Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roni Kovačić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Roni Kovačić

    ovo je samo hrana i suplementi.. a di je jos ostalo

    Comment


    • #62
      Re: Roni Kovačić

      Originally posted by Šimun
      ocekivo sam vise na suplemente... za hranu se ne cudim...
      Da definitivo sam i ja više očekivao.
      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

      I know it's hard to keep an open heart
      When even friends seem out to harm you
      But if you could heal a broken heart
      Wouldn't time be out to charm you

      November Rain, Guns and Roses

      Comment


      • #63
        Re: Roni Kovačić

        Svaka ti dala i dao Rony...kako ti bolje odgovara.. :P :P ...nego,kolko sam skužio,malo te jedino list zeka,jel?
        A gde su noge?

        Comment


        • #64
          Re: Roni Kovačić

          Originally posted by Mackiel
          Svaka ti dala i dao Rony...kako ti bolje odgovara.. :P :P ...nego,kolko sam skužio,malo te jedino list zeka,jel?
          samo nek daju, ne zalim se jos)))ma kakvi cini ti se...imam listove bolje od svake kokosi)))

          na bini to izgleda mrvicu bolje jer na ovoj slici quadovi su puni krvi...desna noga mi je podosta kraca pa i to otezava ravnomjeran prijenos sila ...uvijek malo cucnem da bi u percepciji izgledao nizi a time i puniji te okrenem stopala malo na van da istaknem sweap i lijevi list hahhahahaaa....bb je iluzija, nitko nije savrsen, kvalitete istices manjkove skrivas naravno ako znas kako....najbolji primjer u povijesti je Arnie..za kojeg neki tvrde da ima mali struk..treba vidjeti usporedne poze izmedju njega i Olive, bina otkriva sve...danas on nikada nebi dobio Olivu ali sedamdesete su bila neka druga vremena...da nebi mislili da nevolim Arnija...ajl bi bak)
          member of MVP team......

          Comment


          • #65
            Re: Roni Kovačić

            Originally posted by Rony
            Originally posted by Mackiel
            Svaka ti dala i dao Rony...kako ti bolje odgovara.. :P :P ...nego,kolko sam skužio,malo te jedino list zeka,jel?
            samo nek daju, ne zalim se jos)))ma kakvi cini ti se...imam listove bolje od svake kokosi)))

            na bini to izgleda mrvicu bolje jer na ovoj slici quadovi su puni krvi...desna noga mi je podosta kraca pa i to otezava ravnomjeran prijenos sila ...uvijek malo cucnem da bi u percepciji izgledao nizi a time i puniji te okrenem stopala malo na van da istaknem sweap i lijevi list hahhahahaaa....bb je iluzija, nitko nije savrsen, kvalitete istices manjkove skrivas naravno ako znas kako....najbolji primjer u povijesti je Arnie..za kojeg neki tvrde da ima mali struk..treba vidjeti usporedne poze izmedju njega i Olive, bina otkriva sve...danas on nikada nebi dobio Olivu ali sedamdesete su bila neka druga vremena...da nebi mislili da nevolim Arnija...ajl bi bak)
            profić,šta ćeš...
            A gde su noge?

            Comment


            • #66
              Re: Roni Kovačić

              Uslikano jucer, Kopar Fitness California.
              Dusko Madzarovic visestruki Svjetski prvak i drag prijatelj...

              [attachment=0:2j7ltui1]Roni i Duško.jpg[/attachment:2j7ltui1]
              Attached Files
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #67
                Re: Roni Kovačić

                Roni, daj nam pozovi i Duška na forum...

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #68
                  Re: Roni Kovačić

                  Originally posted by kelly
                  Roni, daj nam pozovi i Duška na forum...

                  Bilo bi lijepo da nam se još jedna istinska veličina našeg sporta pridruži.
                  http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                  I know it's hard to keep an open heart
                  When even friends seem out to harm you
                  But if you could heal a broken heart
                  Wouldn't time be out to charm you

                  November Rain, Guns and Roses

                  Comment


                  • #69
                    Re: Roni Kovačić

                    Dule ce doci na forum i jos par mojih prijatelja. Pokusavamo oziviti bb scenu na ovim nasim podrucjima. Osnovana je nova federacija i biti ce takmicenje na visokom rangu svake godine u Kopru (dvadesetak zemalja iz cijelog svijeta za pocetak). plan je dodati jos jedno takmicenje pocetkom sestog mjeseca kod nas. Podignuti organizaciju, dovesti sponzore i sve skupa staviti na jedan nivo kojeg nasi takmicari zasluzuju.
                    Problem je politika IFBB spram alternativnim federacijama ali ona se pomno sprovodi samo u Hrvatskoj sto se tice bivsih republika. Logicno je da reprezentativci idu na IFBB takmicenje( mada se ifbb jako srozao u posljednjih par godina ali je jos uvijek najjaci) a ostali da mogu birati i napredovati kroz druga kvalitetna takmicenja.
                    Opci je problem pomanjkanje bb na ovim podrucjima..Classica ima i previse.
                    O detaljima cete biti obavjesteni.

                    Ujedno svim katolicima zelim Cestit Bozic a drugim vjeroispovjestima ugodne blagdane.
                    member of MVP team......

                    Comment


                    • #70
                      Re: Roni Kovačić

                      Baš mi je drago za ovo zadnje u vezi organizacije novih takmičenja.
                      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                      I know it's hard to keep an open heart
                      When even friends seem out to harm you
                      But if you could heal a broken heart
                      Wouldn't time be out to charm you

                      November Rain, Guns and Roses

                      Comment


                      • #71
                        Re: Roni Kovačić

                        Rony sve pohvale,odlična mišićna masa,pogotovo na tu visinu.
                        Lijepo je da Hrvatska ima bodybuildera kao što si ti,samo naprijed!!
                        Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                        Comment


                        • #72
                          Re: Roni Kovačić

                          Originally posted by Rony
                          Originally posted by AnfrA
                          Roni, možeš nešto više napisati o tvojoj trostrukoj discus herniji? Mislim da sam negdje pročitao i da je čika Peđa isto to imao u trostrukoj verziji i da se izvukao. Da li je to posljedica profesionalnog bavljenja BB-jem odn. dizanja teških tereta ili je to možda zbog analnog seksa ?
                          izvukao sam se i ja ali posljedice osjecas cijeli zivot i manifestiraju se na muskulaturi jako...atrofija ledja, zadnjeg ramena i naravno vrata jer kod mene se radi o C4,C5 i C6....Pedja mislim ima negdje malo ispod sredine ledja.....od analnog seksa vjerojatno trtica strada)) neznam jos ali javim ti))
                          hahhaha ismija se na ovom postu da da trtica ide od analnog i onda ode sve dođavola, ali ovo je bar za mene neobicna diskushernija odprilike srednji dio leđa. Veoma je čest vrata i dole kod c3 al tvoja je bas cudna imas li predstavu koje vjezbe su doprinjele tome?
                          A da nisam napisao glavno svaka ti čast na izgledu

                          Comment


                          • #73
                            Re: Roni Kovačić

                            Originally posted by JMT
                            Originally posted by Rony
                            Originally posted by AnfrA
                            Roni, možeš nešto više napisati o tvojoj trostrukoj discus herniji? Mislim da sam negdje pročitao i da je čika Peđa isto to imao u trostrukoj verziji i da se izvukao. Da li je to posljedica profesionalnog bavljenja BB-jem odn. dizanja teških tereta ili je to možda zbog analnog seksa ?
                            izvukao sam se i ja ali posljedice osjecas cijeli zivot i manifestiraju se na muskulaturi jako...atrofija ledja, zadnjeg ramena i naravno vrata jer kod mene se radi o C4,C5 i C6....Pedja mislim ima negdje malo ispod sredine ledja.....od analnog seksa vjerojatno trtica strada)) neznam jos ali javim ti))
                            hahhaha ismija se na ovom postu da da trtica ide od analnog i onda ode sve dođavola, ali ovo je bar za mene neobicna diskushernija ja sam imao iskustava na mjestu gdje sam radio u bolnici sa malo višim vratnim. Ako mozes da kazes koje su vezbe krivac za te hernije?

                            Comment


                            • #74
                              Re: Roni Kovačić

                              Roni, flyer treba ponovno dati gore jer je došlo do tehničkih problemčića . Jesi možda saznao kakva je situacija s tvojim RTL prilogom? Ako može daj ga podjeli s nama ovdje .

                              Comment


                              • #75
                                Re: Roni Kovačić

                                [attachment=0:3cqrpuh6]letak[1].jpg[/attachment:3cqrpuh6]
                                Attached Files
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X