Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    mozda je na halotestinu, pre agreasivno mi djeluje

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Ima neki glas kao da ima 30 godina... A i mene zanima zasto bas nosi masku,mogo je dosad skinut. Ali opet ako ima stvarno 18 god,skidam kapu jer nije bas svatko ovakav u tim god
      "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

      "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        most badass gym award goes to:



        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Hahaja nisu normalni ) strasno izgleda haha
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Ako moze neko podjelit jedan program koji sam prije nasao tu na forumu, jedna misicna skupina radi se tri puta u dva tjedna. Zove se 1,5 training ili tako nesto, ne mogu nigdje nac.
            Hvala!

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Netko da prokomentira ovo?
              Sad bas da cucnjem bolje leda razvijas tj.donja ?

              Do I Have To Deadlift?: http://youtu.be/QnRTDhdWHkc
              http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
              BB AND THIS !

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Deadlift na eng. znaci mrtvo dizanje, ne cucanj.

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  ^^najgori YT channel ikad


                  having that said, ne - ni jedna vjezba nije neophodna da se nabilda odredjeni dio tijela

                  ali reci da je squat i deadlift isti i da DL samo malo vise radi traps-e...sorry but no lol

                  i cini mi se da si ovo uzeo kao izgovor da jos uvijek nisi poradio na mobilnosti da uradis DL kako treba, ili se varam ?
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by Builty View Post
                    Deadlift na eng. znaci mrtvo dizanje, ne cucanj.
                    Onda Philip Heath radi deadgift
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Imam pitanje u vezi deadlifta.Radim bez pojasa doduse tek u nekih 2 3 mjeseca unazad.Prije sam tu vjezbu izbjegavo jer sam se vadio na visinu i nikako nisam mogo pravilno radit.inace radim sumo jer puno bolje kontroliram i drzim ledza ravna.Npr zadnji trening sam digo 150kg. Pa me zanima od kojeg trenutka cemo znati da nam treba pojas i jel bolje radit bez pojasa?

                      Sent from my GT-S5570I using Tapatalk 2

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Ako radiš maksimalne težine jedno-dva ponavljanja onda stavi pojas, ali ako možeš neku težinu kontrolirano dignuti barem 5 puta i ako ti je cilj hipertrofija, a ne maksimalna snaga onda ti ne treba pojas. Powerlifteri poput Dan Greena i Brandona Lilija van sezone rade full raw bez pojasa, bez ičega, a kad se približava natjecanje onda stave pojas. Kad dođeš do težina na kojima će ti trebati pojas - znat češ sigurno trebaš li ga ili ne.

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Molio bih da mi netko preporuci koji su najbolji steznici za koljena po omjeru cijena/kvaliteta. Gledao sam one sbd i rehband sto ih ima pola yt ali preskupi
                          Originally posted by madmax22
                          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                          Originally posted by jocker77
                          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                          Originally posted by Hajduk
                          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by neuk View Post
                            Molio bih da mi netko preporuci koji su najbolji steznici za koljena po omjeru cijena/kvaliteta. Gledao sam one sbd i rehband sto ih ima pola yt ali preskupi
                            pride sleeves...6km po komadu su mene izasle

                            mislim ono...trositi velike pare na sleeves-e nema smisla imo...
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              pozz ljudovi htio bi vas pitat samo dal bi mi mogo netko pomoć oko treninga za noge pošto imam problema s leđima mislim da čučanj i deadlift neću moć radit pa jel mogu za početak zamijenit s nečim da bude bar približno efektivan trening?

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Radi ekstenziju podkoljenice na masini i radi na onoj drugoj masini za dupe i zadnju lozu.

                                Sent from my ALCATEL_one_touch_990 using Tapatalk 2
                                "Put up, shut up, go hard, or go home"

                                Comment

                                Working...
                                X