Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

    Originally posted by WTF
    ja bas danas narucio 15 kg, sad mi je jos draze...

    mučko đubre siguran sam da si kupio u trgovini po cijeni za 5 kg od 1003102214012401204 kn
    Originally posted by darios
    pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

    Comment


    • Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

      Originally posted by WTF
      hahah, ti si trejsi moj izvor..i za prvi put bio i evo za drugi opet

      Tnx buddy

      joj sad će mi bit pretrpan inbox
      Originally posted by darios
      pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

      Comment


      • Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

        Originally posted by Trace_4 View Post
        joj sad će mi bit pretrpan inbox
        Ukoliko ne želite slati ili primati osobne poruke, možete taj sustav isključiti.

        Receive Private Messaging:

        Only from Contacts and Moderators


        To je kod mene vec duze vrijeme upaljeno....

        Comment


        • Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

          Originally posted by TripleZ View Post
          dogovoricemo se, hvala momci


          ma trebalo bi ispasti ubrzo na pik.ba da ponovo objave ja mislim, vidjecu
          Kao sto rekoh, nije problem, pa ti vidi. Lako se dogovorimo. Pa kad posaljes novce napravit cu famozni "bilder18" manevar i nestat.

          Comment


          • Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...



            dobrih savjeta nikad dosta
            evo jedan video o prednjem čučnju od velikog stručnjaka Marka Rippetoe
            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

            Fak me, right?

            Comment


            • Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

              Slučajno naišao na temu koja je imala isti motiv kao i ova:

              Pogreške koje smo radili i čudili se zašto ne napredujemo
              The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

              Comment


              • Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

                Zanimljiv clanak, isplati se procitat ga.

                http://gregnuckols.com/2014/04/09/sleep-pt-1/

                2 vjezbe za mobilnost ramena. Ova za FSQ je posebno zanimljiva.



                EDIT: Ako mislite ista komentirat, quotajte pa odgovorite u chatu, volia bi da ova tema bude nabijena podacima bez spama. Zbog nasih dragih pocetnika.
                Last edited by Maximus1950; 29-04-14, 12:06.

                Comment

                Working...
                X