Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

    Originally posted by ibro10 View Post
    -ja radim mixan hvat kad radim deadlift,inace mi sipka klizi iz ruku...
    Probaj hook grip
    There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
    - Aldous Huxley

    Comment


    • #92
      Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

      Originally posted by seage View Post
      Probaj hook grip
      da, i uzmi sebi gurtle po potrebi
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #93
        Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

        probao hook grip jednom... imao sam dojam da će mi otpast oba palca
        Znoj štedi krv

        Comment


        • #94
          Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

          Originally posted by diinnoo View Post
          Ovo oko skolioze mi je pravo zanimljivo jer lagano primjećujem asimetriju latova a i kompletan sam takav. Desna nadlaktica ja 1.5 cm veća od lijeve a i jača, desni pektoralis veći od lijevog(veoma malo) i trbušni isto ali veoma malo. Kompletna gornja desna strana veća(jača).

          Ono što najviše smeta je asimetrija nadlaktice i latova. Za ruke znam dosta i piše kako popraviti asimetriju a za latove sam našao nešto veoma malo?
          lat je najteze popraviti asimetriju !!!
          moj savjet ,raditi sto vise jednorucnih veslanja i kontroliranih zgibova
          nazalost tesko se vidjeti od ledja ,meni je to pomoglo kad me ekipa malo snimila dok radim zgibove sa ledja i slicno ili sam znao naci teretanu ili mjesto gdje se rade zgibove tako da mi je iza ogledalo. tek sam onda vidio recimo da mi je jedno rame vislje od drugoga ali samo pri radu ovako normalno je cisto mala razlika ,pa sam se vodio onime sto vidim u ogledalo u forsirao da bude izjednaceno s time da mi je na kraljeznicu to bilo sok jer se osjecala nelagoda ali se zapravo stanje vracalo prema onome kako bi trebalo biti
          TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
          Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

          Comment


          • #95
            Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

            Originally posted by kingpin View Post
            probao hook grip jednom... imao sam dojam da će mi otpast oba palca
            to se inace koristi za 1-2 ponavljanja ti seriju radio ? onda idi double over sa ili bez gurtli
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • #96
              Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

              a jebga kad sam krenuo nije bilo stajanja ....

              e, daj mi reci kad si tu već. pošto koliko se sjećam radiš prednji čučanj s velikim težinama, kako držiš šipku?
              da li prekrižiš ruke ili onako kao na clean & jerk-u?

              ja prekrižim ruke i malo podboltam prednjim deltom ali mi zan kliziti prema dolje pa mi kožu nekad podere.
              a ako radim sa rukama široko zapešća me ubiju.
              kako god radim, ne mogu maksimizirati jer sam koncentriran na hvat više nego na vježbu...
              Znoj štedi krv

              Comment


              • #97
                Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

                Originally posted by kingpin View Post
                a jebga kad sam krenuo nije bilo stajanja ....

                e, daj mi reci kad si tu već. pošto koliko se sjećam radiš prednji čučanj s velikim težinama, kako držiš šipku?
                da li prekrižiš ruke ili onako kao na clean & jerk-u?

                ja prekrižim ruke i malo podboltam prednjim deltom ali mi zan kliziti prema dolje pa mi kožu nekad podere.
                a ako radim sa rukama široko zapešća me ubiju.
                kako god radim, ne mogu maksimizirati jer sam koncentriran na hvat više nego na vježbu...
                klasicni olimpijski hvat(clean grip)


                tad sam samo radio max 5 ponavljanja i tkao sam, sada sa manjom kilazom i 10-12 ponavljanja(poslije klasicnog cucnja) nekad uradim cak i croos grip, ono prekrstene ruke - ali ne bih smio to sa velikim tezinama, mnogo se sigurniji osjecam sa clean gripom

                kako ti kozu podere, nosis li majicu?

                nisam shvatio sta je problem kod klasicnog hvata...(sta su zapesca? ) uglavnom, ako ti je zglob problem probaj da sipku s pocetka ne drzis sa 4-5 prstiju nego 2 (sasvim dovoljno) i LAKTOVI STO VISE GORE - to je najbitnije


                i meni je tako bilo, poslije par sedmica tek se skroz fokusiras na cucanj a ne na hvat
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • #98
                  Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

                  nosim majicu ali mi koža na tom mjestu bude crvena jer šipka ne miruje nego putuje prema dolje pa ju moram rukama vraćati.

                  zapešća bi bili ti ručni zglobovi. to je problem. ovo za laktove nisam niti znao, možda je u tome riješenje. probam pa javim
                  Znoj štedi krv

                  Comment


                  • #99
                    Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

                    Originally posted by TripleZ View Post

                    E, ovih prvih 12-13 sekundi u videu, krepao sam... Sada točno znam zašto stavljaš takve ubitačne prijesme,
                    jer se u samom početku dereš na šipku "Maaaa čuj tiiiii, Boooooooooog ti mater!!! Saću te tak dići da češ sidu dobiti!"
                    Ahahahahahha!!!

                    Ma kak ti jbt ne ispadne šipka iz ruku?!....

                    Moram probat...

                    Primjetim da me 80-90% boli samo loža i glut...a qvad jedva.
                    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                    http://www.facebook.com/adoni.costo
                    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                    Comment


                    • Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

                      Originally posted by ScuderiaBull View Post
                      E, ovih prvih 12-13 sekundi u videu, krepao sam... Sada točno znam zašto stavljaš takve ubitačne prijesme,
                      jer se u samom početku dereš na šipku "Maaaa čuj tiiiii, Boooooooooog ti mater!!! Saću te tak dići da češ sidu dobiti!"
                      Ahahahahahha!!!

                      Ma kak ti jbt ne ispadne šipka iz ruku?!....

                      Moram probat...

                      Primjetim da me 80-90% boli samo loža i glut...a qvad jedva.
                      ms ne moze ispasti, samo polahko

                      da, kad god radim velike tezine na cucnju to je neka kombinacija ovih feelings-a: pumpanje muzike, strah od tezine, rage, znojenja po dlanovima od uzbudjenja, mucnina - i na kraju samo zelja da sve dobro prodje
                      poslije serije samo zato ko' preporodjen...i pokrijem se peskirom jer ne znam, srce mi kuca na 150+



                      subota 155kg 3x5 na cucnju, jedva cekam
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

                        TripleZ jesi probao kad 10x10 cucanj? Ako da kako je bilo?
                        Ako ne, zasto ne i sto cekas?

                        Comment


                        • Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

                          Ja radim 8x10... + u kombinaciji sa nožnim pregibom (za ložu)... max 60sec odmora između svega

                          Samo kaj ja ne dižem po 150kg, već negdje 80ak kg. Ne radi nogu, nego više radi leđa, dok uđem u malo ozbiljnije serije, već osječam kako mi leđa pomalo preuzimaju pokret.
                          U četvrtak ću nabacit još par kg.
                          Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                          http://www.facebook.com/adoni.costo
                          http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                          http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                          Comment


                          • Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

                            Ja sam probo sjećam se baš da sam to kod tebe i vidio.Krenuo s 50 kg i stao na 75. Onda sam malo mijenjao trening al kontam ponovo. Prava stvar idući dan jedva stojiš na nogama XD

                            Comment


                            • Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

                              Originally posted by WTF View Post
                              TripleZ jesi probao kad 10x10 cucanj? Ako da kako je bilo?
                              Ako ne, zasto ne i sto cekas?
                              pa probao jesam, ali nisam nikad bio konstantan u tome (tj. nekad davno sam na internetu citao u GVT, isprobao, sl. sedmice procitao nesto drugo pa se odmah prebacio - veoma lose )

                              uradio sam ja sve od 3 do 30 ponavljanja u serijama sto se tice cucnja - ali najbolje rezultate sam dobio kada sam se jednostavno bazirao na prog. overload - a to je mnogo lakse(citaj, bolje za izvesti) sa manjim ponavljanjima - odnosno manje volumena


                              vise ponavljanja ostavim za izolacijske vjezbe, manje za compounds.... ne znaci da se necu nekad ozbiljnije prihvatiti 10x10 s cucnjem, ali eto - ako dodje vrijeme tome super
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

                                Nema veze sto si zapeo, uvijek radis 10x10 dok ga ne odradis pa makar potrajalo 10 treninga nogu. Tek kad odradis s zadanom kilazom onda ide +5...
                                Ja sam krenuo s 75kg i odradio cijeli, onda sljedeci na 80kg koji sam morao ponoviti jer sam na prvom pokusaju u 8 seriji klonuo...
                                Onda sam isao na 85kg iz prve, pa 90 iz prve isto, 95 kg me mucilo 5 treninga i onda probao na 100kg ali nista dalje 7 serije. Srce je bilo pod prevelikim pumpom nakon 70 ponavljanja pa sam se smirio malo

                                Comment

                                Working...
                                X