Announcement

Collapse
No announcement yet.

Početnik sam, trebam savjet(u vezi vjezbi i plana)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Početnik sam, trebam savjet(u vezi vjezbi i plana)

    Originally posted by AnteG View Post
    Pocinjem lagano shvacati stariju ekipu na forumu kad su u pitanju pocetnici i zasto su nekad "grubi". I ja sam pocetnik ali sam i prije registracije ovde na forum bar 2-3 dana samo citao clanke i probao upiti sto vise znanja, al vidim da sam jedan od rijetkih jer ljudi otvaraju teme za pitanja koja su odgovorena u mojih prvih sat - dva citanja i ucenja. Svi bi da im se sve napise posebno za njih.
    Pozdrav. Bio sam u sličnoj situaciji ko ti prije par tjedana. Došo sam na forum da pitam za savjet, kad su mi rekli da mi je i hrana i trening očajan ( ja sam imo još i puno gorji trening jer nisam baš puno čito po netu/forumu ). Isto sam u početku reagiro ko ti, da šta sad ovi hoće, ne mogu ja promijenit prehranu, ne mogu se udebljat, šta fali mom treningu (jer meni se činio naporan i dobar, s obzirom dam se oznojio dosta uvijek i znali su me mišići boljet) . Uglavnom doma sam vježbo skoro 2 mjeseca po 4-6 puta tjedno bez promjena u prehrani. Mišići gotovo da mi se nisu pol posto povećali (nešto sitno mišići ruku). I tak iako nisam vjerovo ljudima tu na forumu ipak sam krenuo malo čitati/istraživati. Složio sam si prehranu, zatražio neki dodatni savjet , krenuo u teretanu (iako je isto daleko od mene al imam bus + faks mi je skoro svaki dan pa idem u nekoj pauzi ili nakon faksa) . Evo sad već 3. tjedan idem u teretanu i hranim se kak spada i iako se još privikavam i polako učim sve vježbe pravila radit, napredak se vidi itekako.
    Ugl. stavio si sliku kako želiš izgledati. E sad tvoj je odabir dal si spremam naučit kako živjeti da to postigneš. Bez pravilne prehrane i programa vježbi ( po mogućnosti teretane) nećeš tako izgledat nit za 10 godina XD . Netrebas ti vjezbat svaki dan, ak ti je udaljenost problem probaj 2-3 dana tjedno se snaći za prevoz i otić u teretanu.
    Da ti odma kažem ko početnik malo većem početniku odricanja budu velka, trebat će puno truda, vremena i volje, a i novca ( al da se i slozit neka jeftinija prehrana a kvalitetna). Čitaj forum, imaš jako dobrih turoriala, programa za vježbanje, prehrana.

    Comment


    • #17
      Re: Početnik sam, trebam savjet(u vezi vjezbi i plana)

      Malo je ljudi koji stvarno traže pomoć, većina ih dođe samo tražiti potvrdu svojih nebuloza. Kad mu kažeš da ne valja, onda ide paljba po nama, a mjesecima da se pomakne sa mrtve točke. I svi imaju "brutalnu" prehranu i "brutalne" treninge, i svi imaju "lošu" genetiku, a papaju kao curice i samo natežu bicepse sa bučicama.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment

      Working...
      X