Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nikola Prugovečki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Nikola Prugovečki

    Da priest je meni osobno najdraža ličnost na forumu,sa svojjim iscrpnim odgovorima,ali što najviše cijenim i skidam mu kapu što sve što zna je naučio isklljučivo jer je to sve prošao na svome tijelu,isprobao,nitko mu nije bio da ga savjetuje,eksperimentiranjem je došao to svih tih uspijeha koje je postigao i to bez ikakvog trenera!

    Comment


    • Re: Nikola Prugovečki

      evo da se ne kaze da se nista ne radi hehehehe. uglavnom kako je prica isla od zadnjeg natjecanja 2010.godine i Kopra i drugog mjesta iza Tomasa, postigao sam u onom trenutku sto sam htio , ambicije su pale ,tapkanje na mjestu i odrzavanje forme je islo sve slabije a posto nisam imao u glavi trenutno izgled kojem sam htio vise teziti tu su nastali problemi. lagano su poceli treninzi biti sve slabiji ,anabolici su postali nepoznanica ,s vremenom nisam ni proteine vise pio ni glukozu. ostalo je samo tri treninga tjedno i unos proteina od nekih 150g do 200g po danu .u tom periodu od zadnjeg natjecanja do tog nekog perioda sam skocio oko 15kg gore cirka ,ali se dogodila i kompenzacija nazalost ona obrnuta. tako da sam s tih nekih 95kg ,pa blizu cak i 100kg imao manje misica nego sa nekih 81, 82kg na natjecanju. Mentalno u tom periodu nisam otisao ,to jest to sam namjerno napravio jer sam se zasitio i treninga ,prehrane , cardia ,suplemenata ,kemije ,prakticki svega. bigoreksija je u tom periodu totalno otisla a kad ona totalno otidje postepeno se pocne padati hehehehe. znaci period 2011god i 2012 god je bila period junkanja ,alkohola ,zabave ,poslagivanja nekih drugih zivotnih stvari kao sto je bilo uci u svijet privatnih trenera i tamo biti sto bolji ,zavrsiti fax sto ce biti ako Bog da sad za dva dana. uglavnom i mene je uhvatila recesija pa nisam ni pomisljao na nikakva natjecanja nego sam gradio klijentelu oko sebe ,ljude koje cu trenirati i u tom periodu sto se tice bb-a sam bio trener bas svima osim samome sebi hehehehe.Dosla i 2013.godina i dobio sam konacno nakon 2,5 godine stanke od natjecanja opet zelju da se pojavim na binu, ovaj put su ambicije daleko vece nego od onih prije par godina. ako ce sve ici po planu cilj mi je hvatanje sto veceg ranga ako bude sve kako spada mozda cak i pro mozda se sad nekome cini suludo ali imam ozbiljne planove za to, naravno ne pro ala jax cutler nego pro ala dexter jackson. ali ajmo korak po korak . sad sam u fazi guranja natural dokle god ide do samog kraja, slike koje sam postavio tu dolje su slike gdje sam bez kemije ,znaci nema steroida ali niti umjetnih przilica ,ali nema cak niti proteina niti glukoze bas niceg ,sve sam sveo na piletinu , jaja, zobene ,rizu ,tjesteninu i tome slicno ..... e sad jos mi je cilj tako nekih eventualno tjedan dana ,dva tjedna a nakon toga ide grow in the show faza to jest pocet cu sa ciklusom vjerojatno u roku nekih 10 dana i cilj mi je dobivati samo cistu misicnu masu bez grama sala ,to jest doci na natjecanje u jesen ili sljedece godine na proljece sa puno vecom kilazom nego sad uopce ne radeci definiciju. shema nesto kao kevin levrone koju je radio spremajuci se za mr.o. to jest na dan natjecanja biti najmisicaviji i njizrezaniji i najtezi po kilazi. posto sam vec duzi period off svega,ocekujem brutalno ciste receptore, muscle memmory ,poveci unos proteina za duplo nego sad i ciklus koji ce biti sofisticiran ali bez ikkvih mega doza i tome slicno . cilj od ovih slika mi je dobiti gore jedno od 6 do 8 kg misica cistih. na slikama ovima sad imam na 178cm , danas se vagao imam 85kg . nisam suh do kraja ,nisam to niti htio biti. plus cu jos odraditi sedam dana igranja kalij -natrij pumpe i ond iscrpljen uci u ciklus i preci preko 90kg i biti tip top cirka oko 90kg dehidriran i sa onom mojom definicijom . to je sad sljedeci plan . koliko ce to dobro uspjeti ovisiti ce o mojim receptorima manje vise. vremena cu sad imati, financije su kudi kamo bolje ,prakticki sam free od nekih obveza ludih ,zelja je ogromna i sad sam totalno opet u bodybuildingu ))
      TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
      Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

      Comment


      • Re: Nikola Prugovečki

        evo i slikica


        trbuh.jpg

        relax.jpg

        back double biceps.jpg

        lat spread.jpg

        triceps sa strane.jpg


        slike nisu neka kvaliteta ,sa moba su prebacivane preko whatsappa
        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

        Comment


        • Re: Nikola Prugovečki

          noge nismo uspjeli slikati bilo ljudi puno u teretani bilo bezveze ,ali noge su i tako i onako jos najbolje hehehehe . budem i noge poslikao isto
          TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
          Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

          Comment


          • Re: Nikola Prugovečki

            Vrlo zanimljivo, samo hardcore, ne sumnjam nimalo da ces uspjeti...trenutna forma i masa je sasvim pristojna za zapocet ovaj lijepi proces, sretno
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • Re: Nikola Prugovečki

              Lijepo si odmorio a sad opet u berbu medalja.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: Nikola Prugovečki

                Ja sam spremio kokice i pratim rad iz prvog reda. g020.gif

                Comment


                • Re: Nikola Prugovečki

                  Ajde prasac, da te vidimo
                  Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                  http://www.facebook.com/adoni.costo
                  http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                  http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                  Comment


                  • Re: Nikola Prugovečki

                    svako malo ce ici nove slikice . bit ce update u roku dva ,tri tjedna
                    TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                    Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                    Comment


                    • Re: Nikola Prugovečki

                      Originally posted by mali priest View Post
                      svako malo ce ici nove slikice . bit ce update u roku dva ,tri tjedna
                      welkom bek
                      vec sam se i pitao kad ces vise
                      "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                      Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                      https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                      http://www.staying-fit.net/

                      Comment


                      • Re: Nikola Prugovečki

                        Sretno do zacrtanog cilja...vidim da pucas visoko.Nece biti lako. Svakako poprati napredak slikama/komentarima.
                        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                        Comment

                        Working...
                        X