Announcement

Collapse
No announcement yet.

zgibovi i propadanja, nisam trenutno u mogućnosti da krenem u teretanu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: zgibovi i propadanja, nisam trenutno u mogućnosti da krenem u teretanu

    I treba bit veci nego biceps... cini 2/3 ruke
    https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
    https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

    Instagram: @shredded_dario

    Comment


    • #17
      Re: zgibovi i propadanja, nisam trenutno u mogućnosti da krenem u teretanu

      I najvise ne volim cuti gluposti da se bodyweightom nemoze nista napravit nego samo odrzavat forma ili takve gluposti, tek sam sad vidio temu... znam decke koji treniraju 2 godine rade cuda vani ne uzimaju ni whey a izgledaju u najmanju ruku brutalno...
      https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
      https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

      Instagram: @shredded_dario

      Comment


      • #18
        Re: zgibovi i propadanja, nisam trenutno u mogućnosti da krenem u teretanu

        Za biceps chin-upsi ili jednostavno bucica/kamen u ruku i radis biceps kako bi ga radio i u teretani...
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • #19
          Re: zgibovi i propadanja, nisam trenutno u mogućnosti da krenem u teretanu

          Originally posted by DARICA View Post
          I najvise ne volim cuti gluposti da se bodyweightom nemoze nista napravit nego samo odrzavat forma ili takve gluposti, tek sam sad vidio temu... znam decke koji treniraju 2 godine rade cuda vani ne uzimaju ni whey a izgledaju u najmanju ruku brutalno...
          Znam i ja decke koji rade na baustelu na mjesal'ci pa izgledaju bolje od 90% ljudi u teretani. a niti ne treniraju. jedu 1 na dan neko "sranje" i super izgledaju i kak sad to, niti idu u teretanu, a niti se nevjesaju po parkovima?
          Ako ti je bog dao genetiku mozes ti raditi sta god hoces i dobro ces izgledati, dovoljna je i samo mala misicna stimulacija, a ako nije onda j..bi ga, morati ces se ciljano potruditi u teretani,a jos vise u kuhinji da postignes zeljeni izgled!

          Comment


          • #20
            Re: zgibovi i propadanja, nisam trenutno u mogućnosti da krenem u teretanu

            Originally posted by DARICA View Post
            I najvise ne volim cuti gluposti da se bodyweightom nemoze nista napravit nego samo odrzavat forma ili takve gluposti, tek sam sad vidio temu... znam decke koji treniraju 2 godine rade cuda vani ne uzimaju ni whey a izgledaju u najmanju ruku brutalno...
            ma nisam se dobro izrazio ... znam da se može postići puno bodyweight vježbama naravno, ali nije lako i ide sporije, barem meni , a i dosta ljudi ne postigne puno sa takvim vježbama jer nemogu napravit kompliciranje i teže vježbe pa odustanu ili rade samo zgibove ... ode kod mene u Zadru poznam samo nekoliko ljudi koji mogu muslce up i planche i handstand ... dok drugi svi idu u teretanu i postignu za godinu dana dobar izgled .. i da može li mi netko reći koriste li gimnastičari teretanu i utege? .. eto zanima me a što se tiće bicepsa uopće nemam žilu preko možda je to znak da ga ne opterećujem dovoljno xD .. jer na podlakticama su mi sve žile .. posli treninga izgledam ko Stallone hh ... eto sorry ako sam naporan ... hvala na savjetima

            Comment


            • #21
              Re: zgibovi i propadanja, nisam trenutno u mogućnosti da krenem u teretanu

              Originally posted by dream_master77 View Post
              ma nisam se dobro izrazio ... znam da se može postići puno bodyweight vježbama naravno, ali nije lako i ide sporije, barem meni , a i dosta ljudi ne postigne puno sa takvim vježbama jer nemogu napravit kompliciranje i teže vježbe pa odustanu ili rade samo zgibove ... ode kod mene u Zadru poznam samo nekoliko ljudi koji mogu muslce up i planche i handstand ... dok drugi svi idu u teretanu i postignu za godinu dana dobar izgled .. i da može li mi netko reći koriste li gimnastičari teretanu i utege? .. eto zanima me a što se tiće bicepsa uopće nemam žilu preko možda je to znak da ga ne opterećujem dovoljno xD .. jer na podlakticama su mi sve žile .. posli treninga izgledam ko Stallone hh ... eto sorry ako sam naporan ... hvala na savjetima
              Također, žile po ramenima podlaktici vratu kvadru svugdi bas i oke san sa kilazom i sve trening super odradim i kad sam u pumpu onda mi žila na bicepsu izađe ali slabo skroz inace kad nisan u pumpu nema zile na bici ni za čut !
              A kako ? Neznan.. sigurno nije od toga da ga ne opterecujen dovoljno u blokadi je svaki put kad ga radim... :/

              Comment


              • #22
                Re: zgibovi i propadanja, nisam trenutno u mogućnosti da krenem u teretanu

                ako treniras kod kuce nadi sebi kamenje i sve stavi na sebe i radi(probaj 10x10 trening tu ima dosta bw vjezbi samo poslje kad ojacas dodaj tezinu)

                Comment


                • #23
                  Re: zgibovi i propadanja, nisam trenutno u mogućnosti da krenem u teretanu

                  Originally posted by TitanGym_BP View Post
                  Znam i ja decke koji rade na baustelu na mjesal'ci pa izgledaju bolje od 90% ljudi u teretani. a niti ne treniraju. jedu 1 na dan neko "sranje" i super izgledaju i kak sad to, niti idu u teretanu, a niti se nevjesaju po parkovima?
                  Ako ti je bog dao genetiku mozes ti raditi sta god hoces i dobro ces izgledati, dovoljna je i samo mala misicna stimulacija, a ako nije onda j..bi ga, morati ces se ciljano potruditi u teretani,a jos vise u kuhinji da postignes zeljeni izgled!
                  To je istina ali govorim o ljudima koji treniraju... ne znam ni jednog decka da moze 20-ak ruskih a da ne izgleda predobro... pogledaj na natjecanju u latviji kakvi ljudi su samo dosli...
                  https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                  https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                  Instagram: @shredded_dario

                  Comment


                  • #24
                    Re: zgibovi i propadanja, nisam trenutno u mogućnosti da krenem u teretanu

                    A kakvi su ljudi koji dospiju do nekakvih takvih visoko kotirajucih natjecanja, da nisu mozda genetski nadareni. odnosno da nisu mozda zbog svojih predispozicija dosli do takvih vrhunskih rezultata?

                    Comment


                    • #25
                      Re: zgibovi i propadanja, nisam trenutno u mogućnosti da krenem u teretanu

                      htio sam u podforum za napredne otvoriti temurva kura , ali nema sekcije steroidi.

                      ugl.. sta bis ti titane preporucio za prvu kuru, recimo nekome ko je spreman dati koliko god treba novaca.

                      od uvijek svi govore.. 8 - 10 tjedana test depo 500 mg tjedno. poslje klomid ili nolva i tjt. da cujemo i tebe sta imas za reci...

                      ovo je trebalo ici u onu aktualnu temu sa danabolom... hahaha neznam kako sam tu postao -.-
                      Last edited by staragarda; 07-09-12, 19:17.
                      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                      Youtube:

                      Primjer treninga snage/hipertrofije
                      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                      Sve o prehrani
                      Sve o treningu

                      Comment


                      • #26
                        Re: zgibovi i propadanja, nisam trenutno u mogućnosti da krenem u teretanu

                        Originally posted by TitanGym_BP View Post
                        A kakvi su ljudi koji dospiju do nekakvih takvih visoko kotirajucih natjecanja, da nisu mozda genetski nadareni. odnosno da nisu mozda zbog svojih predispozicija dosli do takvih vrhunskih rezultata?
                        Jesu mozda
                        https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                        https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                        Instagram: @shredded_dario

                        Comment


                        • #27
                          Re: zgibovi i propadanja, nisam trenutno u mogućnosti da krenem u teretanu

                          Originally posted by Aronnax View Post
                          Za biceps chin-upsi ili jednostavno bucica/kamen u ruku i radis biceps kako bi ga radio i u teretani...
                          na par stranica sam pročitao da bolje složene vježbe pogađaju biceps i triceps da budu veći a ne direktne .. znači veslanje,mrtvo dizanje, potisak

                          evo kopirat ću

                          Vjerovatno je teško povjerovati da ove složene vježbe više utiču na vaše ruke od izolacijskih vježbi, ali razmislite! Šta mislite da će više stimulisati rast bicepsa, pregibi bučicama od 15 kg ili veslanje dvoručnim tegom od 80 kg? Šta mislite da će više uticati na rast tricepsa, ako povećate kickbacks sa 10 na 12 kg ili pak bench potisak sa 60 na 100 kg? sada ima više smisla

                          btw imam upalu ramena ... par dana pauze treniranja
                          Last edited by dream_master77; 08-09-12, 19:40.

                          Comment


                          • #28
                            Re: zgibovi i propadanja, nisam trenutno u mogućnosti da krenem u teretanu

                            Pokušaj to gledat ovako, šta će više utjecat na rast tricepsa, ako povećate kickbacks sa 10 na 30 kg ili bench potisak sa 60 na 100 kg?

                            Logički (primjera radi) kickbacks, jer u kickbacksu većinu posla, ako ne i sve, odradi triceps, a dok na benchu rade i ramena, i podlaktice, i triceps,...

                            Tako da kad sve sagledaš svatiš da je veći pritisak na triceps tijekon kickbacksa nego tijekon bencha.
                            "What the mind believes the body achieves."

                            Comment


                            • #29
                              Re: zgibovi i propadanja, nisam trenutno u mogućnosti da krenem u teretanu

                              nemozes to uzet tako zdravo za gotovo... jer ako triceps na bechu od 200 kg preuzme odreden dio napora...preuzet ce nesto drugacije od kickbacksa od 30 kg...

                              nebih znao objasnit bas... ali sve ima svoje...

                              i onaj ko radi kickback s 30 kg...mislim da na benchu moze puno vise od 100 kg..ako je graden proporcionalno..zar ne?


                              a ako govorimo o nekom vecoj tezini na benchu, ona jako pogada triceps..onako kako nece niti na jednoj drugoj vjezbi, .. mozda ne na najbolji nacin, ali na DRUGACIJI koji ce potaknut na rast.
                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment


                              • #30
                                Re: zgibovi i propadanja, nisam trenutno u mogućnosti da krenem u teretanu

                                Ali ako govoriš za npr. bench od 200 kg onda sigurno može i na kickbacksima više dignit od 30 kg.

                                I obratno u svakon slučaju


                                Jer kad podijeliš postotke opterećenja i ostale gluposti itd., ... tj. nek svako radi kako oće
                                "What the mind believes the body achieves."

                                Comment

                                Working...
                                X