Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

    Originally posted by Adatar View Post
    pa ovo je forum,al ako ti se neda raspravljat zadrzi svoje bajoslavno znanje za sebe,i udri po svijetu sa svojih pametnih 18 godina
    Originally posted by Adatar View Post
    mogu li ti nesto napisat al da se ne naljutis?ne zelim s nikim svadju, napisao si pocetnici nemojte ovo citat,a imas 18 godina,ti stvarno mislis da si na nekom vrhu bodybuildinga sa brdo iskustva? koliko iskustva mozes imat? tek su ti dlake pocele rast mislim ,mozda jos nisi imao ni prvu simpatiju hehe,mislim,znas ti neke stvari,vidim pises po ovom forumu i znas neke stvari i bravo,uci i dalje,al samo me malo nasmijalo ovo sto si napisao o pocetnicima
    1) rado bih raspravljao, ali s tobom bi na 10 stranica mogao zavrsiti jer ti pravis dvodnevnu raspravu oko toga sto neko žargonski kaže ''riba je protein''

    zelim da je tema pregledna da vise ljudi moze da se snadje, nisam ni htio svima koji su se zahvalili odgovarati na poruke da ne bi bilo ''guzve''

    2) ako hoces raspravu, a bolje ti je nemoj, otvori temu, stavi onaj post odozgo i samo mi reci da li da pocnem gluposti ispravljati s kraja posta ili s pocetka




    ne ljutim se ja ni na kog ovdje...jedino kad sam se naljutio je kad vidim npr. da dijete plati za plan prehrane i neko ga tu izlevati, debelo mu naplati a nista mu korisno ne uzvrati
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #47
      Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

      Pocetnik je onaj tko je tek krenuo trenirati a ne onaj tko ima 18 godina. On s svojih 18 zna vise nego ja s 30+ barem na ovom podrucju.
      Njegovi postovi su argumentirani i svaki post je potkovan detaljnim obrazlozenjem.
      To sto je 12 godina mladji ne znaci nista. Ima postovanje svih clanova foruma za trud i zalaganje na forumu.
      Ne treba nikom starijem biti ispod casti da ga savjetuje momak od 18 god.
      I btw... Vise je on napravio u svojih 18 nego ti u 30 zar ne? Ne moras svaku temu zasrati svojim nekvalitetnim savjetima.

      Comment


      • #48
        Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

        Originally posted by TripleZ View Post
        1) rado bih raspravljao, ali s tobom bi na 10 stranica mogao zavrsiti jer ti pravis dvodnevnu raspravu oko toga sto neko žargonski kaže ''riba je protein''

        zelim da je tema pregledna da vise ljudi moze da se snadje, nisam ni htio svima koji su se zahvalili odgovarati na poruke da ne bi bilo ''guzve''

        2) ako hoces raspravu, a bolje ti je nemoj, otvori temu, stavi onaj post odozgo i samo mi reci da li da pocnem gluposti ispravljati s kraja posta ili s pocetka




        ne ljutim se ja ni na kog ovdje...jedino kad sam se naljutio je kad vidim npr. da dijete plati za plan prehrane i neko ga tu izlevati, debelo mu naplati a nista mu korisno ne uzvrati
        uletio si na moj post s visoka kao da ti sve znas,ocjenjujes tudje postove po svojim kriterijima i na kraju ne zelis ni rec ono sto si mislio,tako da ni sam ne znam na koji dio ili da li cijeli dio se ne slazes s mojim postom,jako neozbiljno i mislim da te nakon ovog nitko i nebi trebao drzat za ozbiljno,mislim,zamisli da ti napises nesto,i ja na to napisem kakva glupost,ti me zatrazis da ti argumentiram zasto sam to napisao,a ti kazes,gle,ja bi raspravljao al neda mi se,jer ti nisi u pravu al ja imam svoje misljenje koje ti necu rec

        to se zove trolanje na forumu inace .
        Riba je protein nije zargon,to bi bila metafora ,vidis da ipak neznas sve,a zamisli koliko jos toga imas za ucit,sjecam se kad sam ja imao 18 godina,jaooo koliko sam otad toga naucio,ma brdooo,al eto spreman sam podijelit sve sto znam sa svakim ko me pita ,a spreman sam i dalje ucit

        Comment


        • #49
          Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

          Zašto je nekim ljudima teško pročitati nešto,pa ako vas zanima nema slađega od čitanja mase i mase štiva pregledavanja klipova ako o toj temi ih ima naravno i onda učiš i možeš argumentirati,a ne izjavljivati nešto a o toj temi ili neznaš ništa ili jako malo.
          Kao što je meni arianko išao pametovati o hladnoj vodi!

          Comment


          • #50
            Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

            da odgovorim watafaku

            znanje ne dolazi s godinama slazem se,sto sam ja napravio a sto on?
            evo imam zemlju,imam stan,imam zenu i dvoje djece,imam posao,stalno sam zaposlen,imam dobar auto,nisam nikome duzan i zivot mi ide u dobrom smjeru,imam i nekih problemcica al ko ih nema,imam 10ak viska kg kuzim,al napravio sam puno od svog zivota

            ja pisem iz svog iskustva,i ono sto znam ili mislim da znam,svako danas moze bit znalac cak i sa 18 godina,pogotovo na forumu i iza ekrana pa otipkas google i nadjes sve info i ispadnes pametan i prebogat iskustvom
            mozemo mi i tako,za sve sto zelim napisat,odem na google i prepisem da interneta ono sto zelim da drugi cuju,ali u pravom svijetu to ne ide tako,nemozes proc kroz svijet lazima,kad tad ce te neko skuzit,rec da je hamza iznadprosjecno pametan samo zato jer on prenese neki clanak s interneta,zajebi to
            kad bude dosao na posao,pa mu sef kaze napravi to i to,ne pomaze ni zlatni jezik ni internet

            ja idem na varijantu da se treba pisat prirodno na ovom forumu,dok ste vi puni straha od samih sebe sto ce ko napisat,znaci vi ste umjetni znalci (cast pravim iznimkama),vidio sam jucer koliko znas o steroidima
            jedna injekcija u guz i mislim da si profic?
            ono sto si ti inace napisao je teza glupost,procitana s jeftinog bloga,ne vjerujem da si to zaista ti na sebi napravio jer ako jesi onda si... ma nema veze

            eto toliko

            Comment


            • #51
              Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

              MISLIM DA BI BILO DOBRO DA MODERATORI IZBRISU ZADNJIH PAR POSTOVA jer steta da jedna ovako kvalitetna tema- ako ne i najkvalitetnja od svih na forumu u sebi sadrzi ovakva sra..nja!
              Svaka cast tripleZ-u sa svaku rijec- full je nebitno koliko momak ima godina-covjek ima znanje ne samo iz teorije nego i iz prakse i voljan je i drugima pomoci i zato mu od mene kapa dolje. Sve sto je napisao mu je na mjestu! Uostalom-dosta je pogledat njegove slike i vidi se koji je ogroman napredak napravio unatoc skoli i svemu sto njegove godine nose!
              Adatar-u-nista ti lose ni uvredljivo nije napisno-ohladi. Iskreno- i ja sam se nasmijao kad sam procitao tvoj 1. post jer nema veze s ničim!
              Ovdje nije bitno tko kakav auto vozi i tko kakvu kucu ima,niti tko gdje radi- ovdje smo da se savjetujemo i ucimo iskljucivo kad je u pitanju nase tijelo.
              MYPROTEIN

              Comment


              • #52
                Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

                Originally posted by Corry View Post
                MISLIM DA BI BILO DOBRO DA MODERATORI IZBRISU ZADNJIH PAR POSTOVA jer steta da jedna ovako kvalitetna tema- ako ne i najkvalitetnja od svih na forumu u sebi sadrzi ovakva sra..nja!
                Svaka cast tripleZ-u sa svaku rijec- full je nebitno koliko momak ima godina-covjek ima znanje ne samo iz teorije nego i iz prakse i voljan je i drugima pomoci i zato mu od mene kapa dolje. Sve sto je napisao mu je na mjestu! Uostalom-dosta je pogledat njegove slike i vidi se koji je ogroman napredak napravio unatoc skoli i svemu sto njegove godine nose!
                Adatar-u-nista ti lose ni uvredljivo nije napisno-ohladi. Iskreno- i ja sam se nasmijao kad sam procitao tvoj 1. post jer nema veze s ničim!
                Ovdje nije bitno tko kakav auto vozi i tko kakvu kucu ima,niti tko gdje radi- ovdje smo da se savjetujemo i ucimo iskljucivo kad je u pitanju nase tijelo.
                cuj meni je smijesno kad netko misli da je pametan,ima 50 godina,podstanar,stalno mudruje i onda mi jedan kolega s posla kaze,joj jest ovaj tip pametan,a ja njemu,da je pametan nebi jos vozio yugo

                hamza je pametan sve dok postoji interneta,kad mu iskljuce adsl svo njegovo znanje pada u vodu,zato zadrzi kapu na glavi
                i zasto bi se pobrisali ovi komentari,tip ima 18 godina i otvori temu tipa,pocetnicke greske,i uci druge
                jos jednom,ima 18 godina
                ne mislim ovo kao uvredu,samo zelim stavit akonotaciju na to da upijate znanje od decka koji ima 18 godina i svih vas uci kako se ostri noz
                i onda meni napise glupost,pa evo i ti si to napisao,al niko ne zeli pobit argumentima i cinjenicama moje tvrdnje,bitno je da se da podrska klanu

                Comment


                • #53
                  Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

                  "dirty bulk bi bilo prezderavanje pizzama,burecima hamburgerima itd.
                  dobit ces ti na masi,ali i puno masnoce," ------Nebitno je cim ces se nazderat, kalorije su kalorije- od viska ces se umastit vise nego sto je potrebno, s do cca500kcl vise u danu nego ti je potrebno ces se isto udebljat ali znatno manje nego da unosis 1500kcl vise od potrebnog bez obzira jesu li to kalorije iz zobenih i rize ili iz pice,kolača-masti itd.-kalorije su kalorije, a visak je visak!
                  "jeste li primjetili kad se netko udeblja pa drasticno smrsavi da iste kile moze nabiti u samo nekoliko tjedana?"-----
                  ako je izgubio salo (a ne samo hrpu vode i sl) -taj se nece udebljat na staro sve dok ne unese nazad izgubljene kalorije tj.cca 7500kcl za kilogram sala. U bodybuildingu je kilaza nebitna, bitan je BF.
                  "zato jer dirty bulkingom dobivamo i dodatne masne stanice koje storniraju extra masnoce,jednom kad dobijes te masne stanice nikad vise ih nemozes izgubit,cak ni kad si mrsav i slim,one ostaju u tijelu zauvijek,zato nekad pretili ljudi imaju veliku mogucnost postat debeli opet"---
                  sta bi ovo trebalo znacit? Udebljam se, poveca mi se broj masnih stanica-tj.kolicina masti u tijelu (sala), ja smrsam,smanjim udio masti u tijelu a broj masnih stanica tj.kolicina masti u tijelu mi ostaje ista...???????? Imas kantu, napunis je vodom, prolijes vodu, ali ipak je po tebi voda nekako ostala u konti???
                  I da, treba obrist i ovaj post i sve slicne postove
                  Last edited by kelly; 08-02-13, 17:59.
                  MYPROTEIN

                  Comment


                  • #54
                    Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

                    evo za dirty bulking,podrzava ono sto sam napisao
                    http://www.bodybuilding.com/fun/dirt...irty-truth.htm

                    evo za stanice,to sam posebno zapamtio jer mi je to doktorica ispricala,sad sam potrazio malo na internetu i podupirem to s ovim linkom,siguran sam da ima jos toga online

                    http://www.plivazdravlje.hr/aktualno...0/Celulit.html

                    mislim da bi trebalo pobrisat hamzin komentar i onda sve ispod

                    Comment


                    • #55
                      Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

                      Originally posted by Corry View Post
                      "dirty bulk bi bilo prezderavanje pizzama,burecima hamburgerima itd.
                      dobit ces ti na masi,ali i puno masnoce," ------Nebitno je cim ces se nazderat, kalorije su kalorije- od viska ces se umastit vise nego sto je potrebno, s do cca500kcl vise u danu nego ti je potrebno ces se isto udebljat ali znatno manje nego da unosis 1500kcl vise od potrebnog bez obzira jesu li to kalorije iz zobenih i rize ili iz pice,kolača-masti itd.-kalorije su kalorije, a visak je visak!
                      "jeste li primjetili kad se netko udeblja pa drasticno smrsavi da iste kile moze nabiti u samo nekoliko tjedana?"-----ako je izgubio salo (a ne samo hrpu vode i sl) -taj se nece udebljat na staro sve dok ne unese nazad izgubljene kalorije tj.cca 7500kcl za kilogram sala. U bodybuildingu je kilaza nebitna, bitan je BF.
                      "zato jer dirty bulkingom dobivamo i dodatne masne stanice koje storniraju extra masnoce,jednom kad dobijes te masne stanice nikad vise ih nemozes izgubit,cak ni kad si mrsav i slim,one ostaju u tijelu zauvijek,zato nekad pretili ljudi imaju veliku mogucnost postat debeli opet"---sta bi ovo trebalo znacit? Udebljam se, poveca mi se broj masnih stanica-tj.kolicina masti u tijelu (sala), ja smrsam,smanjim udio masti u tijelu a broj masnih stanica tj.kolicina masti u tijelu mi ostaje ista...???????? Imas kantu, napunis je vodom, prolijes vodu, ali ipak je po tebi voda nekako ostala u konti???
                      I da, treba obrist i ovaj post i sve slicne postove

                      ne slazem se sa tobom i tvojim tvrdnjama,da je tako onda bi svi jeli junk food,postoji razlika,nije cilj samo nabit masu bilo cime,pa cijeli ovaj forum bi trebao bit usmjeren prema pravilnoj prehrani za dobivanje mase,dok ti to nijeces i govoris da je bitan samo unos kalorija,to nije istina,zato sam i napisao to o masnim stanicama,jedan od razloga zasto bi trebalo jest pravilno,uz nepravilnu prehranu i te masne stanice postoji jos niz faktora kao sto su zdravstveni problemi,znaci povisen tlak,zacepljenje vena masne stanice i jos krdo toga,eto vidis da neznas

                      Comment


                      • #56
                        Re: Stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

                        Joj kakve gluposti ovaj Adatar valja to nije normalno, kakve veze koliko ko ima godina. Šta neki dedo od 90g koji ima samo osnovnu tom analogijom je pametniji i ima više znanja od nekog momka sa 18 koje je na matematičkoj olimpijadi. Glupost. Tema je super, admini brišite ove postove koji kvare temu.

                        Comment


                        • #57
                          Re: Stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

                          Originally posted by diinnoo View Post
                          Joj kakve gluposti ovaj Adatar valja to nije normalno, kakve veze koliko ko ima godina. Šta neki dedo od 90g koji ima samo osnovnu tom analogijom je pametniji i ima više znanja od nekog momka sa 18 koje je na matematičkoj olimpijadi. Glupost. Tema je super, admini brišite ove postove koji kvare temu.
                          pa i ti imas 19 godina
                          ne razumijem svrhu tvog posta ovdje,i daj opet,zasto bi brisali nesto sto je korisno drugima,pogotovo pocetnicima?
                          evo admini procitajte moje postove,nigdje ne zatrpavam temu beskorisnim informacijama,sve informacije su tocne koje sam iznio dok njihovi postovi zatrpavaju temu osobnim prepucavanjima
                          neka vide i citaju,vi ste ti koji sirite dezinformacije,valjda ce admini vidjet sta sam ja napisao a sta vi pisete,vasi odgovori se u biti baziraju na moj osobni napad,dok ja baratam argumentiranim postovima

                          primjer,hamza napise meni netocno i glupost ali ne zeli argumentirat
                          wtf napad odgovor
                          corry potom daje netocne informacije kako nije bitno sto jedes sve dok se debljas
                          i onda dinno napad opet

                          cije cete postove obrisat?
                          ili cete opet oprostit sve kao sto ste wtf oprostili njegovu avanturu od prekjucer sa homosexualnim sadrzajem

                          Comment


                          • #58
                            Re: Stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

                            ako bolje razmislite - dirty bulk nema veze sto se termina "zdravo-nezdravo" tice

                            mozes ti pojest pol kile oraha dnevno.... koji su zdravi... ili pojest kilu lososa pa se za desert najest avokada...

                            dirty bulk se prvenstveno odnosi na ne obracanje paznje na visak kalorija. sto je zapravo tek posljedica konzumiranja "junk" klope.

                            npr:
                            ....ja se dirty bulkam i ovako mi izgleda jelovnik:

                            doručak: 1 šnita kruha tanko premazana nutellom
                            ručak: 1 big mac
                            večera: 2 šnitice tvrdog sira
                            Black leather, knee-hole pants

                            Comment


                            • #59
                              Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

                              Originally posted by Adatar View Post
                              ne slazem se sa tobom i tvojim tvrdnjama,da je tako onda bi svi jeli junk food,postoji razlika,nije cilj samo nabit masu bilo cime,pa cijeli ovaj forum bi trebao bit usmjeren prema pravilnoj prehrani za dobivanje mase,dok ti to nijeces i govoris da je bitan samo unos kalorija,to nije istina,zato sam i napisao to o masnim stanicama,jedan od razloga zasto bi trebalo jest pravilno,uz nepravilnu prehranu i te masne stanice postoji jos niz faktora kao sto su zdravstveni problemi,znaci povisen tlak,zacepljenje vena masne stanice i jos krdo toga,eto vidis da neznas
                              U našem svemiru zakonis su da je Protein protein izašao iz on bijelog mesa ili mesa iz mc.uh je isti bio on iz bijelog kruha ili peciva iz mc,m je isti pojeo ti burek ili krumpiriće iz mc.nema više varijaciija p je p došao iz bilo kojeg izvora.

                              Comment


                              • #60
                                Re: stvari koje bih volio da sam znao/radio drugacije kada sam bio pocetnik...

                                Zna se sto je zdrava prehrana i ja osobno imam jako dobro sreden jelovnik.
                                Bitan ie unos mikro i makronutrijenata u omjerima potrebnim odredenoj osobi.
                                Tu je i tempiranje odredenih namirnica radi provociranja inzulina te stetni i nekvalitetni sastojci u hrani itd.ali sve je to potpuno nebitno za ovo o cemu se raspravlja trenutno-Dirtybulk je nabacena masa u kojoj je udio sala veci od potrebnog a to se moze napravit i zdravom prehranom u prevelikim kolicinama-na koncu su opet kalorije bitne-visak kalorija se sprema u salo.
                                Nema smisla, ja odustajem i vise necu odgovarat.

                                Edit: sorry ali mi se trenutno nije dalo citat o celulitu-tj clanak koji si stavio-ali evo budem
                                I ako u necemu grijesim- volio bi da me isprave oni koji znaju vise- bez obzira na god
                                Last edited by Corry; 08-02-13, 13:21.
                                MYPROTEIN

                                Comment

                                Working...
                                X