Announcement

Collapse
No announcement yet.

Doručak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Doručak

    super dorucak samo jesti ovo svaki dan dosadi jbg..ja svaki 3 i 4 dan ubacim jedno 300gr hljeba 10 bjelanaca i 2 cijela jajeta i solju mlijeka popijem....

    Comment


    • #17
      Re: Doručak

      Originally posted by kelly View Post
      Nezaobilazni doručak:

      [ATTACH=CONFIG]11036[/ATTACH]
      Bas sam i ja jucer uzea ove u konzumu, al uzea sam plave i zelene xD koja je razlika? ako je uopce ima..
      It's not over until i win.

      Comment


      • #18
        Re: Doručak

        Zelene su krupnije od plavih.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #19
          Re: Doručak

          prije dok sam jeo baš zobene u njihovom izvornom obliku - zelene su rulale, a sad ih meljem mi dođe na isto. dobitna kombinacija za doručak:

          1 cijelo jaje
          od 5 do 7 bjelanjaka
          100g zobenih
          1 jabuka
          cimet

          = palačinkice samo takve
          Originally posted by darios
          Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
          __________________________________________________

          there is no progress without struggle!

          Comment


          • #20
            Re: Doručak

            jutros jeo ove plave zobene sa slike, i mogu reć da si jako dobre. ukusne su i mekane, bolje su od cjelih zobenih. Da popijem 5 piva mislio bi da jedem čokolino, a ne zobene! za svaku preporuku su
            Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

            Comment


            • #21
              Re: Doručak

              Tema se zove "AMINOSTAR fan club" a ne "Zobene iz lidl-a fan club"

              btw da pohvalim aminostar, poznanik iz teretane pije njihov whey i nedavno mi je dao da probam (malo ja njegov, malo on moj) i mogu
              reći da je super okus (čokolada) i kaže da je topljivost odlična, ne mora trest ko idiot šejker

              To što neki pričaju da admini samo reklamiraju aminostar i u tome vide nešta loše, za to ne vidim razloga.
              Da je aminostar nešta loše SIGURNO se nebi vamo prodavao, i sigurno ga nebi svi pohvalili. A razlog zašto se malo više reklamira od drugih proizvođaća na ovome forumu je taj što samo ekipa sa building body foruma uvozi taj proizvod i prodaje ga u hrv.

              Cijena je prihvatljiva, sigurno isplativije nego precijenjeni weider

              Comment


              • #22
                Re: Doručak

                doručak 100g zobenih+ proteini + mlijeko + med ili 3 jaja + šnita kruha+ mlijeko i proteini

                VENI VIDI VICI

                Comment


                • #23
                  Re: Doručak

                  Originally posted by aco1705 View Post
                  doručak 100g zobenih+ proteini + mlijeko + med ili 3 jaja + šnita kruha+ mlijeko i proteini
                  E to je doručak po mom ukus!
                  "Your body is your biggest artwork."

                  DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                  DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                  BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                  SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                  https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                  Comment


                  • #24
                    Re: Doručak

                    ovaj doručak izlazi mi na uši i na nos
                    rađe si zderem par jaja nego zobene i whey... ai ubrzo se vraćam na to, čim me pusti ta depresija
                    To enjoy freedom we have to control ourselves

                    Comment


                    • #25
                      Re: Doručak

                      Meni zobene zakon!namočim ih navečer,ujutro dodam dl mlijeka i žlicu meda!!!

                      Comment


                      • #26
                        Re: Doručak

                        Dok je wheya i zobenih, nema gladi...

                        DSC03387.JPG
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #27
                          Re: Doručak

                          100g zobenih, mjerica whey-a, žlica meda, voda, multivitamini, omega3 .. nepamtim kad sam pojeo nešta drugo za doručak.. kad nema whey-a.. par bjelanjaka i to je to
                          Originally posted by darios
                          pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                          Comment


                          • #28
                            Re: Doručak

                            4-5 jaja zbatit, dodat par snita kruha (volim onaj crni sa sjemnkama) u to, pustit da se upije i na tavu. vec dugo ovako derem
                            Originally posted by Bilderčić
                            Originally posted by Dehydronator
                            sve do grama tjedno je natural
                            gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                            48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                            Comment


                            • #29
                              Re: Doručak

                              Pokušavam svaki dan imati drugačiji doručak, ne volim kad je uvijek sve monotono
                              100g zobenih i whey (Myofusion od Gaspari-a imam) je verzija u slučaju kada mi stvarno ništa drugo ne pada na pamet (ali to samo kada sam doma jer sam brzo gladna nakon). Uglavnom je neka verzija jaja, zobenih, wheya, domaćeg raženog kruha, dimcek, banana, ...
                              Npr. napravim palačinke zobene+4 bjelanjka+grožđice i jedem s džemom ; 5-6 (3ž) jaja s ciklom i raženim; omleti s povrćem; sendvič, salata, jogurti kad zaspim na vlak (rijetkost)

                              "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                              Comment


                              • #30
                                Re: Doručak

                                kaj nije myofusion blend proteina a ne samo whey?(bez obzira na to nis nemam protiv tvog dorucka i nije nis losiji zbg tog da se nebi tak protumacilo)

                                Comment

                                Working...
                                X