Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Koljena ne smiju prelaziti prste kod čučnjeva"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Koljena ne smiju prelaziti prste kod čučnjeva"

    Zašto to konstantno naglašavaju kod izvođenja čučnja? Kako su došli do tog zaključka?

    olympic-squat.jpg

  • #2
    Re: "Koljena ne smiju prelaziti prste kod čučnjeva"

    sve sto trebas znati je da je to apsolutna glupost i ko god ti to spomene slobodni ignorisi sve dalje savjete od date osobe u vezi treninga
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: "Koljena ne smiju prelaziti prste kod čučnjeva"

      Glupost, kao što kaže TripleZ...
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: "Koljena ne smiju prelaziti prste kod čučnjeva"

        Iskreno, i ja samo to čuo... Govorili su i meni, ali ne obraćam pažnju baš na to...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #5
          Re: "Koljena ne smiju prelaziti prste kod čučnjeva"

          mene su ucili da prstima stanes do zida i onda ides u cucanj. nema sanse da napravis cucanj, a da ne zavrsis na guzici.
          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

          Comment


          • #6
            Re: "Koljena ne smiju prelaziti prste kod čučnjeva"

            Pa mislim ono...trebalo bi u gym nositi trokute i šestar da bi mogao napredovati...

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: "Koljena ne smiju prelaziti prste kod čučnjeva"

              prije otprilike mjesec dana sam isao s frendom u teretanu i tako radim ja cucnjeve i pitam ga jel radim pravilno (pod pravilno mislim; jel idem dovoljno duboko). Kaze on meni da krivo radim jer mi koljena prelaze prste. Ja ga gledam i pitam jel on to mene zajebava.
              Uglavnom, raspravljali smo neko vrijeme i odlucimo pitati lika sto radi tamo. Njegov odg "koljena ti ne smiju preci prste, sjebat ces si koljena".
              ?????????
              Bila je tamo jos neka osobna trenerica i potvrdila ovo sto su mi oni rekli

              Comment


              • #8
                Re: "Koljena ne smiju prelaziti prste kod čučnjeva"

                To je mit, i ja da pitam ove osobne trenere po teretani bi mi odgovorili isto odnosno da koljena ne smiju prelazit prste...

                Samo napravis facepalm i kazes im da se malo obrazuju sa novim i dokazanim informacijama
                https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                http://instagram.com/dinc_94
                http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                myprotein code: MP24017174

                Comment


                • #9
                  Re: "Koljena ne smiju prelaziti prste kod čučnjeva"

                  Koljena moraju bit u istom pravcu uperena ko i stopala, ali to ne znači da ne sme prelazit stopala. I ako imaš iti malo dulje noge, nema šanse da dođeš ispod paralele ako ne pređu prste, prema tome, to je glupi mit i zanemari ga.

                  Comment

                  Working...
                  X