Announcement

Collapse
No announcement yet.

Izrada kućne teratane - koji su osnovni elementi, za kućnu teretanu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Izrada kućne teratane - koji su osnovni elementi, za kućnu teretanu?

    Ovdje su nedavno pričali o kavezu:

    http://www.building-body.com/forum/t...860#post909860
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #17
      Re: Izrada kućne teratane - koji su osnovni elementi, za kućnu teretanu?

      Hvala, znači vi profesionalci stariji bilderi, dajte mi recite još osim kaveza, bench klupice i bučica treba još šta za kucnu teretanu?
      Mislim doma trenirat jer nestignem stvarno otić u teretanu, puno izgubim na vožnji do teretane pa nazad doma, a ovako to vrijeme iskoristim za trening i još imam nešto slobodnog vremena.

      Comment


      • #18
        Re: Izrada kućne teratane - koji su osnovni elementi, za kućnu teretanu?

        Po meni ovih 7 vježbi obavezno ubaciti:

        http://www.building-body.com/Sto-su-...i-pokreti.html

        a ostalo ako bude-bude.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #19
          Re: Izrada kućne teratane - koji su osnovni elementi, za kućnu teretanu?

          Originally posted by kelly View Post
          Po meni ovih 7 vježbi obavezno ubaciti:

          http://www.building-body.com/Sto-su-...i-pokreti.html

          a ostalo ako bude-bude.
          Ne razumijem sedmu vježbu slike su iste, šta se tamo radi?
          I imam masno tkivo to nemoguće pretvorit u mišiće ali s tih 7 vježba (po danu 2 il na dan svih 7 vježbi napravim) ?
          Moguće je sa tih 7 vježbi dobit mišičnu masu ako se trenira mjesecima i izgubit masno tkivo? Ostalo se lako složi, i da neke proteine možeš preporučit il nešt šta bi mi pomoglo? Normalno s vašeg web shop-a.

          Comment


          • #20
            Re: Izrada kućne teratane - koji su osnovni elementi, za kućnu teretanu?

            niti jedna vjezba a ni slika nije ista,7. vjezba valjda mislis na propadanje s propadanjem radis najvise troglavi triceps
            to drugo pitanje,masno tkivo nikako se nemoze pretvorit u misice... s jednorucnom sipkom i bucicama se moze dosta toga radit (ali ako oces nesto ozbiljno teretana je mama jer ipak treba ti puno sprava, i znanja da bi imao dobio cilj...s druge strane razumim te,teretana ti je daleko a doma bi moga skompletirat neke sprave i radit trening...sto se tice sprava napravi kavez i benc klupu,dvi sipke i 2 para bucica(znam lako je napisati,al treba to i izvest)....sad sve je stvar koliko te to zanima za radit i koliko se kuzis u crtanje skica prvo jer to je osnova za izradu necega takvog plus moras znat di su veca opterecenja tj gdje spoj treba pojacanje itd...drugo moras znat ispilat,zavarit(to tribas malo bolje proucit ako neznas),ako hoces kvalitetno onda i moras pobrusit i opiturat,plus stavljanje spuzve i skaja...ja sam to napisa kao da je znanstvena fantastika ali skuzi poantu...btw ako krenes u to imas puno posla valdja si toga svijesan,naravno moras znat koje ces cijevi kupit,plus financije,neznam kako si sa njima al imas sta ulagat,pogotovo kad nesto falijes pa triba dva puta radit a fali materijala ...ako imas određenih pitanja slobodno pitaj,pokusat cu pomoc koliko god mogu


            eh da skoro zaboravih,bez alata nema zanata reklo bi se,ali i neki se alati mogu unaprijedit ili napravit,samo triba volja i financije


            evo npr za ovaj kavez po meni ti treba

            18m cjevi kvadratnog profila dimenzija 40x40 moze deblja stjenka moze i tanja ona je jeftinija,ali sve zavisi oces busit cjev ili radit lame,ako ces busit cijev,onda ti trebaju ove cijevi bit vecih dimenzija(znaci skuplje)
            rupe za sipku mozes busit,al to je mislim promjera fi28(problem za slabije busilice),ali moze se to drugcije izves lamom ili cjevi plus nebi oslabija cijev(tako bi ja radija za ove osnovne cijevi od 40x40...

            ima jos tu sitnica al sve se to moze bez problema rijesit
            al ako ovaj kavez ne uspijes e onda stvarno....



            nadam se da sam nesto pomoga,mozda nije dobro sroceno al bitno je skuzit poantu i npr kad vidis neku spravu i zelis tako nesto napravit,nemoras sljepo gledat nju i tocno po njoj radit,npr na ovom kavezu se moze nekoliko varijanti napravit umjesto rupa...
            Last edited by Tettorex; 26-06-12, 19:41.

            Comment


            • #21
              Re: Izrada kućne teratane - koji su osnovni elementi, za kućnu teretanu?

              Razumijem se ja u to, ipak je to moja struka. Tak da mi nije problem napravit znači bench klupica, kavez i bučice.
              Na kavezu bi bušio rupe, jednostavnije mi je izbušit. Uskoro krećem s treningom pa ako bi se mogli porazgovarati preko Inboxa ovdje na forumu da ne duljimo u temi. Svjestan sam toga da masno tkivo nemoguće pretvorit u mišiče al budem ja to riješio. Kako masno gubim tako mišiče dobijam (nadam se da bude tako).

              Comment


              • #22
                Re: Izrada kućne teratane - koji su osnovni elementi, za kućnu teretanu?

                a i istovremeno gubljenje speka i dobivanje misica je visa matematika... mozes, ali ne ocekuj previse...
                prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                Comment


                • #23
                  Re: Izrada kućne teratane - koji su osnovni elementi, za kućnu teretanu?

                  Pa samo treniraj, radi cardio i izgubit ces salo. Ne brini se previse nego pocni raditi
                  I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Izrada kućne teratane - koji su osnovni elementi, za kućnu teretanu?

                    Okej, Hvala svima.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Izrada kućne teratane - koji su osnovni elementi, za kućnu teretanu?

                      Originally posted by Norco View Post
                      Razumijem se ja u to, ipak je to moja struka. Tak da mi nije problem napravit znači bench klupica, kavez i bučice.
                      Na kavezu bi bušio rupe, jednostavnije mi je izbušit. Uskoro krećem s treningom pa ako bi se mogli porazgovarati preko Inboxa ovdje na forumu da ne duljimo u temi. Svjestan sam toga da masno tkivo nemoguće pretvorit u mišiče al budem ja to riješio. Kako masno gubim tako mišiče dobijam (nadam se da bude tako).
                      moze,javi se

                      sad sam na godisnjem tako da cu imat vrimena!

                      Comment

                      Working...
                      X