Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj program

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Moj program

    darica, ne znam kako ti imas toliko strpljenja
    meni tlak skace samo od citanja!

    miskee, imas ovo napisano milijun puta, svi koji dodju pitaju isto, pa ces sigurno u 5 minuta naci ako potrazis

    Comment


    • #32
      Re: Moj program

      Originally posted by Armani View Post
      EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE cekaaaaj kakva definicija 180cm i 57kg ???????????????????????????
      Uvjeren san da 90% pocetnika misli kako na definiciji dobivas iskljucivo cistu misicnu masu a da se na masi samo uprasis ka stoka

      Comment


      • #33
        Re: Moj program

        Originally posted by Ivanowski View Post
        Uvjeren san da 90% pocetnika misli kako na definiciji dobivas iskljucivo cistu misicnu masu a da se na masi samo uprasis ka stoka
        tocno to!!!
        https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
        https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

        Instagram: @shredded_dario

        Comment


        • #34
          Re: Moj program

          Ja ne znam zasto svi dizu toliko panike kad ljudi pitaju "osnovne stvari", pa zasto smo mi tu nego da pomognemo, mi smo u pocetku dobili odgovor od starijih clanova i sad je na nama red da mi odgovaramo drugima ove osnovnije stvari , kome ne pase nek se ni ne javlja. Ne mogu svi imati iste uvjete,istu kilazu,visinu,probleme i ne znam sto jos da bi to isto pronasao na forumu ..svaka cast Darica ..

          Comment


          • #35
            Re: Moj program

            Pocetnici > Obavezno, vazno i osnovno
            http://www.building-body.com/forum/f...BEno-i-osnovno

            Ta sekcija je i napravljena za pocetnike i ima tonu korisnih tekstova bez puno spama, da svaki pocetnik samo to procita, uvjeren san da 99% pitanja nebi uopce postavili.

            Cinjenica je da su ljudi gotovani kad pitaju koji kreatin uzet, koji je whey najbolji za nabit misicnu masu, kako nabit misicnu masu, koliko trebaju trajat treninzi i slicne stvari koje su odgovorene milijun puta i vrlo temeljito su objasnjene u gore spomenutoj temi.

            I unatoc prigovaranju, uvik se nadje neko ko odgovara, za razliku od drugih foruma di uopce ne primaju nove clanove.
            Builty svaka cast ako si ti tu prvenstveno da pomognes, drago mi je da dobrotvori nisu izumrla vrsta, al ja san ovde da buden u toku sa aktualnostima u svitu fitnesa, jer je velika koncentracija "kvalitetnih" ljudi s kojima mogu razminit iskustva. Ako se nadje koje kvalitetno pitanje, rado cu odgovorit, i to opsirno. Pogledaj povijest mojih postova. Al kad dodje lik i pita e za noge radin cucanj i nesto za list a za prsa kosi, ravni, kontrakosi benc, leptir, bucice jel valja program? Normalno da cu ignorirat jer ocito nije nista procita.

            Ne znan cemu ova packa, jer to o cemu ti pricas uopce nije problem ovog foruma. Al dobro.

            Comment


            • #36
              Re: Moj program

              Ovo je troll.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment

              Working...
              X