Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Originally posted by R3SoL¨Ti0n View Post
    koja je najbolja vjezba za gornji dio prsa? nikako nisam zadovoljan tim izgledom... tu mi treba volumen prsa... sa kojom vjezbom to postic? hvala
    Kosi benc, letenja na kosom, kabelima

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by R3SoL¨Ti0n View Post
      koja je najbolja vjezba za gornji dio prsa? nikako nisam zadovoljan tim izgledom... tu mi treba volumen prsa... sa kojom vjezbom to postic? hvala
      incline dumbbell press, incline cable crossover
      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
      ----------------------------------------------------------------
      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Dvoumim se izmedju dvije varijante iste vjezbe. Standing Triceps Extensions (EZ-Bar) ili Standing Triceps Extensions (Dumbbell), ili jednostavno da jednu sedmicu radim jedno, a drugu drugo. Zanimaju me vasa misljenja.

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by Argentum View Post
          Dvoumim se izmedju dvije varijante iste vjezbe. Standing Triceps Extensions (EZ-Bar) ili Standing Triceps Extensions (Dumbbell), ili jednostavno da jednu sedmicu radim jedno, a drugu drugo. Zanimaju me vasa misljenja.
          ležeća triceps ekstenzija s bučicom sa suprotnog ramena
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by Premium.Better View Post
            incline dumbbell press, incline cable crossover
            + incline bench press no naglasak na konstantnu tenziju i ne spuštati do prsa niti dizati do ravnih laktova
            Originally posted by Argentum View Post
            Dvoumim se izmedju dvije varijante iste vjezbe. Standing Triceps Extensions (EZ-Bar) ili Standing Triceps Extensions (Dumbbell), ili jednostavno da jednu sedmicu radim jedno, a drugu drugo. Zanimaju me vasa misljenja.
            a recimo bolje da ubacis uz stojeci ez bar i sjedeci potisak iza glave bucicom no objeručke, jednorucno je sranje osim u nekim drugim verzijama, just my 2 cents
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by hardstyle91 View Post
              + incline bench press no naglasak na konstantnu tenziju i ne spuštati do prsa niti dizati do ravnih laktova
              Ne spuštati to prsiju? Kaj je polovična kontrakcija superiorna potpunoj? Mogu razumit ne zaključavanje laktova, i sam tako radim, ali zašto ne dodirivat lagano prsa?

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Moram napomenut kad radite bench da sipku njezno vracate na stalak jer tako savjetuje Miha Zupan kojeg slusaju odredeni forumasi, logicno. Ni u kojem slucaju vjezbu izvoditi do otkaza kako ne bi ispustali neartikulirane glasove cime bi privukli paznju non lifting tetkica. Pri izvodenju mrtvog dizanja sipku takodjer treba spustati lagano s ciljem sprijecavanja potresa ili propadanja na nizi kat.

                Svaki dan naucim nesto novo na internetu i trudim se nesvakidasnje savjete nesebicno dijeliti, a ocekujem da cete ih primjeniti u svakodnevnom zivotu.
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Uuuu volim ovakva neizravna prozivanja na forumu haha! Cekamo odgovor prozvanog
                  Originally posted by madmax22
                  da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                  Originally posted by jocker77
                  Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                  Originally posted by Hajduk
                  isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by Kahn View Post
                    Ne spuštati to prsiju? Kaj je polovična kontrakcija superiorna potpunoj? Mogu razumit ne zaključavanje laktova, i sam tako radim, ali zašto ne dodirivat lagano prsa?
                    Ne govorim da je ovo superiornije niti išta, samo govorim ono što djeluje po pitanju hipertrofije, kako i meni, tako i mnogima kojima sam preporučio, snagu na taj nacin nikada nebi radio ofc.
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by hardstyle91 View Post
                      Ne govorim da je ovo superiornije niti išta, samo govorim ono što djeluje po pitanju hipertrofije, kako i meni, tako i mnogima kojima sam preporučio, snagu na taj nacin nikada nebi radio ofc.
                      A po kojoj logici to BOLJE djeluje po pitanju hipertrofije? Zato šta se tako akumilira više mliječne kiseline pa imaš dojam da si bolje pogodia mišić?

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Originally posted by Dinč View Post
                        Kakav ti je hvat? Double over hand, mixed, hook?

                        Si probao radit sa kredom/magnezijem? Mozda je problem u sipci ako ti klizi iz ruke sto sa magnezijem to sprijecavas i automatski ti "pojacava" hvat
                        Imam kombinirani grip,dlanovi su kontra okrenuti onda je to najjače ali opet mi to nije to...nisam nikada radio s magnezijem ali probat ću mislim da bi to moglo pomoći,hvala na savjetu...

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          kad ti dodirnes prsa je puno drukcije nego kad se radis cijelo vrijeme u zraku nazovimo to tako i koliko sam vidio puno ljudi radi tako,ne samo tu po teretana nego i po youtube...nije lose kombinirat

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by Kahn View Post
                            A po kojoj logici to BOLJE djeluje po pitanju hipertrofije? Zato šta se tako akumilira više mliječne kiseline pa imaš dojam da si bolje pogodia mišić?
                            Ne, nego zdrav razum i napredak na skupini koja zaostaje, logike zapamti nema u ovom sportu, imaš "paše mi" "ne paše mi"
                            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Je li istina da donji dio leđa ne bi trebalo foam rollati?

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Vjv tko je to rekao je mislio na rolanje kraljeznice...ako su nekom misici mali pa se po kostima rola samo neka se nagne i nek rola samo jednu stranu erektora...
                                Valjda si skuzio kako se nagnnut...samo u stranu malo i cijeli pritisak je npr samo na lijevom erektoru..donjim ledima il cemu vec
                                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                                Youtube:

                                Primjer treninga snage/hipertrofije
                                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                                Sve o prehrani
                                Sve o treningu

                                Comment

                                Working...
                                X