Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nikola Prugovečki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: mali priest

    Originally posted by Raul
    Nikola svaka cast na postignutim rezultatima i zelim ti jos puno uspjeha u buducnosti!!
    Htio bi te pitati koliko puta tjedno vjezbas istu misicnu grupu?

    na pripremama za natjecanje svaki misic odradim dva puta tjedno i jedan dan odmora
    s time da je meni dosta po treningu maksimalno valjda 10 serija za velike misice i nekih 5 serija za manje

    na masi ,vansezone treniram kako mi pase ,zavisno sta trebam popraviti pa se tako i priliagodjavam treningu
    TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
    Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

    Comment


    • #32
      Re: mali priest

      pre***** izgled....svaka čast....
      Zašto sam tako nabildan !??

      Comment


      • #33
        Re: mali priest

        bravo, care, jedan moj sugrađanin je s tobom na natjecanju bio...obojica ste mrcine, samo derite dalje, jednog dana vas možda vidim kao mistere olimpije

        Comment


        • #34
          Re: mali priest

          pocinje se malo elitnija ekipa skupljat na forumu
          svaka cast majstore, kod tebe nema greske. posebno mi se svidja sto nemas preveliku kilazu pa to djeluje estetski jako jako dobro.
          napisi malo liftove svoje ako ti nije frka, bas me zanimaju
          Animal. Can you handle it?

          Comment


          • #35
            Re: mali priest

            liftovi
            navest cu maksimale ,inace to nije trenutno stanje al ajmo reci moji osobni rekordi

            210kg cucanj
            300kg mrtvo dizanje
            175kg bench

            iskreno trebao bih jos malo cucanj pojacati ,ali imam nesto duze noge u odnosu na gornji dio tijela ,pa mi je amplituda pokreta malo teza za izvesti ali mrtvo evo i sad trenutno u dobroj defki mogu bez problema nekih 230kg dva do tri puta
            TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
            Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

            Comment


            • #36
              Re: mali priest

              Odlične brojke samo DL 300 je oho hoooo.
              Zanimljiva razlika između njega i čučnja, meni je to uvjek u korak jedno s drugim.
              Ako imaš kakav video ne bi bilo loše da nam pokažeš.

              Comment


              • #37
                Re: mali priest

                Jeb?te, 300 KG. Ko da bika vučeš. Fakat puno zvuči, a i je

                Comment


                • #38
                  Re: mali priest

                  Bravo Priest,nije loše to mrtvo
                  Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                  Comment


                  • #39
                    Re: mali priest

                    nice stigao si moje mrtvo..tamo sam stao 2005 god 2reps..cucanj mi nije bio daleko od toga..max vjerojatno tu negdje ali nisam testirao..ajde Nikola da popijemo kavicu ovih dana i poradimo na nekim idejicama..
                    member of MVP team......

                    Comment


                    • #40
                      Re: mali priest

                      Jako moćna snaga, pogotovo za BBera .. jel se sjećaš možda kolko si kg imao tada kad si vukao 300kg? (i na koju visinu, tj. kolko si visok)

                      Vjerujem da je u sportovima snage to već značajan rezultat. Svaka čast! Bench 175kg je isto odličan, to je već jako respektabilna težina.
                      lift BIG, eat BIG, get BIG

                      Comment


                      • #41
                        Re: mali priest

                        imao sam koliko se sjecam malo preko 100kg ,mozda nekih 103kg

                        naime sto sam skuzio da kod mrtvog dizanja sto sam nesto laksi to mogu vece tezine i vise repsa napraviti
                        manje me opterecuje kraljeznica i trbuh mi nije toliko velik cime puno fleksibilnije i bolje odradim mrtvo dizanje
                        sad i sa nekih 6% bf-a otprilike i na nekih mozda 150g do 200g uh sam dizao prosli tjedan mrtvo oko 230kg
                        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                        Comment


                        • #42
                          Re: mali priest

                          Evo par novih slikica od našeg priesta:
                          [attachment=1:grp2kt3a]p1.jpg[/attachment:grp2kt3a]
                          [attachment=0:grp2kt3a]p1a.jpg[/attachment:grp2kt3a]
                          Attached Files
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #43
                            Re: mali priest

                            [attachment=2:1xlrnxmk]p2.jpg[/attachment:1xlrnxmk]
                            [attachment=1:1xlrnxmk]p3.jpg[/attachment:1xlrnxmk]
                            [attachment=0:1xlrnxmk]p4.jpg[/attachment:1xlrnxmk]
                            Attached Files
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #44
                              Re: mali priest

                              [attachment=1:2x45loog]p5.jpg[/attachment:2x45loog]
                              [attachment=0:2x45loog]p6.jpg[/attachment:2x45loog]
                              Attached Files
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • #45
                                Re: mali priest

                                Hebote kako izgledaš, ovo je vrhunska forma...a imaš tek 21 godinu. Svaka čast, ovo je ludilo...
                                Malo si se i u licu proljepšao.

                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X