Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roni Kovačić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Roni Kovačić

    NEVJEROVATNA DIVOTA!!! SVAKA CAST
    mogu,hoču i želim!!!

    Comment


    • Re: Roni Kovačić

      jel ovo od pretejina ili ima i koji dan treninga....
      Zašto sam tako nabildan !??

      Comment


      • Re: Roni Kovačić

        hvala ekipa, nesto se i treninga skupilo tu....ali sitno, samo protejini
        Attached Files
        member of MVP team......

        Comment


        • Re: Roni Kovačić

          Svaki put kada pogledam ovaj topic, ponovo se zadivim. Respect Ronny!
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • Re: Roni Kovačić

            tocno se vidi kak ti protejini kroz zile idu, gore dole, gore dole
            http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

            Comment


            • Re: Roni Kovačić

              to je bilo ono, ajde decki budem vam nekaj pokazal za moj 100. post
              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

              Comment


              • Re: Roni Kovačić

                Originally posted by Joe
                to je bilo ono, ajde decki budem vam nekaj pokazal za moj 100. post
                jel to sve od tebe za danas ili...???
                Zašto sam tako nabildan !??

                Comment


                • Re: Roni Kovačić

                  Originally posted by wicker
                  Originally posted by Joe
                  to je bilo ono, ajde decki budem vam nekaj pokazal za moj 100. post
                  jel to sve od tebe za danas ili...???
                  baka se malo šali
                  http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                  Comment


                  • Re: Roni Kovačić

                    Roni i dalje u vrhunskoj formi:
                    Attached Files
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: Roni Kovačić

                      Lik si brutalan.......Jesil se probo hrvat s medvjedom,,,imas sanse.....
                      Nisam nigdje nasao s koliko si godia poceo trenirati,,,,,,,,Pa evo sada te pitam.......
                      BTW.......Braca smo po visini..........193 cm,,,, 80 kg ,,,,18 god..........*****e misli mi kruze po glavi,,,,tj. da cu se i ja napumpat kroz godine kao ti
                      Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

                      Comment


                      • Re: Roni Kovačić

                        Vidjeh ga nekidan u Crikvi, chilla u kafiću )

                        Comment


                        • Re: Roni Kovačić

                          Leone xD

                          slabo ljudi gore ima a?

                          pre skupe clanarine
                          Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

                          Comment


                          • Re: Roni Kovačić

                            evo da vas sve pozdravim nakon dugog izbivanja sa foruma...suradnja sa Leoneom nije sluzbeno pocela, moja namjera je da se maksimalno ulozim u poslovanje, imenom i znanjem..gym treba par sitnih stvari ali opcenito sve je stvar prilagodbe i poznavanja materije...ako mogu ja mogu i drugi...clanarina je 250kuna za nolimit treniranje i radim na tome da je spustim za jos tridesetak kuna...blizu je i linija 5 gradska i naravno prigradska 11, parking, uredan prostor i svlacionice...meni idealno sve da bi radio sa ljudima...cinjenica je da trenutno nema clanova ali ljeto je i nema nigdje..Rijeka je poseban kraj sto se toga tice i ljudi su jako pomodni, trenutno je gym training totalno out...tu kumuje i neupucenost ljudi sto im je potrebno da bi uopce dosli do kojeg rezultata a vlasnici gymova su se doslovno "pretrgli " zadnjih desetak godina da poboljsaju svoj kadar i kvalitetu usluge...san mi je da imam slobodu djelovanja onu maksimalnu ili naravno svoj gym ...oboje je zasad samo san pa cu sacekati sa pravim planovima...iza mene stoje rezultati, kako moji sportski tako u radu sa sportasima i rekreativcima...kod nas tako stvari neidu, sve je na rekla kazala i na preporuku u svim sferama, svi hoce biti in pa cemo se i mi morati prilagoditi..nema druge, tu smo radi ljudi..biti ce besplatne edukacije i treninga, pa da se objasni rekreativcu sto je potrebno da bi se ostvarili pojedini ciljevi..dalje neka sami biraju...
                            member of MVP team......

                            Comment


                            • Re: Roni Kovačić

                              evo malo procitao pitanja...u sedmom mjesecu sam proslavio 21 godinu da treniram) znaci punoljetan i po americkim standardima)...sto se tice vas koji me vidite negdje slobodno se javite, ne grizem iako tako ponekad izgledam...svako ko me pozna to moze potvrditi, uvijek mi je drago popricati sa kakvim fanom i nikada nisam odbio slikanje..a kad cu nego dok jos na nesto licim)..lijepi pozdrav svima
                              member of MVP team......

                              Comment


                              • Re: Roni Kovačić

                                svaka čast na tome.. SRITNO
                                Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                                R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                                <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                                Comment

                                Working...
                                X