Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li raditi noge svaki dan ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Da li raditi noge svaki dan ?

    pocnite sa mind muscle forama...mozda upali

    Comment


    • #32
      Re: Da li raditi noge svaki dan ?

      Originally posted by dimitrov1993 View Post
      meni isto problem mali listovi,do prije mjesec dana sam radio 1 put tjedno noge sada dva puta,ali listovi se ne pomiću :/ vjerovatno zgob kardia jer trcem po 6-7 km..Neznam dali se vožnjom bicikele dobivaju listovi jer ih baš osječam dok se vozim uz brijeg?
      listove 2 do 3 puta tjedno,dvije vježbe,8 serija.jedini način za povećanje.

      Comment


      • #33
        Re: Da li raditi noge svaki dan ?

        Pozdrav,
        Radim upper/lower trening 3 puta tjedno i cini mi se da bi trebao pojacat trening nogu... zanima me kako da to napravim?
        da li da podignem broj treninga nogu:
        umjesto: tjedan1 low up low; tjedan2 up low up; tjedan3 low up low; tjedan4 up low up
        da radim: tjedan1 low up low; tjedan2 low up low; tjedan3 low up low; tjedan4 up low up
        ili nekeko drugacije?

        Comment


        • #34
          Re: Da li raditi noge svaki dan ?

          Originally posted by fog_dealer View Post
          Pozdrav,
          Radim upper/lower trening 3 puta tjedno i cini mi se da bi trebao pojacat trening nogu... zanima me kako da to napravim?
          da li da podignem broj treninga nogu:
          umjesto: tjedan1 low up low; tjedan2 up low up; tjedan3 low up low; tjedan4 up low up
          da radim: tjedan1 low up low; tjedan2 low up low; tjedan3 low up low; tjedan4 up low up
          ili nekeko drugacije?
          To ti zavisi od vise faktora volumena,intenziteta i dr.Treba drug istrazivati svoje tijelo,nemozes znati bez da istrazis sta ti najvise pase veliki volumen ili tezine .Pa cak i frenkvencija treninga to sto si ti rekao.
          Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

          Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

          Comment


          • #35
            Re: Da li raditi noge svaki dan ?

            http://www.bodybuilding.com/fun/cory...-overview.html
            This is your life and it’s ending one minute at a time

            Comment

            Working...
            X