Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Originally posted by neuk View Post
    @jozo, dominik kakav cucanj radite? Uzi/siri stav? Low/high bar?
    pa malo vise od sirine kukova .....i high bar .......

    images.jpg

    i ako je sudit po ovome gdje je high a gdje je low..onda low nikad nisam ni radio
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      @DOMINIK11 ista stvat i kod mene samo kod vecih kilaza

      @neuk uski stav,high bar, ATG

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Meni je low bar nekad stvarao probleme u lumbalnom dijelu, ali i u aduktorima, pa sam prije par mjeseci poceo raditi 2xtjedno vjezbe za mobilnost i promijenio u high bar i vise nemam problema s time. Ne znam sta je od ovog dvoje vise pomoglo..
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by jozo13 View Post
          @DOMINIK11 ista stvat i kod mene samo kod vecih kilaza

          @neuk uski stav,high bar, ATG

          Imas li jako naglasen tzv. "Butt wink" ?
          Originally posted by madmax22
          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
          Originally posted by jocker77
          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
          Originally posted by Hajduk
          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            nemam neku filozofiju samo cucnem

            probleme sam dobio kad sam prije jedno godinu i pol poceo raditi cucnjeve, naime dizao sam kilazu 5 kg tjedno... zapravo to nisu bili cucnjevi nego cucnjevi+good morning

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Uhvati me ponekad neki grč u predjelu donjeg dijela leda sa desne strane kad se namjestim na bench klupu ( na nacin da podignem kukove u zrak i dobar dio tjelesne težine stavim na trapez, i onda spustim kukove na klupu i stopala na pod )....Ima li netko slicnih iskustava i kako rjesit ovo? Prilicno je iritantno kad se ne javi odma u pocetku nego tokom serije

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Probaj promeniti položaj nogu, ako su ti široko, skupi ih i obratno...

                I meni se često desi grč, kad pravim "kiflu"....

                Smanji kiflu...
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  da to sam primjetia da se javi bol kad luk napravim, budem onda malo experimentira sa polozajem nogu

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Koje su dobre vježbe za bolji most u benchu? Ja koju god da sam tehniku namještanja za bench isprobavao svejedno na kraju izgledam ko greda na klupici

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by 50-kilas View Post
                      Koje su dobre vježbe za bolji most u benchu? Ja koju god da sam tehniku namještanja za bench isprobavao svejedno na kraju izgledam ko greda na klupici
                      Ne bi zna. Možda neko istezanje trbušnog zida i fleksora kukova???
                      Uglavnom, šta ga više radiš, to će ti bit bolji. Ja kad sam tek počea ''mostovat'' bia sam popprilično flat, s vremenom sam bia u stanju radit sve veći i veći arch.

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Originally posted by 50-kilas View Post
                        Koje su dobre vježbe za bolji most u benchu? Ja koju god da sam tehniku namještanja za bench isprobavao svejedno na kraju izgledam ko greda na klupici
                        Istezanje kukova mi je navise pomoglo da mi stopala idu sto vise "pod leđa" i tako bi mi se automatski radio bolji arch... U pocetku sam znao imat grceve i neugodnu bol u leđima ali nakon nekog vremena to nestane i se smanji na minimalno. Probaj radit most na strunjaci za pocetak jedno 5 do 10 sekundi se zadrzat u toj poziciji pa kasnije ako mozes i dulje
                        https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                        http://instagram.com/dinc_94
                        http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                        myprotein code: MP24017174

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Odlicno je ovo TripleZ. Pjesma unistava.

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              nemam svooju temu pa ako nije bed ubacit cu pod trening...posto ovo spada pod trening....
                              CAM00856.jpg leda prije oko 2mj
                              CAM00997 - Copy.jpg leda veceras......

                              ok...gdje ima mjesta za najvise napretka???? hvala unapred

                              https://www.youtube.com/watch?v=MYSVMgRr6pw

                              da slusate uz slike
                              Last edited by dominik11; 18-02-15, 23:39.
                              This is your life and it’s ending one minute at a time

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Dominiče, pa napravi svoju temu sa slikama.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X