Announcement

Collapse
No announcement yet.

Marko Barić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: MarkoPolo

    Jesam ja obecao pola kile wheya ako padne zlatna medalja ili sam to sanjao (kelly obrisi post u kojem lazem da cu mu poslati whey)
    Markić čestitke od srca, toliko truda uloženo, odricanja, znoji, krvi i cega vec ne je jednostavno moralo doci na naplatu!
    Primjer si svima kako se disciplinom i voljom moze sve i da granica nema!
    Svaka je.bena čast, ponosan i sretan zbog tebe!
    P.s adresu posalji u inbox, whey incoming :P

    Comment


    • Re: MarkoPolo

      Originally posted by WTF View Post
      Jesam ja obecao pola kile wheya ako padne zlatna medalja ili sam to sanjao (kelly obrisi post u kojem lazem da cu mu poslati whey)
      Markić čestitke od srca, toliko truda uloženo, odricanja, znoji, krvi i cega vec ne je jednostavno moralo doci na naplatu!
      Primjer si svima kako se disciplinom i voljom moze sve i da granica nema!
      Svaka je.bena čast, ponosan i sretan zbog tebe!
      P.s adresu posalji u inbox, whey incoming :P
      Bolje ga odvedi na neku mezu Mislim da bi trenutno bio zadovoljniji time nego wheyom :P

      Comment


      • Re: MarkoPolo

        Originally posted by bilder18 View Post
        Bolje ga odvedi na neku mezu Mislim da bi trenutno bio zadovoljniji time nego wheyom :P
        Dijeli nas par stotinjaka kilometara pa nije na ruku

        Comment


        • Re: MarkoPolo

          Iskrene cestitke. Svaka cast!
          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
          Napreduje se... Avatar^^

          Comment


          • Re: MarkoPolo

            Originally posted by WTF View Post
            Dijeli nas par stotinjaka kilometara pa nije na ruku
            Ma znam šalim seee

            Comment


            • Re: MarkoPolo

              Evo Marko prije natjecanja:
              DSC04129.JPG

              DSC04130.JPG

              DSC04131.JPG

              DSC04132.JPG
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: MarkoPolo

                Marko cestitke...ova slika je bomba...a ova gospodicna iza sigurno misli 'ajde,dopizdio si vise'
                ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                Comment


                • Re: MarkoPolo

                  Da ti i tu čestitam, svaka čast!


                  "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                  Comment


                  • Re: MarkoPolo



                    Nadam se da nitko neće zamjeriti što neću odgovarati pojedinačno jer sam zbilja zatrpan čestitkama i porukama!

                    Sve u svemu ponosan sam što sam dogurao ovako daleko, čak nocas mi je bilo teze spavati od silnog uzbudenja nego dan prije natjecanja!

                    Budem napisao sada kratki osvrt kako je to sve izgledalo:

                    Dan prije natjecanja forma odlična, još malo vode ostalo, ali forma se tempira u sate i lagano se dehidrira. Osjecao sam se zbilja fenomenalno, nema umora, stresa, treme, nije mi lose, zapravo bilo mi je bolje nego kada sam se u potpunosti praznio!

                    Podijelili su nas u dvije kategorije, laka i teška! Upao sam u tešku, i najveću konkurenti za 1. mjesto smo naravno bili Damir i ja. Damir je bio u odličnoj formi, jako zdefkan, nije bilo promjene u masi od prošle godine, ali definitivno odličan. Znao sam da je u prednosti jer je iskusniji nego ja što se tiče pozinga.

                    Slijedio je pri usporedni pozing prije finala koji sam odradio katastrofalno. Nije me uhvatila trema ni nista, nego jednostavno sam zeznuo sve poze s leđa jer su mi one najvise kaskale, odnosno njih mi je bilo najteze izvuci, najvise sam ih vjezbao, ali na bini sam previse razmiljao o izvedbi i sve je ispalo katastrofa.

                    Nakon toga je slijedilo malo opuštanja i imao sam skoro dobra 4 sata da se opustim, saberem i dodem sebi. Od ta 4 sata sat i pol sa proveo pozirajuci sto je definitivno bilo iscrpljujuce i umor je lagano krneuo uzimati svoj danak. Forma je bila sve bolja i bolja.

                    Došlo je vrijeme za finale. Forma nevjerojatna, jako velika razlika od ujutro. Dehidriran do kraja, čak se i gluteus iscrtao.

                    Čekanje iza bine, Tibor osvaja zlato u lakoj kategoriji.

                    Prije izlaska na binu sam sam sebi rekao da ovo MORAM sada odraditi kako treba jer imam priliku uzeti zlato. Mislim da je Stjepko (koji me vodio u pripremama) bio nervozniji nego ja.

                    Izlazak na binu, sabran, ciste glave i pocetak poziranja. Usporedni odlično odraden, na kraju "nadmetavanje" iliti slobodno poziranje na 4. Publika ludi na kad iskačem van ispred njih trojice i totalan nalet adrenalina, totalna opuštenost.

                    Tada slijedi solo pozing.

                    Toliko sam bio opušten, osjecao se nekako "mocno" i samouvjerreno, kao da mi je ovo 21. nastup a ne 1.

                    Izlazim van i ovdje nastaje show. Imam video pozinga, pa kasnije postavim, a vjerojatno ce biti i snimak live streama. Sve odrađujem glatko na prvi dio, i tada kreće "Sexy and i know it". Publika je totalno poludjela, vidim osmijeha na licima sudaca, ono, ne mogu vam opisati kakav je to osjecaj bio.

                    Nakon toga znao sam da sam uspio. Proglasili su me pobjednikom i emocije su uzele svoje. Osjećaj nevjerojatan, onako uspio sam! Toliko truda i svega i uspio sam! Napokon!

                    Sada je uslijedio onaj najteži dio, a to je proglašenje apsolutnog pobjednika i nadmetanje sa Tiborom!

                    Tibor je pomeo konkurenciju i bio je fantastičan, no smatram da se malo "zalio" prije finala. Pozirao je fantastično, znao sam da je u velikoj prednosti što se iskustva tiče, ali isto tako sam znao da nemam šta izgubiti jer sam uspio u svome prvotnome naumu, da sam definitivno više dehidriran nego on i da sigurno to želim vise nego on!

                    Naš pozing je bio spektakularan, totalna ludnica. Kasnije sam pogledao video i slike i ne mogu vjerovati da sam na bini izgledao malo bolje od Tibora Ferenca. Mislim onak, Tibor Ferenc, dečko koji mi je bio idol prije dvije godine!

                    Nisam znao šta ocekivati i nisam se uopce ni htio nadati apsolutnoj pobjedi.

                    I onako, proglasenje pobjednika. 1. mjesto, i proglase broj 36! A ja onako, instantno gledam koji je Tibor broj jer vidim da on ostaje na mjestu! haha Ne mogu vam opisati taj osjecaj, tada su me definitivno obuzele emocije i nisam se mogao suzdrzati da ne potekne koja suza!

                    Kasnije cestitke na sve strane, Siser, Jarnecic, Furic... Jednostavno spektakularan dan i jedan od najljepsih dana u mome zivotu!

                    Budem i neke slike uskoro, ali evo, ov ami je nadraža!

                    DSC01606.JPG
                    "Your body is your biggest artwork."

                    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                    Comment


                    • Re: MarkoPolo

                      MARKO! Zasluzio si i cestitke od sveg srca!!! BRAVO!!!
                      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                      mind, it doesn’t matter.”

                      Comment


                      • Re: MarkoPolo

                        i vise nego zasluzeno.iskrene cestitke.primjer si drugima
                        Pocivao u miru Bozjem

                        22.12.1984 - 20.12.2012

                        __________________________________________________ ___________________________

                        mentor: Sasa Draskovic

                        Comment


                        • Re: MarkoPolo

                          I više nego zasluženo, čestitke!

                          Comment


                          • Re: MarkoPolo

                            Legendo cestitke i od mene , zelim ti srecu i u daljnjim natjecanjima

                            Comment


                            • Re: MarkoPolo

                              Jedna......

                              DSC04165.JPG
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: MarkoPolo

                                Kralju!
                                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                                Comment

                                Working...
                                X