Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Originally posted by Dača View Post
    Pa to mu je jedna od namena...
    jednostavno skači tj. radi push press em više kila em cijelo tijelo radi s naglaskom na ramena i manje opterecenje na dolja leđa

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by 50-kilas View Post
      Navodno dugotrajno korištenje može oštetiti živčane stanice u mozgu. Ne znam u čemu je fora s amonijakom, šmrkao sam ga na državnom prvi put prije deadlifta, ali osim što me tjerao na kašljanje i što su mi se suzile oči, nisam dobio osjećaj da mi je pomogao.
      Odakle ti ovo dam ože oštetit neurone?

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by Kahn View Post
        Odakle ti ovo dam ože oštetit neurone?
        Bilo je tu na forumu negdje napisano.

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Bench press 300kg: http://youtu.be/PYdnpZefqiE
          https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
          http://instagram.com/dinc_94
          http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
          myprotein code: MP24017174

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            najzanimljivije mi je sto ne koristi ni wrst wrapse
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Nema ruku... i opet je jača od mene

              https://www.facebook.com/video.php?v=10152511469241025

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by Dinč View Post
                Bench press 300kg: http://youtu.be/PYdnpZefqiE
                Pa ovo i nije napredak za njega.

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by Kahn View Post
                  Pa ovo i nije napredak za njega.

                  s obzirom da pod sheikom radi <85% svo vrijeme, mislim da ovo i nije na treningu dizao prije
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening



                    Komentar o ovome treningu ? Nisam lud da probam,ali ovo mi se cini malo riskantno ...
                    http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                    BB AND THIS !

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      sto ti je riskantno
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Pa da mu ruka ne otpadne. dooooooooh

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Eto ljudi nakon malo duže stanke od par mjeseca krenuo sam opet u teretanu. Nažalost ta teretana je od jedne ekipe iz mog mjesta, ima par stvari poput lat sprava,kosi i ravni benč, šipka za zgibove,ona sprava gdje se može izvoditi vježba ''dobro jutro'' za leđa,te sprava za propadanja i trbušnjake,utezi.Znam da nije puno al mislim da se s time može odraditi dobar trening.Imam 181cm,88 kila,14,5%bf, eh moj je cilj izdefinirati se i izgubit bar 4 kg sala,proučio sam teme na forumu za defku,itd. Bit je da sam probao svakakve dijete i načine.Prehrana mi je uredu, nikad ne jedem preko 2100 kalorija, jedem samo 30 g proteina na dan.
                          I često nakon pol sata treninga izgubim snage.Mislim si nakon nove godine kupit kreatin jer povećava volumen mišića pomoću vode i ubrzava oporavak energije. Sad vas pitam koje vježbe bi mi bile dobre pomoću ovih sprava da su zahtjevne,i šta mislite o 2 treninga na dan, i također nikako ne mogu da postopno na benču dižem više kilograma,mogu 50 kg ali više od toga je živa muka.Tako da pomozite mi ako možete pošto mnogi od vas vježbaju godinama i znate več mnogo više od onih koji vježbaju pol godine.

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by Jancec View Post
                            Prehrana mi je uredu, nikad ne jedem preko 2100 kalorija, jedem samo 30 g proteina na dan.
                            I često nakon pol sata treninga izgubim snage.Mislim si nakon nove godine kupit kreatin jer povećava volumen mišića pomoću vode i ubrzava oporavak energije.

                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by Jancec View Post
                              Eto ljudi nakon malo duže stanke od par mjeseca krenuo sam opet u teretanu. Nažalost ta teretana je od jedne ekipe iz mog mjesta, ima par stvari poput lat sprava,kosi i ravni benč, šipka za zgibove,ona sprava gdje se može izvoditi vježba ''dobro jutro'' za leđa,te sprava za propadanja i trbušnjake,utezi.Znam da nije puno al mislim da se s time može odraditi dobar trening.Imam 181cm,88 kila,14,5%bf, eh moj je cilj izdefinirati se i izgubit bar 4 kg sala,proučio sam teme na forumu za defku,itd. Bit je da sam probao svakakve dijete i načine.Prehrana mi je uredu, nikad ne jedem preko 2100 kalorija, jedem samo 30 g proteina na dan.
                              I često nakon pol sata treninga izgubim snage.Mislim si nakon nove godine kupit kreatin jer povećava volumen mišića pomoću vode i ubrzava oporavak energije. Sad vas pitam koje vježbe bi mi bile dobre pomoću ovih sprava da su zahtjevne,i šta mislite o 2 treninga na dan, i također nikako ne mogu da postopno na benču dižem više kilograma,mogu 50 kg ali više od toga je živa muka.Tako da pomozite mi ako možete pošto mnogi od vas vježbaju godinama i znate več mnogo više od onih koji vježbaju pol godine.

                              Ili trollaš ili si zrel za euranaziju.

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Ne trollam,a za ovu riječ prvi put čujem.

                                Comment

                                Working...
                                X