Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: simptomi ketoze

    Pola od ovih proteina su proteini soje, a masti su vecinom od smljevenih kožica

    Comment


    • Re: simptomi ketoze

      Originally posted by Bjelanjak View Post
      Pola od ovih proteina su proteini soje, a masti su vecinom od smljevenih kožica
      Ajmo sad cijepidlačit. To i jesu pileća prsa samo dimljena ili konzervirana.

      Comment


      • Re: simptomi ketoze

        mislio sam za pileću salamu

        Comment


        • Re: simptomi ketoze

          Originally posted by Bjelanjak View Post
          mislio sam za pileću salamu
          Onda ok.

          Comment


          • Re: simptomi ketoze

            ok...dakle ketodiastix ... -.-

            dakle kupio sam ih da bih se znao testirati na hranu koja bi me izbacila iz ketoze..

            nakon 4 dana sto jedem P+M only, niti jedamput mi ketostix nije pokazao da imam ketona u urinu, dakle 0..s time da sam mjerio ujutro(svako) i nakon svakog obroka..

            sada tjesim se ja da je to moguce zbog toga sto sam unio tocno masti koliko treba mome tijelu(ili manje) pa nema tog viška u urinu? sto bi bio onda dobar pokazatelj da sam u deficitu, i da tijelo trosi salo??

            titangym?
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • Re: simptomi ketoze

              pa napisali su ti da su ketostix sranje i da nisu pokazatelj da si u ketozi ili ne

              Comment


              • Re: simptomi ketoze

                tocno kako sam i mislio... testirao sam se sada tako da sam jeo čvarke, prepuni masti, i odmah ++...

                mislim da ako zelim testirati sta me izbacuje, da moram prvo pojesti npr posni cijeli...pa onda jedno 5 ili vise deka cvaraka i testirati se..ako su ketoni tu, znaci da me posni nije izbacio?!
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • Re: simptomi ketoze

                  Ili ih zanemari i napravi se lud pa podi izvadit krv Doktorica bi ti automatski trebala priopcit "lose" vijesti sto bi znacilo da si u ketozi
                  Ketoni u mokraci su VISAK ketona i nisu mjerodavni.
                  Ukoliko te neka hrana i izbacuje iz ketoze.... ketoni koji ostanu su visak, tijelo se prebacuje na UH a ketoni opet idu van mokracom sto opet moze dat krive rezultate.
                  MYPROTEIN

                  Comment


                  • Re: simptomi ketoze

                    Dns san napravia gresku malu, u kauficu narucia kavu i unutra mahinalno stavia malu vricicu secera (bijeli rafinirani) sta dodje sa njon. cin san je stavia skuzija san da nisan triba al sta cu.
                    To je bilo pridvecer, kad cu g UH bili na 30 tocno, oce imat kojeg negativnog ucinka?
                    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                    Comment


                    • Re: simptomi ketoze

                      Evo i ja sam počeo sa ovim načinom ishrane pred 4 dana.
                      Za sad mi jelovnik izgleda ovako:
                      7.00 80g zimske salame+70g gaude
                      11.00 150g pilećih prsa+4 žlice maslinovog ulja sa salatom
                      15.00 150g pilećih prsa+4 žlice maslinovog ulja sa salatom
                      17.00 GYM
                      19.00 5 Tvrdo kuhanih jaja
                      23.00 Mjerica Caseina+40g kikirikija

                      Ispada oko 170g P i 170g M znači 30% kalorija iz P i 70% iz M.

                      Trenutno se osjećam poprilićno dobro. U ponedjeljak mi je bilo malo čudno jer sa tak u nedjelju popodne krenuo sa ovakvom prehranom pa je očito bila potrebna adaptacija.
                      Sad jedno pitanje. Što ako me neka namirnica izbaci iz ketoze i odem u gym. Iz čega će se energija namiriti pošto nema glukoze u krvi niti u glikogenu. Dali će tjelo razgrađivati mišiće?
                      Last edited by Skums; 09-05-13, 13:58.

                      Comment


                      • Re: simptomi ketoze

                        Originally posted by Skums View Post
                        Evo i ja sam počeo sa ovim načinom ishrane pred 4 dana.
                        Za sad mi jelovnik izgleda ovako:
                        7.00 80g zimske salame+70g gaude
                        11.00 150g pilećih prsa+4 žlice maslinovog ulja sa salatom
                        15.00 150g pilećih prsa+4 žlice maslinovog ulja sa salatom
                        17.00 GYM
                        19.00 5 Tvrdo kuhanih jaja
                        23.00 Mjerica Caseina+40g kikirikija

                        Ispada oko 170g P i 170g M znači 30% kalorija iz P i 70% iz M.

                        Trenutno se osjećam poprilićno dobro. U ponedjeljak mi je bilo malo čudno jer sa tak u nedjelju popodne krenuo sa ovakvom prehranom pa je očito bila potrebna adaptacija.
                        Sad jedno pitanje. Što ako me neka namirnica izbaci iz ketoze i odem u gym. Iz čega će se energija namiriti pošto nema glukoze u krvi niti u glikogenu. Dali će tjelo razgrađivati mišiće?
                        Zimska bi te mogla izbaciti iz ketoze je unutra nije samo meso i mast... ako ispadaš iz ketoze malo jači aerobni ili strength trening pomažu.

                        Comment


                        • Re: simptomi ketoze

                          za glukozu ne brini tijelo troši ketone koji imaju 7 cal i masna dijeta štedi razgradnju mišića...

                          Comment


                          • Re: simptomi ketoze

                            Originally posted by TitanGym_VP View Post
                            Zimska bi te mogla izbaciti iz ketoze je unutra nije samo meso i mast... ako ispadaš iz ketoze malo jači aerobni ili strength trening pomažu.
                            Hm, čudno za zimsku.
                            Jer upravo sam tražio salamu koja ima najmanje dodataka, a i na deklaraciji piše da ima UH u tragovima. 35g M i 25g P na 100g proizvoda.

                            za glukozu ne brini tijelo troši ketone koji imaju 7 cal i masna dijeta štedi razgradnju mišića...
                            Ček, kad te izbaci iz ketoze, i dalje trošiš ketone? To mi malo nije jasno.

                            Comment


                            • Re: simptomi ketoze

                              imate neki prijedlog koji izvor masti koristim uz piletinu u školi? razmišljao sam o kikirikiju, ali neću valjda jesti piletinu pa kikiriki, nikako ne paše


                              majoneza?
                              Rome wasn't built in a day.

                              Comment


                              • Re: simptomi ketoze

                                Da, možeš majonezu (ne light).
                                "What the mind believes the body achieves."

                                Comment

                                Working...
                                X