Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

    Originally posted by remode View Post
    keto je najgori moguci izbor rezanja
    ovo naprosto nije istina iako svaka dijeta i trening program zavise od individualnih faktora
    ekipa koja nikad ne bi bila bilderi da nema tona kemije i t odoslovno tona i hrpa ugljikohidrata
    teško da će profitirati od masne dijete iako...

    Comment


    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

      Originally posted by kingpin View Post
      a sa takvom visoko kaloričnom hranom ga prekucaš za čas.

      ova dijeta koliko ima prednosti ima skoro i nedostataka. Izrazito je teško održavati kcal iz masti iznad kcal iz proteina, a pri tome biti u deficitu, a pri tome ne biti gladan kao vuk. :/
      možda ti teoretski tako to zvuči no u praksi na ovoj dijeti nisi gladan, a svaki dans profeionalac trenr nutricionist reći će
      ti da unos kalorija ne igra ulogu, to su zastarjele metode gledanja na dijetu, prvo je bitan izbor nutrienata, a ne kalorije.

      Kalorije su za trač partije kad se skupi elipa i priča ja 1000, ja 2000, ja 15000 itd.

      Svaka čast ali nije to baš tako...

      Comment


      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

        Originally posted by TitanGym_VP View Post
        možda ti teoretski tako to zvuči no u praksi na ovoj dijeti nisi gladan, a svaki dans profeionalac trenr nutricionist reći će
        ti da unos kalorija ne igra ulogu, to su zastarjele metode gledanja na dijetu, prvo je bitan izbor nutrienata, a ne kalorije.

        Kalorije su za trač partije kad se skupi elipa i priča ja 1000, ja 2000, ja 15000 itd.

        Svaka čast ali nije to baš tako...
        hmm nisam siguran dal sam uspio skuziti sta sta si mislio..ako mozes malo bolje pojasniti?

        mislis da kcal in kcal out bas i ne funkcionira? :/
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

          Originally posted by TitanGym_VP View Post
          možda ti teoretski tako to zvuči no u praksi na ovoj dijeti nisi gladan, a svaki dans profeionalac trenr nutricionist reći će
          ti da unos kalorija ne igra ulogu, to su zastarjele metode gledanja na dijetu, prvo je bitan izbor nutrienata, a ne kalorije.

          Kalorije su za trač partije kad se skupi elipa i priča ja 1000, ja 2000, ja 15000 itd.

          Svaka čast ali nije to baš tako...
          ne znam koliko je ovo primjenjivo na natural ekipu.

          Iskreno natural bez deficita nema ni gubitka masti to je činjenica, msm da "klasični" roidsi mogu nešto uraditi ali ni približno kao oni+deficit.
          E sad tu vjerovatno u igu ulazi jači arsenal koji tjera tijelo da bez deficita troši masti.

          Comment


          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

            Originally posted by kingpin View Post
            a sa takvom visoko kaloričnom hranom ga prekucaš za čas.

            ova dijeta koliko ima prednosti ima skoro i nedostataka. Izrazito je teško održavati kcal iz masti iznad kcal iz proteina, a pri tome biti u deficitu, a pri tome ne biti gladan kao vuk. :/
            kao netko tko je isprobao keto..mogu reći da je ovo 100% istina...
            I know i can be what i wanna be,
            if i work hard at it,
            i'll be where i wanna be
            i know i can, i know i can <3

            Comment


            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

              Originally posted by Slavonka23 View Post
              kao netko tko je isprobao keto..mogu reći da je ovo 100% istina...
              http://www.building-body.com/Regresi...ni-ciklus.html

              evo ja jedem ko konj na ovoj dijeti po ovom programu, i vec plocice bolje naviru, a tek sam 5 dan, samo ne bih preporucio dan bez mesa, posto sam ja danas postio o mesu, osjeti se pad snage, dok sam npr jucer jeo svinjske kotlete i pileca prsa vise puta u danu, snage ima dosta, danas iako sam pojeo 12 domacih jaja + puno toga, osjeti se pad snage, za sada mi se cini odlicna dijeta, samo ja vec imam lagano punjenje po ovom programu u nedjelju
              tri obroka 0M P36 U55, sad ne znam sta bi tu mogao izmisliti, planirao sam mjericu wheya nekih 100njak grama zobenih i 2 deci mlijeka nemasnog, posto mora biti tekuci obrok, mada sam se isprva planirao napuniti intergralnom rizom, dao 20kn za pola kile i sad stoji
              TitanGym_VP - zar si ti stvarno malo tako jeo po jelovniku sa prve stranice i jeo toliko "lose hrane" hrenovke,majonezu itd, pio dosta coca cole i pepsi light? jer kazu da sladila usporavaju masti tako nesto, a coca cola je puno sladila...
              cini mi se da ima dosta propusta na prvoj stranici sto se tice jelovnika, od Corrya mi se puno vise svidja,a i on ima rezultate, ali je i dosta skuplja dijeta

              Evo primjerak jednog prosjecnog dana: by Corry

              1.obrok> 5 jaja na maslinovom ulju (10-15g) +50-100g posnog
              2.obrok> kako kad na poslu-uglavnom 1-2 komada nekog mesa s salatom+ulje/ ili malo orasara+neki sir i sl.
              3.obrok> 4-5 jaja ili piletina/jetrica cca 200g na ulju +posni sir 50-100g
              4.obrok> trening i zatim whey cca 40g nakon njega
              5.obrok> 4-5 jaja ili piletina/jetrica/srdele cca 200g na ulju+posni 50-100g+salata
              6-obrok> ako ga ima onda je nesto nalik prethodnom obroku ili cisto posni+lanene samljevene
              UH gotovo da ne unosim, osim sto uleti, P drzim na cca 200, M kako koji dan-prve dane ih drzim dost visoko, kasnije ih spustam sve do punjenja.
              Last edited by armbar; 12-04-13, 21:33.

              Comment


              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                ljudi moji..meni salo pada a snaga raste bolje nego nekad na masi...

                problema sa snagom nemam jer prehrana mi se sastoji samo od mesa zadnjih par tjedana...ni to ne valja..kakica mi je crna kao noć. citao sam da je to zbog unutarnjeg krvarenja crijeva(ako sam dobro zapamtio) zbog prevelikog unosa zeljeza i mesa

                jaja su mi se zgadila..ali morat cu =)) + pun frizider oslica i piletine( a ovih dana samo svinjetina+ govedina ili tako nesto)
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                  Originally posted by TitanGym_VP View Post
                  možda ti teoretski tako to zvuči no u praksi na ovoj dijeti nisi gladan, a svaki dans profeionalac trenr nutricionist reći će
                  ti da unos kalorija ne igra ulogu, to su zastarjele metode gledanja na dijetu, prvo je bitan izbor nutrienata, a ne kalorije.

                  Kalorije su za trač partije kad se skupi elipa i priča ja 1000, ja 2000, ja 15000 itd.

                  Svaka čast ali nije to baš tako...
                  od ponedjeljka jedem identično količine i vrstu hrane kao što je napisano u prvom postu u ovoj temi.
                  ako sam dobro izračunao 1. dnevni meni je 2000 kcal.

                  kako da ne ostanem gladan od večere s 2 jaja, 20 g goude i malo salate?
                  Znoj štedi krv

                  Comment


                  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                    Originally posted by kingpin View Post
                    od ponedjeljka jedem identično količine i vrstu hrane kao što je napisano u prvom postu u ovoj temi.
                    ako sam dobro izračunao 1. dnevni meni je 2000 kcal.

                    kako da ne ostanem gladan od večere s 2 jaja, 20 g goude i malo salate?
                    pa pojedes 20 jaja, 200g gaude i puno salate








                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                      ali to nije na meniju
                      Znoj štedi krv

                      Comment


                      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                        Originally posted by kingpin View Post
                        ali to nije na meniju
                        citiram

                        ''unos kalorija ne igra ulogu, to su zastarjele metode gledanja na dijetu, prvo je bitan izbor nutrienata, a ne kalorije.

                        Kalorije su za trač partije kad se skupi elipa i priča ja 1000, ja 2000, ja 15000 itd.''





                        pa ti s tim uradi sta hoces
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                          a što onda s ovim: http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post931580
                          Znoj štedi krv

                          Comment


                          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                            Originally posted by kingpin View Post
                            helou, nisam bio ozbiljan svakako



                            prati meni i gladuj ako bas hoces...s tim sto to nije jedino rjesenje
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                              ma znam da se šališ, vidim da briljiraš i temi o hladnoj vodi

                              nego sam pomalo zbunjen kako ljudi govore da nisu gladni... inače, prvi rezultati dijete su vidljivi brzo pa ću biti ustrajan. ali mogu reći da svaki dan iznova redefiniram pojam gladi.

                              druga rješenja ćemo razmotriti drugom prilikom sad je ovo u modi
                              Znoj štedi krv

                              Comment


                              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                                Staragarda-crna stolica-nazalost poznato mi je to-cak i jos neke tegobe vezane uz stolicu nazalost ali mi je krajnje neugodno pricat o njima
                                Probaj si malo preslozit klopu.
                                Evo ja sam se sad nakon 2mj.keto odlucio na jedno posteno punjenje 10-ak dana pa da vidimo kako stvari stoje i koliki je tocno omjer gubitka misici/salo-nakon toga vjerojatno cikliranje UH-jos nisam odlucio.
                                Jelovnici se ne kopiraju od drugih nego ih sam sastavis s obzirom na svoje potrebe i navike-ako si gladan na ovoj dijeti onda mislim da nesto krivo radis... Ja nisam nikako bio gladan a uspio sam skidati.
                                MYPROTEIN

                                Comment

                                Working...
                                X