Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cucanj sa slobodnu tezinu VS cucanj na smith

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Cucanj sa slobodnu tezinu VS cucanj na smith

    pa radi obični čučanj, ne na smithu
    kod iskoraka nogu zabaciš što više možeš naprijed
    step up, tj. iskorak ali na klupu je isto dobar za guzu, tako sam čuo





    Originally posted by Majuschka View Post
    Probala sam nekoliko položaja, noge malo više naprijed, noge malo šire, pliće i dublje spuštanje, ali jednostavno nisam zadovoljna razinom boli u guzi.
    a ova rečenica mi je jedna od najjačih koje sam pročitao na forumu, bez ljutnje

    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • #32
      Re: Cucanj sa slobodnu tezinu VS cucanj na smith

      zaboravi na smith, baci se na cucanj kako treba

      povecavaj tezine/broj ponavljanja postepeno, ne ides u teretanu da ti bude udobno nego da treniras

      probaj imati malo siri stav i drzati sipku malo nize, tj. raditi ''low bar squat'' (ovo troje do sad ako radis, radis ''pravilno'' znaci nemoj se brinuti, treba samo jos vremena i hrane)

      nemoj zaboraviti dodati u trening mrtva dizanja, rumunjska dizanja, ovo: http://www.bodybuilding.com/exercise...l-glute-bridge itd. pomoci ce ti


      iiii treba jesti dosta, sretno!




      e da, i nemoj misliti ad sve mora biti u 12-15 ponavljanja, nekad prebacivanje na 5x5(ili sl.) moze napraviti cudo



      EDIT: ^^joj Domagoje HAHA
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #33
        Re: Cucanj sa slobodnu tezinu VS cucanj na smith

        Daj slike defke krme, mrnjau.
        "What the mind believes the body achieves."

        Comment


        • #34
          Re: Cucanj sa slobodnu tezinu VS cucanj na smith

          Why hate on Smith?

          (OFFTOPIC upozorenje )
          Ne razumin zasto tolko ljudi mrze tu smith mašinu? Sprava je korisna kao i svaka u gymu i ne triba je tolko crnit, kome odgovara nek je radi. Jedna stvar je mrzit spravu općenito, a druga je mrzit osobe koje žive na njoj. (mislin da je ipak češće ovo prvo (uzrokovano ovim drugim))

          Poanta je, ne triba izbjegavat smith mašinu. Osobno, smith (redovno) ubacin kod bencha, a redovno ga koristin kod listova i eventualno ako je neki squat rack zauzet i neda mi se trosit vrime na cekanje nit volin compbound vjezbe radit bilo di osim na pocektu, tako da u tom slucaju smith. Mrtvo dizanje, ramena, bilo sta drugo nikako. Jedan dan san vidia lika u gymu koji je cili trening napravia na smithu, sta nije normalno nit dobro.

          Kad god moš drži se slobodnih pokreta, pogdotovo kod čučnjeva, bila ti početnica ili ne. Probaj sljedeci trening napravit čučnjeve sa slobodnin pokreton i javi jel gori guza. Pripazi na pravilnu formu, triple ti je objasnia.

          Iskoraci, kolko ja znam jedna od boljih vježba za guzu i zadnju ložu, tako da bi, opet uz dobru tehniku, tribalo pogađat guzu. (kod mene pogadja )
          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

          Comment


          • #35
            Re: Cucanj sa slobodnu tezinu VS cucanj na smith

            Originally posted by Majuschka View Post
            Dragi svi

            oblikovanje stražnjice

            Puno hvala!
            Imaš ovdje vježbe i programe za guzu:
            http://www.building-body.com/fitness...ybuilding.html
            Last edited by kelly; 01-06-13, 15:00.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #36
              Re: Cucanj sa slobodnu tezinu VS cucanj na smith

              Okej, ljudi, mislim da ću se još malo probati namještati po smith mašini i za svaki slučaj, ukomponirati neke alternativne vježbe u kojima bolje osjećam guzu, pa ćemo vidjeti. Od "puno papati" neće biti ništa jer sam zadovoljna svojom težinom i ne bih htjela biti teža .

              Uglavnom, puno hvala svima!

              Comment

              Working...
              X