Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolje vjezbe za povecanje, izgradnju trbusnih? Znam ako se ima masti ne mogu se vidit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbolje vjezbe za povecanje, izgradnju trbusnih? Znam ako se ima masti ne mogu se vidit

    Pozdrav , evo ovako zanima me koje su naj bolje i naj uncikovitije vjezbe za trbusne , al bas ono za trbusne ne mojte rec moras maknit salo i to , sve to znan , ako se ima masti nemogu se vidit al zanima me koje su bas najbolje vjezbe za povecanje , izgradnju i vidljivost plocica ?

  • #2
    Re: Najbolje vjezbe za povecanje, izgradnju trbusnih? Znam ako se ima masti ne mogu se vidit

    Pozdrav, vidim da ti niko nije odgovorio pa ću se ja ubacit. Znaš i sam kako šta ide škola je ista. Svi mi njih imamo sam et ti šlaufi smetaju, imaš 3 vježbe naj češće a to su normalni trbušnjaci, znači legneš na zemlju i saviješ noge te podižeš trup do koljna + uteg za veću težinu dizanja, pa onda imaš na onoj spravi za dizanje nogu i sta situacija isto sa utezima koje objesiš na noge, i imaš V profil gdje su ti guzovi na klupi i isto vremeno dižeš i noge i trup što više možeš. A imaš i slučajeva gdje možeš i sajle koristiti za trbušnjake, namjestiš kilažu uzmeš šipku u ruke ,klekneš prsima prema spravi i trup savijaš prema podu. Nadam se da sam barem malo pomogo. Uživaj pa se čujemo.

    Comment


    • #3
      Re: Najbolje vjezbe za povecanje, izgradnju trbusnih? Znam ako se ima masti ne mogu se vidit

      Zasad san radio samo obicne trbusnjake i zadovoljan san rezultatima koje san dobio do sad al sad bi zelia pojacat to i tako da cu pocet radit dizanje nogu u zrak sad

      Comment


      • #4
        Re: Najbolje vjezbe za povecanje, izgradnju trbusnih? Znam ako se ima masti ne mogu se vidit

        Samo naprijed, ja osobno kada dođem u teretanu radim 100 običnih i 50 dizanja nogu, no sad ću vidjet da pređem na šemu sa utezima za veće opterećenje. A ako hoćeš da se oni vide e onda moraš i puno trčat i vozit bicikl.

        Comment


        • #5
          Re: Najbolje vjezbe za povecanje, izgradnju trbusnih? Znam ako se ima masti ne mogu se vidit

          trcin 5 puta dnevno , iman odlicnu djetu , rezultati dolaze neboj se

          Comment


          • #6
            Re: Najbolje vjezbe za povecanje, izgradnju trbusnih? Znam ako se ima masti ne mogu se vidit

            Originally posted by Bruvy View Post
            trcin 5 puta dnevno , iman odlicnu djetu , rezultati dolaze neboj se

            6411568.jpg

            de pojasni malo to tvoje trcanje 5 puta dnevno? sumnjiv si mi
            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

            Comment


            • #7
              Re: Najbolje vjezbe za povecanje, izgradnju trbusnih? Znam ako se ima masti ne mogu se vidit

              Originally posted by Bruvy View Post
              trcin 5 puta dnevno , iman odlicnu djetu , rezultati dolaze neboj se
              prestani trcati 5 puta dnevno.

              Comment


              • #8
                Re: Najbolje vjezbe za povecanje, izgradnju trbusnih? Znam ako se ima masti ne mogu se vidit

                Tia san napisat 5 puta tjedno , ne dnevno hahaha moja greska

                Comment


                • #9
                  Re: Najbolje vjezbe za povecanje, izgradnju trbusnih? Znam ako se ima masti ne mogu se vidit

                  najbolja vjezba za trbusne je kuhinja
                  Originally posted by servantess
                  Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                  Comment


                  • #10
                    Re: Najbolje vjezbe za povecanje, izgradnju trbusnih? Znam ako se ima masti ne mogu se vidit

                    Da, kuhinja uvjek na prvom mjestu, tu si 100 % upravu.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Najbolje vjezbe za povecanje, izgradnju trbusnih? Znam ako se ima masti ne mogu se vidit

                      Originally posted by Bruvy View Post
                      Pozdrav , evo ovako zanima me koje su naj bolje i naj uncikovitije vjezbe za trbusne , al bas ono za trbusne ne mojte rec moras maknit salo i to , sve to znan , ako se ima masti nemogu se vidit al zanima me koje su bas najbolje vjezbe za povecanje , izgradnju i vidljivost plocica ?
                      http://www.youtube.com/watch?v=nmY3Mu2KuOA&feature=plcp

                      Ovaj video prikazuje odlične vježbe, ali definitivno zahtjevaju određenu razinu snage trupa. Između ostalog jedna od najboljih vježbi za trbušne je statička vježba "držanje mosta" - prednje i bočno. Uglavnom se savjetuje raditi do max 15 ponavljanja po seriji, a ako možeš više, onda stavljaš opterećenje, jer se navodno trbušni ne razlikuju od ostalih mišića.... To je ono što sam više puta na mnogim mjestima pročitao, ali ne bih sad želio ulaziti u anatomiju trbušnih mišića. Mr. Univerzum starog kova (inače poznat po dobro izdefiniranim i snažnim trbušnim mišićima) Frank Zane znao je raditi i do 30 ponavljanja po seriji, pa i više.

                      Kako god bilo, manji ili veći broj ponavljanja mogao bi biti zasebna diskusija na ovom forumu, vježbe valja izvoditi pravilno. Nije važno vide li se pločice ili se ne vide - važno je imati snažne trbušne mišiće - oni igraju važnu ulogu u stabilizaciji kralježnice, a na neki način bi se dalo reći da su centar snage, tako da...lako za pločice - za njih uvijek vrijedi ono pravilo - kuhinja !

                      Comment


                      • #12
                        Koja je vježba bolja za trbušne? Dok visiš na šipci - dizanje koljena na prsa ili dizanje nogu?

                        Evo ovako iman jedno pitanje nisan siguran koja je vjezba bolja za trbusne pa eto vi mi recite...

                        Znaci zanima me da li je unčikovitije da dok visiš na šipci dizanje kolina u prsa ili dizanje nogu u zrak ? Znate na koje dvi vjezbe mislin

                        Hvala

                        Comment


                        • #13
                          Re: Koja je vjezba bolja za tbusne ?

                          Bolje je dizati sa koljenima na prsa, kad su noge ispružene onda kukovi preuzimaju više posla od trbušnih.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: Koja je vjezba bolja za tbusne ?

                            Kod obje vježbe je bitno zapamtiti da radiš kontrakcije trbuha, a s ispruženim nogama, da bi tu vježbu izveo pravilno, moraš biti već u vrhunskoj formi.
                            Originally posted by magarac
                            pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                            dzaba mu sve

                            Comment


                            • #15
                              Re: Koja je vjezba bolja za tbusne ?

                              Originally posted by kelly View Post
                              Bolje je dizati sa koljenima na prsa, kad su noge ispružene onda kukovi preuzimaju više posla od trbušnih.
                              Hvala i mislio sam

                              Comment

                              Working...
                              X