Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zašto angažirati osobnog trenera?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

    Originally posted by FcB View Post
    kolika je cijena?
    sad me zanima
    ako nije tajna..
    kod sase npr definicija tj keto prehrana 100 eur

    Comment


    • #32
      Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

      Mene zanima da li ti treneri, zatraže od svojih učenika recimo krvnu sliku i slične nalaze od lekara, tipa krvni pritisak, šećer, hormoni i sl.?

      Jer ako to ne rade, onda je upitna njihova stručnost, bar za mene....
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • #33
        Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

        Originally posted by Dača View Post
        Mene zanima da li ti treneri, zatraže od svojih učenika recimo krvnu sliku i slične nalaze od lekara, tipa krvni pritisak, šećer, hormoni i sl.?

        Jer ako to ne rade, onda je upitna njihova stručnost, bar za mene....
        Radili il ne radili.. strucan je ako od klijenta napravi transformaciju sto i naprave u vecini slucajeva.

        Comment


        • #34
          Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

          Originally posted by Dača View Post
          Mene zanima da li ti treneri, zatraže od svojih učenika recimo krvnu sliku i slične nalaze od lekara, tipa krvni pritisak, šećer, hormoni i sl.?

          Jer ako to ne rade, onda je upitna njihova stručnost, bar za mene....
          Klijenti su sami odgovorni da treneru kazu da li boluju od necega i sl....A i nije balkan Los Angeles da je opcenito fitness toliko popularan pa da imas toliko raje koja bi angazovala trenera a pogotovo da ti nalaze vade maksuz za tebe
          If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

          Comment


          • #35
            Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

            kada bih ja imala mogućnosti da uzmem ličnog trenera, stvarno bi morao da ispuni mnogo kriterijuma najviše da bude dostupan za moja pitanja kojih je previše i da mi odgovori, a ne da na pitanje: ''mogu li ovo i zašto'' on odg sa da ili ne..mora sve da mi se objasni takođe, ne bih ga uzela i ako mi se ne sviđa njegov pristup ishrani i treningu...npr vjeruje u samo jedan određen put, šablonski, npr samo keto samo keto, 1000kcal dnevno i 2-3h LI cardia, nemamo mi o čemu da pričamo
            ili ako vidim da ne zna uloge nekih hormona...ili rasporeda pauza isl

            takođe me nervira masovna porast 'personalnih trenera', danas svako ko završi DIF smatra se trenerom..dosta mojih drugarica je unajmilo neke momke za lične trenere samo jer super izgledaju...al veze oni nemaju jedan je rekao da ne sme ništa posle treninga 2 sata da jede, jer time poništava efekat što je uradila....cura bukvalno živi na tjestenini, voću i povrću...trš trššš

            u biti, trener nije neohodan...kao ni iPhone..ali ako imaš mogućnosti, uzećeš
            ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

            "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

            Comment


            • #36
              Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

              Originally posted by Megara View Post
              kada bih ja imala mogućnosti da uzmem ličnog trenera, stvarno bi morao da ispuni mnogo kriterijuma najviše da bude dostupan za moja pitanja kojih je previše i da mi odgovori, a ne da na pitanje: ''mogu li ovo i zašto'' on odg sa da ili ne..mora sve da mi se objasni takođe, ne bih ga uzela i ako mi se ne sviđa njegov pristup ishrani i treningu...npr vjeruje u samo jedan određen put, šablonski, npr samo keto samo keto, 1000kcal dnevno i 2-3h LI cardia, nemamo mi o čemu da pričamo
              ili ako vidim da ne zna uloge nekih hormona...ili rasporeda pauza isl

              takođe me nervira masovna porast 'personalnih trenera', danas svako ko završi DIF smatra se trenerom..dosta mojih drugarica je unajmilo neke momke za lične trenere samo jer super izgledaju...al veze oni nemaju jedan je rekao da ne sme ništa posle treninga 2 sata da jede, jer time poništava efekat što je uradila....cura bukvalno živi na tjestenini, voću i povrću...trš trššš

              u biti, trener nije neohodan...kao ni iPhone..ali ako imaš mogućnosti, uzećeš
              hehe zato i je trener da ga pitas sve to te inteesuje ako ne odgovara znaci da je ters i odma mjenjaj

              Comment


              • #37
                Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

                Originally posted by Megara View Post
                jedan je rekao da ne sme ništa posle treninga 2 sata da jede, jer time poništava efekat što je uradila....
                Koji tupan, bježi od njega što dalje.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #38
                  Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

                  Originally posted by Dača View Post
                  Mene zanima da li ti treneri, zatraže od svojih učenika recimo krvnu sliku i slične nalaze od lekara, tipa krvni pritisak, šećer, hormoni i sl.?

                  Jer ako to ne rade, onda je upitna njihova stručnost, bar za mene....
                  naravno,
                  a jos obavezno i prvi dan idu na razgovor sa najstarijim živućim ćlanom porodice kako bi dobili obiteljsku povijest bolesti iz prve ruke

                  Comment


                  • #39
                    Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

                    ja studiram na KIF-u planiram biti kondicijski i fitness trener znaci da radim u nekom gym-u ili sportskom klubu i da imam neke privtane klijente . Slažem se da je uzimanje privatnog trenera luksuz i da ima jako puno koji nemaju blagog kontakta i samo uništavaju ljude nzm koliko vas prati (osim Hamze ili Triple Z ) Layne Nortona on je nedavno pricao i zaratio sa 80 % kako uništavaju ljudima zdravlje a da ne spominjemo novce evo statvit cu link vrijedi pogledati
                    http://www.youtube.com/watch?v=R_gmohmfKo8
                    ja npr pomažem jednoj curi i 2ci lega sa vježbanjem i nekim savjetiam kojima sam pokupio po knjigama i netu ali im naravno ne naplacujem ništa . Ja gledam na to dokle god nemam diplomu sa KIF-a ili kad bih imao neke nagrade sa nekih natjecanja nemam ama baš nikakvo pravo za to . Oni su se meni obratili jesu vidili da sam dobio od pocetka 20 kg mišicne mase i da sam se kompletno promjneio kao osoba nabolje naravno
                    Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                    Comment


                    • #40
                      Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

                      Originally posted by Mamlaz View Post
                      nzm koliko vas prati (osim Hamze ili Triple Z ) Layne Nortona


                      baš nekidan kažem Tripleu da obožavam Nortona
                      ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                      "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                      Comment


                      • #41
                        Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

                        Originally posted by FcB View Post
                        naravno,
                        a jos obavezno i prvi dan idu na razgovor sa najstarijim živućim ćlanom porodice kako bi dobili obiteljsku povijest bolesti iz prve ruke
                        Čemu malicioznost?

                        Pričamo realno...

                        uzme frajer, napravi ti program, isforsira te da radiš kardio i tebi rikne čuka u sred teretane... Nemoguće?
                        Pivo za masu, rakija za defku...

                        Comment


                        • #42
                          Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

                          Originally posted by Dača View Post
                          Čemu malicioznost?

                          Pričamo realno...

                          uzme frajer, napravi ti program, isforsira te da radiš kardio i tebi rikne čuka u sred teretane... Nemoguće?
                          vrlo moguce ali treba redovito ici lijecniku pa ako znas da vec imas neko oboljenje normalno nece se forsirat a za cuku opsirna tema ne moguce je 100% znati da nemas neku srcanu mani medicina nije jos toliko napredovala tak da ugl ako si bolestan imas visok pritisak secer ili kaj ja znam sta neces biti idot i pogorsati svoje stanje treneri daju programe za zdrave osobe a nase je da redovito idemo na kontrole i pratimo nas organizam

                          Comment


                          • #43
                            Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

                            ne kontam, vi bi ste se licnom treneru obratili oko svojih zdravstvenih problema, umjesto da se za to pobrine doktor ?




                            inace nazalost vlada misljenje da ''ako napravi transformaciju sve je ok'' iako to znaci da ce s klijentelom raditi totalno absurdne stvari, tipa 0g masti, ogroman deficit uz ogromnu aktivnost, suzavanje jelovnika na 3-4 vrste hrane itd....zato budite sretni ako naletite na dobre trenere
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • #44
                              Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

                              Originally posted by Dača View Post
                              Mene zanima da li ti treneri, zatraže od svojih učenika recimo krvnu sliku i slične nalaze od lekara, tipa krvni pritisak, šećer, hormoni i sl.?

                              Jer ako to ne rade, onda je upitna njihova stručnost, bar za mene....
                              čekaj, jesi ti te stvari obavio prije odlaska u teretanu??
                              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                              Fak me, right?

                              Comment


                              • #45
                                Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

                                Originally posted by domagoj View Post
                                čekaj, jesi ti te stvari obavio prije odlaska u teretanu??
                                Slažem se. Ako ti ne vodiš brigu o sebi zašto bi netko drugi morao? U teretanu ideš na svoju odgovornost, neće te nitko uzeti za ruku i pregledati prije teretane.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X