Announcement

Collapse
No announcement yet.

Imam volju smršaviti (i tvrdoglave roditelje) moram trenirati kod kuće.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Imam volju smršaviti (i tvrdoglave roditelje) moram trenirati kod kuće.

    Definicija... Nmg izračunati koliko je kalorija zbog ručka, ali doručak+večera+užina+marenda cca 1000 a tdee mi je 2100
    Smršavio sam 4 kila u 2 mjeseca odkad jedem zobene i posni. Imam 70 kg i 167 pa ako bi ti se dalo na neki kalkulator izračunat za kolegu početnika bilo bi cjenjeno
    SVAKI BROJ JE OGRANIČENJE, DOK SAVRŠENSTVO NEMA GRANICA

    Comment


    • #17
      Re: Imam volju smršaviti (i tvrdoglave roditelje) moram trenirati kod kuće.

      po mom mišljenju to je malo proteina
      a i mlad si, nemoj se previše opterečivat, i mislim da ti nije potreban prevelik deficit, jer si još u razvoju, rasteš, razvijaš se..

      a šta izračunat, nisam shvatio?
      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

      Fak me, right?

      Comment


      • #18
        Re: Imam volju smršaviti (i tvrdoglave roditelje) moram trenirati kod kuće.

        Hmm znam i ja to. Ako ti se da izračunat mi koliko P, UH i M mi treba. Bdw obožavam jaja tako da je i to moguća opcija za proteine (i žutanjak i bjelanjak), Stvarno tnx. Forum je prepun informacija, a ja nikako ne mogu nači postotke. Neki kažu 40% UH 40% P i 20% M a drugi nešto drugo. Tako da neznam (zelen sam mlad) i zahvaljujem
        SVAKI BROJ JE OGRANIČENJE, DOK SAVRŠENSTVO NEMA GRANICA

        Comment


        • #19
          Re: Imam volju smršaviti (i tvrdoglave roditelje) moram trenirati kod kuće.

          pa vodi se po ovome, znači najmanje 2 grama proteina po tvojoj kilaži, možeiš i 2.5, 3, kolko ti odgovara ( znači 2 g/P x 70 kg =140 g P)
          masti 0.8 grama masti po kilaži, ili 1 g ( znači 70 grama)
          a ugljikohidrati ostalo, znači ovisno šta i koliko želiš, toliko UH uzimaš, ovidi o tome jesi na defki ili masi.

          1 g proteina ima 4 kalorije
          1 g ugljikohidrata ima 4 kalorije
          1 g masnoce ima 9 kalorija

          pomoću ovoga onda izračunaš kalorije, prvo P i M, pa ostalo UH

          slobodno jedi jaja, možda najbolje ujutro ili poslije treninga (umjesto wheya), al nikako sirova
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • #20
            Re: Imam volju smršaviti (i tvrdoglave roditelje) moram trenirati kod kuće.

            tnx. Jaja se uvijek kuhaju zbog bolje iskoristivosti proteina i salmonele. Ugl sračunat ću pa javim. Kako dolje piše whey mi je zabranjen (ne razlikuju steroide od proteina unatoć brojnim člancima -.-'')
            SVAKI BROJ JE OGRANIČENJE, DOK SAVRŠENSTVO NEMA GRANICA

            Comment

            Working...
            X