Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

    Originally posted by IvorIvor View Post
    Bio sam na ketogenu i relativno uspio. Evo ovo je ukratko moja priča. Počeo sam sa 148kg i visinom od 202cm sredinom 4. mjeseca prosle godine. Danas težim malo manje od 115kg. Prezadovolljan sam sa svime itd... Ketogen sam koristio 3 tjedna cca. ali sam imao problema sa prilagodbom kolicine hrane. Pa ako bi neko mogao pomoci samo oko kolicine
    kakva ti pomoc treba??

    nece svako unositi isto na ketu, to prvenstveno zavisi od tvoje ukupne potrosnje energije dnevno
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

      Zanima me tuna sa maslinovim uljem na ovoj dijeti.. vidim da nije nitko nista pisao,a za maslinovo ulje je navedeno da se treba uzimati..

      Comment


      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

        P:M omjer, ali me najviše muči šta kad jedem kcal koliko bi trebao kg ne idu dole...
        “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

        Comment


        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

          Originally posted by piko9872 View Post
          Zanima me tuna sa maslinovim uljem na ovoj dijeti.. vidim da nije nitko nista pisao,a za maslinovo ulje je navedeno da se treba uzimati..
          imali UH? ne

          mozes
          Originally posted by IvorIvor View Post
          P:M omjer, ali me najviše muči šta kad jedem kcal koliko bi trebao kg ne idu dole...
          ne mogu ti nista precizno reci bez da znas kako si inace radio dijete, koliko si brzo gubio i gdje ti je odprilike TDEE ali odprilike ovako:

          pa recimo da unosis 200 g P dnevno, a 180 g M...to je neki omjer 800:1620 kalorija ili odprilike 34%P i 66% M

          ukupno 2020 kalorija...i to je cak mozda malo(ne mozda nego sigurno ustvari) za covjeka preko 100kg pa bih ti preporucio tu mozda dodati jos masti ne bi li makar stigao na 2500 kcals pa polahko skidati po potrebi(samo po potrebi)


          nego je ovih dana u jednoj temi spominjao vec ''metabolic damage''..toga se treba cuvati stoga polahko... to je ono sto je i slavonki najvece probleme pravilo najvjerovatnije


          edit: ciljaj na ne vise od 1 kg tjedno ( s tim sto pocetkom kad praznis glikogen/vodu to ce biti vise prva sedmica, nista strasno)
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

            Ma evo šta mene muci. Jucer ujutro sam se vagao i imao sam 114,4kg i pošto je bila subota i dugo sam bio low carb prakticki ništa pojeo sam 2 tortilje sa piletinom integralne prije i poslije treninga po 1, sam sam ih napravio sve skupa 150gr integralnog brašna + voda, znaci nista. Navecer sam pojeo neki sendvic i oko 11h narucili za jest i uzeo sam piletinu u tijestu. I jutros se važem 117kg. Pa pop**dia sam. Znaci 2.6kg u jednom danu, a tih 114.5 kg nije bilo da sam izgubio vodu jer sam vec neko vrijeme bio oko te kilaže. I sad nek meni neko kaze da je moje tijelo normalno....
            “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

            Comment


            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

              Gledaj, ta težina ti je ili u trbuhu ili pod kožom u obliku vode. Nema govora o tome da u jednom danu dobiješ 2.6kg maščobe...
              Ništa ne brini, ugljikohidrati navlače vodu sa sobom...to je sve.
              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

              http://www.facebook.com/adoni.costo
              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

              Comment


              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                ne brini se nisi dobio 3kg sala preko noci, ako na to ciljas


                popusti vagu malo, vazi se sedmicno/svakih 15 dana u istom terminu
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                  Originally posted by IvorIvor View Post
                  P:M omjer, ali me najviše muči šta kad jedem kcal koliko bi trebao kg ne idu dole...
                  možda da probaš da digneš kalorije na održavanje ili čak malo iznad jedno mjesec da bi se metababolizam "oporavio". Pa kasnije kreni spuštati polako, bolje tako nego da još režeš kalorije. Inače bazalni bezabolizam je u mogućnosti da se spusti za 40%. Ako ti je bazalno 2000kcal može se spustiti na 1200 kcal

                  Comment


                  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                    Naravno, svijestan sam toga to bi bilo ako se ne varam 21 000kcal (ako je kg sala 7000kcal). Ništa sad cemo po ketogenu na jedno 2100kcal pa ako bas nebudem mogao tako nisko malo cemo pojacat. P.S ispricavam se na off topicu. Triplez hvala
                    “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

                    Comment


                    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                      Originally posted by ScuderiaBull View Post
                      Gledaj, ta težina ti je ili u trbuhu ili pod kožom u obliku vode. Nema govora o tome da u jednom danu dobiješ 2.6kg maščobe...
                      Ništa ne brini, ugljikohidrati navlače vodu sa sobom...to je sve.
                      Svijestan sam toga, ali demotivira o.O
                      Hvala svima na rijecima utijehe :P sada sam utvrdio ono što sam mislio i nadao se da je :P
                      “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

                      Comment


                      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                        Originally posted by diinnoo View Post
                        možda da probaš da digneš kalorije na održavanje ili čak malo iznad jedno mjesec da bi se metababolizam "oporavio". Pa kasnije kreni spuštati polako, bolje tako nego da još režeš kalorije. Inače bazalni bezabolizam je u mogućnosti da se spusti za 40%. Ako ti je bazalno 2000kcal može se spustiti na 1200 kcal
                        Nikako sad prije ljeta :P Mislim u jedno mjesec i nešto dana sam sa 122došao na 114-115, tako da nije da ne mršavim konstantno
                        “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

                        Comment


                        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                          I ja sam na keto i upravo jucer odradio punjenje-u sub jutro 98.5kg, jutros 105.6 kg Prekrasno
                          Ali nista strasno--svako punjenje skocim s kg. Keto je jednostavan za odrzavanja i nije dijeta uopce losa-samo molio bi one koji pisu da je dijeta katastrofa itd da uz to odmah pisu i objasnjenje zbog cega smatraju da je tako.
                          Na dijeti kao i na svakoj se izgubi ponesto misica, ali bar nema borbi sa samim sobom po cijelu noc i umiranja od gladi.
                          Za povratak na normalnu prehranu... normalno da treba bit pazljiv kao i sa svakom dijetom i normalno da ce kilogrami nesto skocit jer se vracaju UH a s njima i voda u tijelo.
                          Cak sam od jednog cijenjenog clana u razgovoru dobio "upozorenje" da trebam cesce radit punjenje jer bi mogao imat problema s vracanjem na UH i njihovom probavom,naime bio sam preko mjesec bez punjenja-tako da ako se tko odluci na to-to bas i nije preporucljivo
                          MYPROTEIN

                          Comment


                          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                            ja održavam sad postojeće stanje(+- 0), eventualno kojih 100-150 deficita slučajno

                            održavanje ima mišićnog rasta ili?
                            Rome wasn't built in a day.

                            Comment


                            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                              Odrzavanja je odrzavanje = 0
                              Nema suficita, nema mase-slikovito> tijelo se neci odreci dijela energije za stvaranje nove misicne mase ukoliko mu je energija koju dobije u knap da pokriva potrebe za normalno funkcioniranje.
                              MYPROTEIN

                              Comment


                              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                                punjenje se naradi radi psihe,tj radi se ali ponajvise se radi da sokiras tijelo i da ti se neuspori metabolizam,sto znaci ako se punjenje radi vise se mrsavi jer nedas bas da ti se organizam skroz navikne na mali unos hrane

                                Comment

                                Working...
                                X