Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kava i trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kava i trening

    http://www.building-body.com/kava-i-...-energija.html
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

  • #2
    Re: Kava i trening

    Dobar tekst, ja pijem već godinama kofein prije treninga.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Kava i trening

      ja sam skeptican lik prema mnogo toga ali kofein je ucinkovit,zaista. meni dupli cisti espresso bez secera il mljeka funkcionira perfektno.odlican kick dobijem
      Pocivao u miru Bozjem

      22.12.1984 - 20.12.2012

      __________________________________________________ ___________________________

      mentor: Sasa Draskovic

      Comment


      • #4
        Re: Kava i trening

        hm da,nego sta je s onim forama da kofein blokira absorpciju kreatina...
        svaki konj je ocito kompetentan da izbaci neko 'najnovije istrazivanje'...
        ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

        Comment


        • #5
          Re: Kava i trening

          ja isto konzumiram kofein, no zanima me doze 200-300mg, zna se da kofein utječe na povečanja kortizola, zanima me da li je to zanemariva činjenica ili su te doze još uvjek ok što se tiče izlučivanja kortizola ili je to individualno od osobe do osobe, npr kod EC kombinacije ga pijem malo više nego inače i kardio je 5x tjedno
          Originally posted by darios
          pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

          Comment


          • #6
            Re: Kava i trening

            ja neznam kako je raditi išta bez kofeina ...

            Comment


            • #7
              Re: Kava i trening

              bumpam temu jer imam jedno pitanje, koliko jedna salica kave, bez secera, znaci obicna kava ima secera? ty
              ...don't give up, no matter what...

              Comment


              • #8
                Re: Kava i trening

                ima kalorija* Pardon, ( umoran san ) molim da moderator ispravi.
                ...don't give up, no matter what...

                Comment


                • #9
                  Re: Kava i trening

                  Ako piješ čistu kavu onda je to malo kalorija, nekoliko desetaka, problem je ako kavu nakrkaš šećerom, mlijekom i šlagom, onda se kalorije povećavaju. Kava inače je preporučljiva samo prije treninga, znači 3-5 puta tjedno, ako piješ svaki dan po nekoliko kava to nije dobro.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kava i trening

                    Originally posted by kelly View Post
                    Dobar tekst, ja pijem već godinama kofein prije treninga.

                    1 litar crnog caja prije svakog treninga


                    nikad nisam probao pre-workout supp a i mislim da mi ne bi pomoglo puno
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kava i trening

                      Prva u 7, druga u 11 i treca u 17 ... i tako godinama....

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kava i trening

                        Popio sam svega 3,4 kave u zivotu, ne svida mi se , tako da se bustam spavanjem dugim haha

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kava i trening

                          Originally posted by kelly View Post
                          Ako piješ čistu kavu onda je to malo kalorija, nekoliko desetaka, problem je ako kavu nakrkaš šećerom, mlijekom i šlagom, onda se kalorije povećavaju. Kava inače je preporučljiva samo prije treninga, znači 3-5 puta tjedno, ako piješ svaki dan po nekoliko kava to nije dobro.
                          Hvala kelly
                          ...don't give up, no matter what...

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kava i trening

                            koliko kave bi preporucili piti prije treninga.. dec? Jel okej popiti pola sata prije treninga jer toliko mi treba da dodem do teretan i krenem s treningom ili da ponesem u teretanu pa popijem tik prije.. ?

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kava i trening

                              dupli epresso ili veliku jusnu zlicu nescafe strong

                              Comment

                              Working...
                              X