Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

    Kad budete prestali prčit zbog treninga i teretane onda je to znak da vam je teretana postala ovisnost, a do tad...
    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

    Comment


    • #47
      Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

      Originally posted by sthooligan
      Kad budete prestali prčit zbog treninga i teretane onda je to znak da vam je teretana postala ovisnost, a do tad...

      imaš i pravo!
      If you can't explain it simply, you don't understand it well enough

      Comment


      • #48
        Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

        evo da se ispovjedin...prije 5 dana san otiša od kuće zbog obaveza na faxu i mislije san da ću samo nekoliko dana morat bit tamo, no kako u životu ništa nije kao po planu ja san još tamo i morat ću ostat još narednih 5-6 dana...i znate što van mogu reć...
        totalno san psihofizički satran bez teretane i fali mi vježbanje više nego jelo i piće i pi.ka
        iman osićaj da svaki dan opadnem za duplo iako iman 6 dobrih obroka
        eto....toliko od mene
        nadan se da nema sličnih "slučajeva bigoreksije" na forumu
        Originally posted by Jurica
        ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

        Comment


        • #49
          Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

          Ja takodjer ne mogu bez treninga. Nema mi boljeg osjecaja nego kad poslije dobrog treninga pijem PWM osim naravno kada sam s curom.
          There is no good, no evil - only decisions and consequences.

          Comment


          • #50
            Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

            Naletih na ovu temu,bas mi je zanimljivo bilo citati momci ove vase komentare,a i samo se pronalazim u ovoj grupi "ovisnici o teretani i zdravoj prehrani",samo izgleda da sam jedina djevojka na forumu, a mozda i u mojoj okolini,sta bi sad...pozdrav za sve

            Comment


            • #51
              Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

              Nisi jedina na forumu,bar koliko ga ja posječujem ima djevojaka i žena!

              Comment


              • #52
                Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                hvala na informaciji,bas mi je drago da nisam,ja trazim neku temu ovdje gdje zene vode glavnu rijec ali nisam nasla jos,mozda nisam sve pregledala.

                Comment


                • #53
                  Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                  Originally posted by Sanja87 View Post
                  hvala na informaciji,bas mi je drago da nisam,ja trazim neku temu ovdje gdje zene vode glavnu rijec ali nisam nasla jos,mozda nisam sve pregledala.
                  http://www.building-body.com/forum/t...ght=kokosinjac
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #54
                    Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                    hahahahahah...hvala punoooo,odoh i ja tamo...))))))))

                    Comment

                    Working...
                    X