Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vježbanje kod kuće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Vježbanje kod kuće

    Preko mobitela sam pa ne mogu sada no kad dođem do kompa otvorit ću temu,valjda će onda biti jasnije

    Comment


    • #47
      Re: Vježbanje kod kuće

      Originally posted by girl with a view View Post
      Ok prehrana mi je relativno u redu, doručak integralno pecivo s posnim sirom ili zrnatim ili s marmeladom,kava,ručak ugl piletina,puretina ili riba s raznim dodacima,popodne grijesim i jedem nešto slatko što i nije baš u redu,jedem voće,jogurt ali na kraju dana neman naviku nešto konkretnije večerati,možda jer obilnije rucam i jedem međuobroke,sad neznam da li je to pametno? Pijem dosta vode,zeleni žuti caj.. I da napomenem,cilj mi je održati težinu
      Malo jasnije poredaj obroke.
      Kad jedes sto, vremenski poredaj kad jedes kad treniras kad ides leci, kad se budis... Jbg treba pregrst infa da bi se nesto konkretno reklo.
      I prehrana ti nije ok cim marmeladu mlatis ujutro a pretpostavljam da se zelis malo otesati kad bitas za cardia

      Comment


      • #48
        Re: Vježbanje kod kuće

        Marmelada je najrjeđi izbor,možda jednom tjedno žlicica za gust,češće je to posni ili zrnati. Dižem se u 7i 30.doručak oko 8i30pa trening oko 9i30,ručak u 13h, te popodne jedem kad stignem neki slatki obrok,zatim voće,neki mlječni proizvod,ali ugl ne jedem neku konkretnu večeru.nemam naviku,da li je to ok?

        Comment


        • #49
          Re: Vježbanje kod kuće

          Želim se "oblikovati" i zadržati težinu

          Comment


          • #50
            Re: Vježbanje kod kuće

            Oblikovanje = definicija = dijeta.
            Zelis to ili? Jer tako to ide...

            Comment


            • #51
              Re: Vježbanje kod kuće

              Ne želim na dijetu jer ne smijem gubiti kg zbog toga sto onda imam probleme s zdravljem.postoji li još koja definicija oblikovanja? Nisam ja sada nezadovoljna izgledom no želim trenirati pa vjerujem da mogu i bolje izgledati

              Comment


              • #52
                Re: Vježbanje kod kuće

                Ocvrsnuti mozes i zategnuti sto treba ali opet sve to u konacnici tek definicijom dode do izrazaja.

                Comment


                • #53
                  Re: Vježbanje kod kuće

                  ja smatram da ne trebam mršaviti, imam 62 kg na 174 cm, sve ispod toga je ružno a za mene i nezdravo. s obzirom da je tu sve izmješano otvorit ću novu temu, nadam se vašim savjetima

                  Comment


                  • #54
                    Re: Vježbanje kod kuće

                    i meni treba pomoć. počeo sam doma ali skidanje i oblikovanje ide sporo, tj presporo. zato prijedlozi vise nego dobrodošli

                    Comment

                    Working...
                    X