanja, snaga i masa rastu i to vidiš po tome što povećavaš težine na radnim serijama. Maxanje može izazvati nepotrebne ozljede. Jači trening daje i veći napredak, nema kruha od drkeljanja bučicama i natezanja gume i sajli, mada bolje i to nego ništa.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #20
            Evo nakon duze pauze da javim kako protjece plan i program. Zadnjih mjeseci po kellyevoj preporuci radio trening. Sve islo naprijed. Thx Kelly. Jedino problem je sto sam prije cca 15tak dana izvrnuo desno koljeno. Ligamenti i tetive jos zacjeljuju. Nemoguce mi je raditi puni cucanj. Poceo sam trenirati 4x tjedno. Lagano sam modificirao trening sto je kelly preporucio.

            Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

            Comment


            • #21
              Gornji dio tijela: zgib, dips, potisak za prsa, potisak za ramena, pregib za bicepse plus kardio 15 min. Donji dio tijela: cucanj i mrtvo dizanje, farmer walk, izbacaj girijom ili bucicom, podizanje nogu sa oslonca, nozna ekstenzija i potisak za listove nema kardia ovim danima

              Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

              Comment


              • #22
                A

                Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

                Comment


                • #23
                  I kako ide?
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #24
                    Ide odlicno Kelly. Valjda si vidio pojacao sam sa 3x tjedno na 4x tjedno. Napredak je prisutan. Radim dips sa dodanim opterecenjima i poceo zgibove isto tako. Deadlift 120kg mi je ajmo rec piece of cake za dizanje. Jedini problem sam imao sa koljenom. Ozljeda pri padu koljeno se izokrenulo i razvalio sam ligamente i netecen meniskus bio. Sad sam odlicno jos jedino moram pripazit malo. Nesmijem ic bas prevelikin opterecenjoma. Nije ni zu prici kraj. Slicnu stvar sam imao i sa ramenom. Razvuka sam tetivu sto vezuje pectoralis sa rukom. Kad stignem ubacim kojo video

                    Comment


                    • #25
                      Samo polako i pazi na ozljede.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #26
                        Evo samo da napisem trenutni program. Dakle ciljano popravljam ono sto zaostaje a to su bili zgibovi dipsevi i cucanj. Radi se 4 dana u tjednu i sastoji se program od slozenih pokreta.

                        1. Dan gornji dio
                        Zgibovi i lat masina cca 40 ponavljanja.
                        Dips 20 ponavljanja obicno kombiniram par komada sa dodanim opterecenjem i odmah par komada bez
                        Bench bucicama neutralni hvat 30 ponavljanja
                        Jednorucno veslanjenu pregibu 30 ponavljanja
                        Pullover bucicom 30 ponavljanja
                        Biceps pregib sipkom oko 40 ponavljanja kombiniram po nekoliko kratkih i teskih pregiba i sa laksom sipkom odradim brzo i pumpajuce.

                        Cardio 15 min jogging na traci umjeren tempo

                        2. Dan donji dio
                        Cucanj 30 ponavljanja
                        Mrtvo dizanje 25 ponavljanja
                        Farmer walk cca 100metara maximalno opterecenje a da forma ne pati
                        Izbacaj girije ili bucice 40 ponavljanja dvorucni i jednorucni
                        Podizanje nogu na klupi za trbusne
                        Po 20 ponavljanja nizna fleksija ekstenzija i listovi
                        Kardio se ne radi

                        3. Dan gornji dio
                        Sve isto ali umjesto benchanja radim push press i klasicni sjedeci rameni potisak

                        4. Dan isti kao i drugi. Radi se donji dio

                        Po Kellyevoj metodi radio sa 3 tjedna i pokazao se napredak. Prebacio sam se u 4 dana sustav treniranja. Modificirao sam malo trening. Najbitnije mi je odradit ove pokrete sto zaostaju na pocetku treninga i mogu reci sa uspijeva i da sam zadovoljan. Farmer walk mi je jedna od extra stvari nakon mjesec dana primjetio sam vec brutalan grip koji stjecem.



                        Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


                        Last edited by a_ntonio; 05-08-16, 10:51.

                        Comment

                        Working...
                        X