Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Natural" bodybuilding

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: "Natural" bodybuilding

    Bravo majstore!
    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

    Comment


    • #32
      Re: "Natural" bodybuilding

      Originally posted by 30solin
      Evo da i ja nešto kažem. Ja sam bio naivan šta se tiče natural bodybuildinga, znači vjerovao sam da takvo nešto postoji i da je moguće da ja samo lijepo papam,pijem svoj praškić i bit ću velik i izrezan. Nakon godina i godina treniranja vidiš da tako stvari baš i ne idu. Od suplemenata uzimam samo whey (iako sam trenira i bez njega i razlika je samo u praktičnosti u odnosu na kvalitetan solid meal). Sasvim mi je svejedno da li netko trenira sa ili bez steroida, dok god su te dvije kategorije razdvojene, što u pravilu znači mi rekreativci iz kućnih podruma i teretana, i natjecatelji,modeli s naslovnica... Nina smeta šta i meni ide na živce, znači prodavanje magle tipa, "evo ovi momci piju taj i taj whey, taj kreatin,bla,bla, i zato su takvi", a mi budale onda lijepo kupimo sve to i onda proizvođači trljaju ruke. Kao i u većini stvari i ovdje se sve vrti oko novca. Cijeli taj natural fazon je počeo kad su bodybuilderi postali kao likovi iz Marvelovih stripova. Normalno da će nam razum reći da je tu u igri nešto puno jače od bjelanjaka i wheya, i onda je došao natural BB da nas obične smrtnike zadrži u igri, jer,ruku na srce, ta industrija živi od nas običnih ljudi, a ne od bodybildera iz reklama i magazina, oni svoje suplemente ionako dobivaju free.
      I šta se onda dešava, treniraš godinama,trošiš lovu na članarinu,hranu,suplemente, odričeš se hrpe stvari koji drugi ljudi uzimaju zdravo za gotovo i opet nisi ni blizu tim "naturalcima", i mjenjaš treninge, prehranu, sve kombinacije i tako unedogled. I to je ok, jer to je dio BBa, ali mi je pun kufer tog laganja. Čisto sumljam da će se stvari promijeniti, ali ljudi trebaju bit svjesni da nas kao i u drugim poljima u životu netko laže i mulja, pa da bar mogu reći "odj...i sa tim".
      Lijepo rečeno...

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #33
        Re: "Natural" bodybuilding

        Slažem se u potpunosti, veliki +1
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • #34
          Re: "Natural" bodybuilding

          30 solin svaka cast na ovom postu!!

          Comment


          • #35
            Re: "Natural" bodybuilding

            post je odličan, ali mi je žao što si se tako dugo mučio da nisi skužio igru
            http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

            Comment


            • #36
              Re: "Natural" bodybuilding

              Originally posted by Joe
              post je odličan, ali mi je žao što si se tako dugo mučio da nisi skužio igru
              Joe majstore, koliko je tebi trebalo da skužiš ako se smije znat?
              Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

              Comment


              • #37
                Re: "Natural" bodybuilding

                Originally posted by Joe
                post je odličan, ali mi je žao što si se tako dugo mučio da nisi skužio igru
                Iz vrlo jednostavnog razloga,trenira sam kući sam do 26 godina života,bez interneta i sprava, uz 200 strana kopiranih iz magazina Karate bilder iz 1980ih, koje sam dobio još kao klinac od susjeda, bez kontakta s ljudima iz tog kruga,znači sve se svodilo na princip pokušaj-pogreška i rekla-kazala, i onda dođem u teretanu i vidim likove bez dvi čiste u glavi,beton teški, forma treniranja grob, žive uglavnom od čevapa, a krkaju kile koje ja mogu samo sanjat, imaju drobinu, ali isto tako žile po rukama ko crijevo za polijevanje, kad ih pitaš koje proteine da uzmeš,crknu od smijeha. Mislim se,ma tko je ovdje lud. Najbolje mi je rekao jedan stranac bilder. Kaže, u vašoj zemlji su suplementi tako skupi da ih se ne isplati uzimati, omjer uloženog i dobijenog je nesrazmjeran, onaj tko želi velike rezultate treba i kemiju. Kao što sam već rekao, steroidi su stvar osobnog izbora i napravili su od ovog sporta ono šta je, ne zagovaram ih niti sam protiv, ne bih htio da sad neki klinac pomisli kako je to jedini način da se postigne nešto. Nije, ja sam čist ko suza, i ne mislim da sam "za bacit",bar u odnosu na prosječnu osobu. Pitanje je samo dokle čovjek želi dospjet u ovom sportu,daleko (čisti natural s puno truda) ili još dalje (steroidi s puno truda).
                do or do not,there is no try. Yoda

                Comment


                • #38
                  Re: "Natural" bodybuilding

                  Originally posted by 30solin
                  Originally posted by Joe
                  post je odličan, ali mi je žao što si se tako dugo mučio da nisi skužio igru
                  Iz vrlo jednostavnog razloga,trenira sam kući sam do 26 godina života,bez interneta i sprava, uz 200 strana kopiranih iz magazina Karate bilder iz 1980ih, koje sam dobio još kao klinac od susjeda, bez kontakta s ljudima iz tog kruga,znači sve se svodilo na princip pokušaj-pogreška i rekla-kazala, i onda dođem u teretanu i vidim likove bez dvi čiste u glavi,beton teški, forma treniranja grob, žive uglavnom od čevapa, a krkaju kile koje ja mogu samo sanjat, imaju drobinu, ali isto tako žile po rukama ko crijevo za polijevanje, kad ih pitaš koje proteine da uzmeš,crknu od smijeha. Mislim se,ma tko je ovdje lud. Najbolje mi je rekao jedan stranac bilder. Kaže, u vašoj zemlji su suplementi tako skupi da ih se ne isplati uzimati, omjer uloženog i dobijenog je nesrazmjeran, onaj tko želi velike rezultate treba i kemiju. Kao što sam već rekao, steroidi su stvar osobnog izbora i napravili su od ovog sporta ono šta je, ne zagovaram ih niti sam protiv, ne bih htio da sad neki klinac pomisli kako je to jedini način da se postigne nešto. Nije, ja sam čist ko suza, i ne mislim da sam "za bacit",bar u odnosu na prosječnu osobu. Pitanje je samo dokle čovjek želi dospjet u ovom sportu,daleko (čisti natural s puno truda) ili još dalje (steroidi s puno truda).
                  upravo to.
                  Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                  Comment


                  • #39
                    Re: "Natural" bodybuilding

                    Originally posted by VelikiBlek
                    Originally posted by Joe
                    post je odličan, ali mi je žao što si se tako dugo mučio da nisi skužio igru
                    Joe majstore, koliko je tebi trebalo da skužiš ako se smije znat?
                    gle stari, ja osim kad imam cikluse mase i dijete ne trošim proteine, jedem jaja, piletinu, rižu, tjesteninu, ubiti kaj ima, oču reć da na suho ne uzimam proteine
                    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                    Comment


                    • #40
                      Re: "Natural" bodybuilding

                      Originally posted by 30solin
                      Evo da i ja nešto kažem. Ja sam bio naivan šta se tiče natural bodybuildinga, znači vjerovao sam da takvo nešto postoji i da je moguće da ja samo lijepo papam,pijem svoj praškić i bit ću velik i izrezan. Nakon godina i godina treniranja vidiš da tako stvari baš i ne idu. Od suplemenata uzimam samo whey (iako sam trenira i bez njega i razlika je samo u praktičnosti u odnosu na kvalitetan solid meal). Sasvim mi je svejedno da li netko trenira sa ili bez steroida, dok god su te dvije kategorije razdvojene, što u pravilu znači mi rekreativci iz kućnih podruma i teretana, i natjecatelji,modeli s naslovnica... Nina smeta šta i meni ide na živce, znači prodavanje magle tipa, "evo ovi momci piju taj i taj whey, taj kreatin,bla,bla, i zato su takvi", a mi budale onda lijepo kupimo sve to i onda proizvođači trljaju ruke. Kao i u većini stvari i ovdje se sve vrti oko novca. Cijeli taj natural fazon je počeo kad su bodybuilderi postali kao likovi iz Marvelovih stripova. Normalno da će nam razum reći da je tu u igri nešto puno jače od bjelanjaka i wheya, i onda je došao natural BB da nas obične smrtnike zadrži u igri, jer,ruku na srce, ta industrija živi od nas običnih ljudi, a ne od bodybildera iz reklama i magazina, oni svoje suplemente ionako dobivaju free.
                      I šta se onda dešava, treniraš godinama,trošiš lovu na članarinu,hranu,suplemente, odričeš se hrpe stvari koji drugi ljudi uzimaju zdravo za gotovo i opet nisi ni blizu tim "naturalcima", i mjenjaš treninge, prehranu, sve kombinacije i tako unedogled. I to je ok, jer to je dio BBa, ali mi je pun kufer tog laganja. Čisto sumljam da će se stvari promijeniti, ali ljudi trebaju bit svjesni da nas kao i u drugim poljima u životu netko laže i mulja, pa da bar mogu reći "odj...i sa tim".
                      bez pretjeravaja ponajbolji post u duze vrijeme na ovom forumu
                      mogu,hoču i želim!!!

                      Comment


                      • #41
                        Re: "Natural" bodybuilding

                        Originally posted by 30solin
                        Originally posted by Joe
                        post je odličan, ali mi je žao što si se tako dugo mučio da nisi skužio igru
                        Iz vrlo jednostavnog razloga,trenira sam kući sam do 26 godina života,bez interneta i sprava, uz 200 strana kopiranih iz magazina Karate bilder iz 1980ih, koje sam dobio još kao klinac od susjeda, bez kontakta s ljudima iz tog kruga,znači sve se svodilo na princip pokušaj-pogreška i rekla-kazala, i onda dođem u teretanu i vidim likove bez dvi čiste u glavi,beton teški, forma treniranja grob, žive uglavnom od čevapa, a krkaju kile koje ja mogu samo sanjat, imaju drobinu, ali isto tako žile po rukama ko crijevo za polijevanje, kad ih pitaš koje proteine da uzmeš,crknu od smijeha. Mislim se,ma tko je ovdje lud. Najbolje mi je rekao jedan stranac bilder. Kaže, u vašoj zemlji su suplementi tako skupi da ih se ne isplati uzimati, omjer uloženog i dobijenog je nesrazmjeran, onaj tko želi velike rezultate treba i kemiju. Kao što sam već rekao, steroidi su stvar osobnog izbora i napravili su od ovog sporta ono šta je, ne zagovaram ih niti sam protiv, ne bih htio da sad neki klinac pomisli kako je to jedini način da se postigne nešto. Nije, ja sam čist ko suza, i ne mislim da sam "za bacit",bar u odnosu na prosječnu osobu. Pitanje je samo dokle čovjek želi dospjet u ovom sportu,daleko (čisti natural s puno truda) ili još dalje (steroidi s puno truda).
                        +1 takoder ovaj...odlicno receno potpuno se slazem...
                        mogu,hoču i želim!!!

                        Comment


                        • #42
                          Re: "Natural" bodybuilding

                          meni je najsmijesnije likove s velikim egom koji misle da su najmanje Ronni u prici skuzis da neznaju niti 5% od nekih potrebnih znanja da bi se iti zvali pocetnicima...
                          a kad pitas svi su cisti kao suza,a onda malo po malo se izlane i istina izade na vidjelo...
                          svak ima svoj zivot i da radi sta hoce s njim,al ja nikada nebi sebe gleda istim ocima da se iti jedan put "piknem"...
                          da pojasnim meni je suplementacija dugo godina bila kemija i smatra sam je suludom,al onda kad sam se posteno razbolio i dobio savijet doktora koji je bio profesionalni plivač da bi bilo bolje s takvim teskim fizickim radom i treningom makar pijem whey...
                          mogu,hoču i želim!!!

                          Comment


                          • #43
                            Re: "Natural" bodybuilding

                            Po vama ispada da je najbolje uzeti steroide ako zelis nesto postic. Ja se apsolutno ne slazem sa tim.Jer prvenstveno ti 30solin imas odlicnu formu bez steroida. Pod broj 2 samim nacinom prehrane poboljsavamo svoje zdravlje,srce,krvne žile i ostalo.
                            Uzimanje steroida tijelo pamti i vratit ce vam kad tad samo je pitanje vremena.
                            Ako zelis izlagati tijelo nekakvom disbalansu hormona jer zelis imat 4 cm veci biceps onda imas nekih problema u glavi.
                            Ove "naturalce" su kao sta si rekao nino progurale su firme koje rade whey,no boostere,kreatine i slicne sheme jer zele da ljudi pomisle da i oni mogu biti onakvi sa uzimanjem gore navedenog sta njima znaci ogromnu zaradu.
                            Arena

                            Comment


                            • #44
                              Re: "Natural" bodybuilding

                              Originally posted by nikos91
                              Po vama ispada da je najbolje uzeti steroide ako zelis nesto postic. Ja se apsolutno ne slazem sa tim.Jer prvenstveno ti 30solin imas odlicnu formu bez steroida. Pod broj 2 samim nacinom prehrane poboljsavamo svoje zdravlje,srce,krvne žile i ostalo.
                              Uzimanje steroida tijelo pamti i vratit ce vam kad tad samo je pitanje vremena.
                              Ako zelis izlagati tijelo nekakvom disbalansu hormona jer zelis imat 4 cm veci biceps onda imas nekih problema u glavi.
                              Ove "naturalce" su kao sta si rekao nino progurale su firme koje rade whey,no boostere,kreatine i slicne sheme jer zele da ljudi pomisle da i oni mogu biti onakvi sa uzimanjem gore navedenog sta njima znaci ogromnu zaradu.
                              mislim d nisi dobro pročita moj zadnji post:...ne bih htio da sad neki klinac pomisli kako je to jedini način da se postigne nešto. Nije, ja sam čist ko suza, i ne mislim da sam "za bacit",bar u odnosu na prosječnu osobu. Pitanje je samo dokle čovjek želi dospjet u ovom sportu,daleko (čisti natural s puno truda) ili još dalje (steroidi s puno truda)....
                              do or do not,there is no try. Yoda

                              Comment


                              • #45
                                Re: "Natural" bodybuilding

                                Pogotovo ovo nije shvatio:
                                Originally posted by 30solin
                                ...ne bih htio da sad neki klinac pomisli kako je to jedini način da se postigne nešto....
                                Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
                                Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

                                Comment

                                Working...
                                X