Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zašto angažirati osobnog trenera?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

    Originally posted by domagoj View Post
    čekaj, jesi ti te stvari obavio prije odlaska u teretanu??
    Naravno da ne... Al' mi žena zato non stop zvoca "gde ćeš, na ovu vrućinu?"....

    Inače, dešava se u sportovima, koji su mnogo ozbiljnije ispraćeni od strane sportskih lekara, da sportista "capne" na terenu... Svi znamo za primere profesionalnih fudbalera... A kamo li u sportu kao bb ili power lifting, gde akteri često rade na svoju ruku i iscrpljuju do maksimalnih granica.

    Doduše stvarno ne znam da je u nekoj teretani neko stradao... Znam za fizičke povrede od udarca ili pucanja sajle...
    Last edited by Dača; 07-08-13, 16:54.
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • #47
      Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

      Originally posted by ivanbih95 View Post
      vrlo moguce ali treba redovito ici lijecniku pa ako znas da vec imas neko oboljenje normalno nece se forsirat a za cuku opsirna tema ne moguce je 100% znati da nemas neku srcanu mani medicina nije jos toliko napredovala tak da ugl ako si bolestan imas visok pritisak secer ili kaj ja znam sta neces biti idot i pogorsati svoje stanje treneri daju programe za zdrave osobe a nase je da redovito idemo na kontrole i pratimo nas organizam
      Da nažalost je tako ovo sa srcem. Ali, nije ni rješenje samo sjedit kod kuće.

      Comment


      • #48
        Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

        prije jedno mjesec dana su mi otisli ligamenti, taman kad sam se spremao na definiciju
        naravno, poslije toga nije bilo ni govora o hodanju, a kamoli o teretani
        sto je posljedicno dovelo do debljanja zbog nenormalnog apetita, a nimalo gibanja

        evo sad se blizi oporavak kraju (jos sam na stakama, ali uz malo srece za tjedan dana bi trebao skinuti gips) i mislio sam angazirati trenera da mi malo pomogne buduci da u ovoj situaciji jos nisam bio, kada mi je metabolizam krajnje usporen, a potrebna je difinicija

        preporuke clanova?

        Comment


        • #49
          Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

          Originally posted by FcB View Post
          prije jedno mjesec dana su mi otisli ligamenti, taman kad sam se spremao na definiciju
          naravno, poslije toga nije bilo ni govora o hodanju, a kamoli o teretani
          sto je posljedicno dovelo do debljanja zbog nenormalnog apetita, a nimalo gibanja

          evo sad se blizi oporavak kraju (jos sam na stakama, ali uz malo srece za tjedan dana bi trebao skinuti gips) i mislio sam angazirati trenera da mi malo pomogne buduci da u ovoj situaciji jos nisam bio, kada mi je metabolizam krajnje usporen, a potrebna je difinicija

          preporuke clanova?

          ti zezas ili ozbiljno ?

          Comment


          • #50
            Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

            ne vidim zasto ne bi bilo ozbiljno

            Comment


            • #51
              Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

              ma mislio sam da znas posto si puno na forumu kome se javiti. Koliko znam ado i pruga a sada ako ima tko jos dobar rado poslusam tude misljenje i savjete

              Comment


              • #52
                Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

                znam ja popise, mene je vise zanimala osobna preporuka na temelju vlastitog iskustva

                Comment

                Working...
                X