Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zabranjene vježbe

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Zabranjene vježbe

    Originally posted by nikos91
    Ahahahhaha umra san
    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

    Comment


    • #47
      Re: Zabranjene vježbe

      Iggyboy je na prvoj stranici dao/prepisao dobar savjet kako i ove "loše" vježbe učiniti dobrima.

      Comment


      • #48
        Re: zabranjene vjezbe

        Originally posted by igor
        Dižeš koliko možeš....zašto bi trebalo biti raspoređeno po dobima!?
        Jedna od zabranjenih je potisak šipkom iza glave!
        Zanima me je li ovo vjezba za ramena kada iza glave guras sipku i da li je samo problem sa tim ako nemognes vise kao sto si objasnio ili ima josh nekih vecih problema. Meni je to najdraza vjezba za ramena, a kelly je negdje rekao da ne treba raditi ni jednu vjezbu koja se radi iza ledja jer to ne valja a ja sam zaboravio pitati zasto pa et ako moze odg. i od njega.

        Comment


        • #49
          Krivo Radimo Trbušne!

          http://forum.teretana.net/viewtopic....er=asc&start=0

          Comment


          • #50
            Re: Zabranjene vježbe

            Spojio sam ti post s postojecom temom,pa prolistaj temu od pocetka.
            Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

            Comment


            • #51
              Re: Krivo Radimo Trbušne!

              Ljudi sve sto vide u teretani kada radi netko tko je dobro izgrađen odmah se vode onim sto su vidjeli od njega misleci da ce im to pomoci, bitno je znati neke osnove o anatomiji ljudskog tijela, ako ste vec u ovome sportu, normalno da vecina radi krivo trbusnjake jer ne zna najosnovnije pravilo, a to je da se misic treba max. skupiti i max. istegnuti, samo je stvar logike kako ces dovesti misic u skraceni polozaj i isto tako u istegnuti, ali ne, price: "ja osjetim trbuh kad dizem noge itd." su i dalje prevladavajuce u tvrdoglavosti vecine ljudi
              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

              Comment


              • #52
                Re: "Zabranjene" vježbe

                ne znam kako se tocno vjezba zove ali me zanima jel dobro raditi potisak iza glave za ramena za moju dob i s obzirom da sam pocetnik?opcenito jeli dobro raditi vjezbe iza glave?

                Comment


                • #53
                  Re: "Zabranjene" vježbe

                  smatra se kako nije zbog neprirodnog položaja ramena,
                  nekomu smeta, nekomu ne

                  Comment


                  • #54
                    Re: "Zabranjene" vježbe

                    Originally posted by FcB View Post
                    smatra se kako nije zbog neprirodnog položaja ramena,
                    nekomu smeta, nekomu ne
                    ja mislim da mi je ta vjezba unistila tetivu...pa sam odlucio da je ne radim bar godinu dana dok se tetive ne razrade

                    Comment


                    • #55
                      Re: Zabranjene vježbe

                      ako ti smeta ta vjezba nema smisla da ju izbacujes na godinu dana
                      prestani ju raditi u potpunosti,
                      nije se za igrati sa zdravljem

                      radi verziju ispred glave

                      Comment


                      • #56
                        Re: Zabranjene vježbe

                        Originally posted by FcB View Post
                        ako ti smeta ta vjezba nema smisla da ju izbacujes na godinu dana
                        prestani ju raditi u potpunosti,
                        nije se za igrati sa zdravljem

                        radi verziju ispred glave
                        dobro ti i kazes...radim verziju ispred al na smith masini tako da imam skroz stabilnost ruke a ramena super pogodim sa tom vjezbom.a lat masina jel bolja iza glave ili ispred?

                        Comment


                        • #57
                          Re: Zabranjene vježbe

                          ista stvar vrijedi i za lat spravu,
                          nekomu smeta manje, nekomu više, ali ramena su u svakom slučaju u neprirodnom položaju

                          meni lat pull down puno bolje pogađa kada se nagnem unazad, isprsim što više i povlačim kable u visnu vrata
                          pri tome vučem laktovima u stranu kako bi sto bolje izolirao latissimuse
                          probaj pa javi, ne možeš promašiti

                          Comment


                          • #58
                            Re: Zabranjene vježbe

                            Originally posted by FcB View Post
                            ista stvar vrijedi i za lat spravu,
                            nekomu smeta manje, nekomu više, ali ramena su u svakom slučaju u neprirodnom položaju

                            meni lat pull down puno bolje pogađa kada se nagnem unazad, isprsim što više i povlačim kable u visnu vrata
                            pri tome vučem laktovima u stranu kako bi sto bolje izolirao latissimuse
                            probaj pa javi, ne možeš promašiti
                            da i meni isto tako puno bolje pogodi latismuse...a kad radim lat iza glave ne osjetim toliko latismuse u svakom slucaju ubuduce cu izbjegavati vjezbe koje puno ramena ukljucuju u svoje izvodjenje.hvala na savjetu

                            Comment


                            • #59
                              Re: Zabranjene vježbe

                              Originally posted by rockie_16 View Post
                              u svakom slucaju ubuduce cu izbjegavati vjezbe koje puno ramena ukljucuju u svoje izvodjenje.hvala na savjetu

                              da budem siguran da me nisi krivo shvatio
                              u svakom lat pull downu će sudjelovati ramena, kao i u svakom pressu, razlika je samo sto se u položajima iza glave ramena dovode u neprirodan položaj te su tako podložnija ozljedama
                              značl, ne možeš izbjeći uključivanje ramena u pojedinim vježbama

                              Comment


                              • #60
                                Re: "Zabranjene" vježbe

                                Originally posted by rockie_16 View Post
                                ne znam kako se tocno vjezba zove ali me zanima jel dobro raditi potisak iza glave za ramena za moju dob i s obzirom da sam pocetnik?opcenito jeli dobro raditi vjezbe iza glave?
                                http://www.building-body.com/forum/t...enja-iza-glave
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X