Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ramena - potisak iza glave da ili ne?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Ramena - potisak iza glave da ili ne?

    vecina ljudi*

    Comment


    • #17
      Re: Ramena - potisak iza glave da ili ne?

      Originally posted by Allen View Post
      Pa u teretana kojima ja vjezbam inace ljudi ne rade cucanj sa sipkom iza glave,dok ja to radim i nemogu bez te vjezbe, ali dobro, nazalost ljudi danas ne treniraju ni noge uopste... hvala na odg.
      krasni ljudi zalaze u tu teretanu onda... baš pravi znalci nema što ..

      I kad želiš ispraviti nešto u tekstu imaš 5 minuta vremena od trenutka kad si ''Odgovorio''
      Ideš na ''Uredi poruku''

      Comment


      • #18
        Re: Ramena - potisak iza glave da ili ne?

        Originally posted by WTF View Post
        krasni ljudi zalaze u tu teretanu onda... baš pravi znalci nema što ..
        Ako ces iskreno vecina njih dodje tu i radi masu, netrenira stomak i noge, to im je gubljenje vremena, a kad im spomenes ishranu kazu: "sto da to radim, pa nisam maneken."

        Vecina njih uopste ni nezna sta je bodybuilding. Nekad mi se cini da samo par ljudi dodje koji znaju sta rade u toj zgradi...

        Sto nemora znaciti da smo svi takvi
        Last edited by Allen; 14-04-12, 23:28.

        Comment


        • #19
          Re: Ramena - potisak iza glave da ili ne?

          Originally posted by Allen View Post
          Ako ces iskreno vecina njih dodje tu i radi masu, netrenira stomak i noge, to im je gubljenje vremena, a kad im spomenes ishranu kazu: "sto da to radim, pa nisam maneken."

          Vecina njih uopste ni nezna sta je bodybuding. Nekad mi se cini da samo par ljudi dodje koji znaju sta rade u toj zgradi...

          Sto nemora znaciti da smo svi takvi
          Pa da.. nije to samo tamo, tako je svugdje.. ja danas radio noge, dolazi frend dok sam se lomio u dubokom čučnju i kaze..''ti nisi normalan'' , i pogodi gdje ode? Po ure maše s 2 utega od 10 kila pumpajuči biceps

          Comment


          • #20
            Re: Ramena - potisak iza glave da ili ne?

            Pa nema mi nista draze od padobranaca u teretani koji dodju i nakon 7 dana radjenja prsa i bicepsa, pri tom misleci samo prsa i bicepsa, gledaju se vec pred ogledalom i nema niko bolji od njih
            I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

            Comment


            • #21
              Re: Ramena - potisak iza glave da ili ne?

              Originally posted by WTF View Post
              Pa da.. nije to samo tamo, tako je svugdje.. ja danas radio noge, dolazi frend dok sam se lomio u dubokom čučnju i kaze..''ti nisi normalan'' , i pogodi gdje ode? Po ure maše s 2 utega od 10 kila pumpajuči biceps
              Haha, takvih je ljudi puna teretana, nazalost, a zalim ih kad vidim da se dignu po teretani kao da su Bogovi,pogotovo oni koji nabiju nesto mase pa kao terminatori setaju od tega do tega

              Comment


              • #22
                Re: Ramena - potisak iza glave da ili ne?

                Originally posted by blento View Post
                Pa nema mi nista draze od padobranaca u teretani koji dodju i nakon 7 dana radjenja prsa i bicepsa, pri tom misleci samo prsa i bicepsa, gledaju se vec pred ogledalom i nema niko bolji od njih

                Comment


                • #23
                  Re: Ramena - potisak iza glave da ili ne?

                  Tko ne radi čučanj, bolje da ni ne ide u teretanu.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #24
                    Re: Ramena - potisak iza glave da ili ne?

                    Originally posted by kelly View Post
                    Tko ne radi čučanj, bolje da ni ne ide u teretanu.


                    Ne rade ga pi.č.kice jer je teško pa uvijek traže izgovor i cvile kao psići da ih nešto boli

                    Comment


                    • #25
                      Re: Ramena - potisak iza glave da ili ne?

                      Originally posted by WTF View Post


                      Ne rade ga pi.č.kice jer je teško pa uvijek traže izgovor i cvile kao psići da ih nešto boli
                      No pain,no gain Mora boliti, ali nema se zaliti nego uzivati u boli

                      Comment

                      Working...
                      X