Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako ojacati (udebljati) šake i prste

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako ojacati (udebljati) šake i prste

    jel zna neko kako ojacati(udebljati) šake i prste ??? :/

  • #2
    Re: Šake i prsti

    Originally posted by Pipo View Post
    jel zna neko kako ojacati(udebljati) šake i prste ??? :/
    Svaki dan, znaci cim ustanes dobro razgibaj prste i sake. Operes zube i pazi prilikom pranja nemoj micati cijelu ruku, samo sakom vrti da se dodatno razgiba 2-3min lijevom pa 2-3min desnom. Sad kad su sake razgibane sjednes na pod, stavis ruke pod guzicu i dizes se prstima. Za 3-4tjedna dobit ces masu na prstima i sakama.
    I ima jos jedna vjezba slicna kao sklek ali se radi prstima, to je sad komplicirano za pocetnika.
    Last edited by Ilusion; 25-03-13, 22:40.

    Comment


    • #3
      Re: Šake i prsti

      Originally posted by Ilusion View Post
      Svaki dan, znaci cim ustanes dobro razgibaj prste i sake. Operes zube i pazi prilikom pranja nemoj micati cijelu ruku, samo sakom vrti da se dodatno razgiba 2-3min lijevom pa 2-3min desnom. Sad kad su sake razgibane sjednes na pod, stavis ruke pod guzicu i dizes se prstima. Za 3-4tjedna dobit ces masu na prstima i sakama.
      I ima jos jedna vjezba slicna kao sklek ali se radi prstima, to je sad komplicirano za pocetnika.
      Također, ne smijes odmah ustat iz kreveta. Prvih 8 minuta i 24 sekunde moras drzati ruke u zraku, nakon tog vremena moras napravit 2 skleka i odskakutat na 1 nogi do wc-a. E sad dolazi ono komplicirano, ne smijes sresti nikog na putu do tamo. Ako se to slucajno dogodi NIKAD ALI BAS NIKAD neces ojacati sake i prste.

      truestory.jpg
      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

      Comment


      • #4
        Re: Šake i prsti

        haha pa nije moguce da je ovo neko pita hahahaa ??? wtf

        Comment


        • #5
          Re: Šake i prsti

          -hahah,dobri odgovori,morat cu probat

          Comment


          • #6
            Re: Šake i prsti

            hvala puno dobre vjezbe, al nemogu nikako odskakutata na jednoj nozi a da me niko ne sretne, uvjek baba stoji u hodniku tako da je to malo tesko :/

            Comment


            • #7
              Re: Šake i prsti

              Originally posted by DENIŽURESPLIT View Post
              haha pa nije moguce da je ovo neko pita hahahaa ??? wtf
              sta je cudno??

              Comment


              • #8
                Re: Šake i prsti

                Originally posted by Pipo View Post
                hvala puno dobre vjezbe, al nemogu nikako odskakutata na jednoj nozi a da me niko ne sretne, uvjek baba stoji u hodniku tako da je to malo tesko :/
                Pošalji babu na fejs.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Re: Šake i prsti

                  Ajd, nemojte zafrkavat momka... Evo da ja podjelim svoje iskustvo... kako sam jako velik zaljubljenik u svoje auto, jedne zime sam isao radit oko njega na cca -5 C i neces vjerovat ali izgubis osjecaj u rukama i prstima vec nakon par min.i nakon par sati rada vec lagano pocnu zadebljenja, cijela saka i prsti ti nateknu. Ako nemas mogucnost odradit takvo sto-predlozio bi ti da natopis ruke vodom i zatim ih drzis u zamrzivacu na ledu cca 2-3 sata-jamcim ti zadebljane prste i sake
                  MYPROTEIN

                  Comment

                  Working...
                  X