Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    ja nemogu 80 kg drzat sa hookom..al to sa strane..kilaza koju je digao je svemirska...
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      al rammstein
      ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

      "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        candito ima jako informativnu raspravu na personalnom fb page-u o deadliftu

        Originally posted by Megara View Post
        steta sto se ozenio Pete
        bas su kjut
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          pa printskrinaj

          jesam se pohvalila kako mi je nekidan Omar rekao "-Megara- you have just won this thread." take that bitchez

          edit: ja tebe skontala da pete i candito imaju raspravu O.o
          a ovi su mi omiljeni par, bas su catkiii
          Last edited by Megara; 05-07-14, 08:47.
          ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

          "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Da li je moguce na masi gubiti misicnu masu a redovno dobivati na snazi u smislu povecavanja tezine s kojima radim? U zadnje vrime se osjecan ka Brazil sinoc, izgledan nekako manje sta su mi i ukucani primjetili.....ishrana mi je tip top kao i trening gdje redovito iz tjedna u tjedan podizen kilaze u gotovo pa svim vjezbama

            EDIT: osobna kilaza mi nije pala ............. garant haluciniran

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              puno je u glavi. pogledaj iz perspektive prije i poslije treninga. poslije treninga se osjecas da neces proc kroz vrata koliki si... dodje ti period kada si malo potisten, mozda malo vrijeme, a da toga nisi niti svjesan...
              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                a e...mind games

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  mislio sam ubacit kardio sad prek ljeta da malo povećam dnevne aktivnosti,imam dobar bicikl koji mi bezveze stoji u šupi,nisam ga sto godina vozio...inače dnevna rutina mi je ovakva,kad se probudim obilno doručkujem,pogledam mućke koje su svaki dan u 11 i to mi je obavezna dnevna doza humora odma sam bolje volje i popijem šalicu crne kave i neku voćku uz to,onda odradim trening s težinama 70-80 min,mislio sam predvečer nekih 45min pedalirat još šta mislite jel to ok?...možda glupo pitanje malo al znači oko podne utezi i predvečer bicikl...

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    koja je svrha tog pedaliranja to jest sta je cilj time postici? kalorijski deficit pojacat ili topljenje sala ? ako ides samo nabiti potrosnju kalorija onda ok. Ako ides topiti salo onda to radis kad ti je glikogen prazan to jest ujutro na taste ili nakon treninga utezima

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Mnogo je varijanta tegovi predveče, a kardio posle doručka....

                      Ipak je za ozbiljan rad sa tegovma potrebno pre toga uneti minimum dva jaka obroka.
                      Pivo za masu, rakija za defku...

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        znam da je kardio ujutro natašte za spaljivanje masnoća,u biti cilj mi je samo povećat dnevne aktivnosti i tako to,trošit više kalorija...to mi po nekoj logici nikak nemože bit loše ta dodatna aktivnost,a kaj se tiče nekih beneficija u izgledu ne očekujem ih od tog kardia...možda još neki mini obrok ubacim da mi se mišići ne pretvore u kašu pa budem vidio

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          recimo poanta mog pitanja bi bila jel kardio dobar il loš za bildere,nebitno u koje doba dana,znam dost ekipe koja radi kardio svaki dan pola sata,neki ne rade jel su uvjereni da je kataboličan...neznam po meni pozitivna stvar bi bila da održavaš neku funkcionalnost tijela i plus šta je to dodatna sportska aktivnost,da to nisu samo utezi,rad s težinama i tako to,znači da je još nešto...ja recimo obožavam plivat i jedva čekam more da se isplivama(ak neću stalno bit u elementu )...nogomet igram cijeli život sad nemogu radi sj koljena...loša strana bi bilo to ako je meni cilj kalorijski suficit i ne pojačam unos kalorija zbog tog kardia sam u deficitu,šta znači da je kataboličan u tom slučaju..ubiti tu dodatnu aktivnost bi trebala pratit i odgovarajuća prehrana bez obzira koji nam je cilj,jel se slažete??

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            ispričavam se ako davim,al sad razmišljam malo o ovom...
                            recimo jednom bilderu je cilj mišični prirast,on jede 3500 kalorija dnevno i vježba s utezima sat,sat i pol dnevno,ali odluči da će od sad jesti 4000 kalorija na dan i ubacit kardio trening.....šta vi mislite koji je bolji način za razvoj mišične mase??

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by Dača View Post
                              Mnogo je varijanta tegovi predveče, a kardio posle doručka....

                              Ipak je za ozbiljan rad sa tegovma potrebno pre toga uneti minimum dva jaka obroka.
                              Ovo je nebuloza, bez uvrede Ljudi treniraju na prazan zeludac, sa jednim obrokom, na raznim dijeta, postovima i sl i odraduju vrhunske treninge jer imaju volje, a opet netko unese 3 obroka prije pa opet nema volje jer je stvar u glavi. Ne podrzavam trening na prazan zeludac bez masu antikatabolika ali sve je stvar u glavi koliko kvalitetan trening ces odradit u vecini slucajeva.

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by Homemade View Post
                                Ovo je nebuloza, bez uvrede Ljudi treniraju na prazan zeludac, sa jednim obrokom, na raznim dijeta, postovima i sl i odraduju vrhunske treninge jer imaju volje, a opet netko unese 3 obroka prije pa opet nema volje jer je stvar u glavi. Ne podrzavam trening na prazan zeludac bez masu antikatabolika ali sve je stvar u glavi koliko kvalitetan trening ces odradit u vecini slucajeva.
                                Naravno da se ne vređam, ali i dalje ostajem pri tome što sam rekao... Uostalom, nisam to ja rekao samo zbog togo što se i na mom, sopstvenom primeru pokazalo kao tačno, nego i zato što sam o tome čitao...

                                Da ne pominjem to što znam mnoge takmičare, što u PL što u BB koji treniraju sa tegovima isključivo popodne i uveče... Nije to tek tako...

                                Znam samo Sandija Imerovića koji diže rano ujutru...
                                Last edited by Dača; 11-07-14, 21:51.
                                Pivo za masu, rakija za defku...

                                Comment

                                Working...
                                X