Announcement

Collapse
No announcement yet.

moj trening i prehrana za vjezbanje kod kuce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: moj trening i prehrana za vjezbanje kod kuce

    Originally posted by malimate View Post
    Mnogi bilderi i vjezbaju 2 puta dnevno 5 puta u tjednu (mnogi kazu kako se tek uz ovakav nacin treninga moze postici pravi rezultat u bb-u) ALI je valjda svima jasno zasto oni mogu tako trenirat i postizat sto postizu, a nama je to tek sanak pusti.
    Mali Mate, koliko dugo ti treniraš? Kad si počeo?
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • #17
      Re: moj trening i prehrana za vjezbanje kod kuce

      Operirao sam ledja prije neke 3 godine i od tada sam u gymu.prvo rehabilitacija, a onda sam nastavio jer mi se svidjelo. por que?
      Što sam Bože tako proklet jučer trening danas opet...

      Comment


      • #18
        Re: moj trening i prehrana za vjezbanje kod kuce

        Originally posted by malimate View Post
        Operirao sam ledja prije neke 3 godine i od tada sam u gymu.prvo rehabilitacija, a onda sam nastavio jer mi se svidjelo. por que?
        Vidim da imaš formirane određene stavove o BB, pa me interesovalo da li su stečeni na osnovu sopstvenog ili tuđeg iskustva...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #19
          Re: moj trening i prehrana za vjezbanje kod kuce

          Originally posted by ToMyy View Post
          pa ne vjezbaju profesionalni sportasi bezveze 5-6 puta tjedno po 2 treninga dnevno ........nepricaj bezveze da je netko "*****"......
          Profesionalni sportaši uzimaju i "suplemente", ne možeš njih uspoređivati sa rekreativcima.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #20
            Re: moj trening i prehrana za vjezbanje kod kuce

            znam da se nemoze usporedivati s rekreativcima li tu cim se spomene vise od 4 treninga tjedno odma ti si lud to je previse i takve stvari..................
            Originally posted by kelly View Post
            Profesionalni sportaši uzimaju i "suplemente", ne možeš njih uspoređivati sa rekreativcima.

            Comment


            • #21
              Re: moj trening i prehrana za vjezbanje kod kuce

              Četiri prava muška treninga je meni plafon tjedno, i većini ljudi koje znam. Nisu u pitanju samo mišići nego i CNS.
              Ako si početnik onda možeš i više jer se ne znaš i ne možeš pošteno razvaliti na treningu, a postoje i manekeni kojima su pauze između serija 5-10 minuta; takvi mogu svaki dan "trenirati".
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #22
                Re: moj trening i prehrana za vjezbanje kod kuce

                Originally posted by kelly View Post
                Četiri prava muška treninga je meni plafon tjedno, i većini ljudi koje znam. Nisu u pitanju samo mišići nego i CNS.
                Ako si početnik onda možeš i više jer se ne znaš i ne možeš pošteno razvaliti na treningu, a postoje i manekeni kojima su pauze između serija 5-10 minuta; takvi mogu svaki dan "trenirati".


                hmm pa ja imam 5 minuta pauze između serija dok radim trening 5x5 recimo cucnjeve da imam pauzu recimo 2 min između 3i 4 serije nebi mogao napraviti tih zadanih 5 ponavljanja...

                Comment


                • #23
                  Re: moj trening i prehrana za vjezbanje kod kuce

                  Skrati pauzu na pola cca.
                  Ako nemozes istom kilazom-onda smanji malo ili napravi 1 manje
                  Ovako ti ispada da 5 serija radis minimalno 30 min.?!?
                  MYPROTEIN

                  Comment


                  • #24
                    Re: moj trening i prehrana za vjezbanje kod kuce

                    Ako radi Reg Parkov 5x5 ili neki sličan, onda se i preporuča 3-5 min. odmora između zadnje 3 serije svake vježbe...

                    Comment


                    • #25
                      Re: moj trening i prehrana za vjezbanje kod kuce

                      radim bill star 5x5 preporucemo 5 min pauze između

                      Comment


                      • #26
                        Re: moj trening i prehrana za vjezbanje kod kuce

                        Pozdrav,

                        Evo nisam dugo bio na stranici, tj. forumu. Nisam vježbao konstantno u zadnje vrijeme jer sam imao previše obaveza. Trenutno sam dosta slobodnog vremena dobio, pa me zanima jedna stvar. Želim vježban i složio sam si program od 5 dana vježbanja u tjednu s 2 dana odmora, prilagođena prehrana, pa me zanima da li uz vježbanje ujutro treba mijenjati šta? Do sad kad sam vježbao uglavnom je to bilo navečer, a naišao sam na par mišljenja da je potrebno dobro se najesti ujutro bar dva sata prije treninga i onda to odraditi.
                        Molim mišljenje za ovako nešto: buđenje, proteini na prazan zeludac, zobene, jaja i sl, pa poslije toga trening (2 sata od dorucka cca) , ručak pileća prsa, krumpir, salata, popodne ponoviti ručak, jesti često, puno vode, ubaciti bananu u obrok npr, navečer whey i eventualno nešto lagano pojest, svježi sir ...
                        Plan mi je vjezbat ujutro jer sam svjeziji i znam da opet necu prionuti tome jer mi navecer jednostavno ne ide i cesto puta se ne mogu natjerat.

                        Hvala

                        Comment


                        • #27
                          Re: moj trening i prehrana za vjezbanje kod kuce

                          navecer posni sir, prije treninga sat i po do 2 ubaci proteine i nesto UH. Nisi rekao sta ti je cilj? masa? definicija? nakon treninga sat i po najkasnije opet P+UH. Ovo sto si napisao o prehrani nije bas precizno. Napisi tocnije obroke i toga se drzi

                          Comment


                          • #28
                            Re: moj trening i prehrana za vjezbanje kod kuce

                            cilj je malo dic kile, imam trenutno 86 kg na 185cm..al uglavnom zelim definiciju. mislio sam da bi trebao 3x dnevno rokat po proteinima (prije treninga, poslije-posto cu trenirat ujutro i navečer) da, znam morat cu tocnije sredit tu prehranu

                            Comment

                            Working...
                            X