Announcement

Collapse
No announcement yet.

Junk food

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Junk food

    1. zasto polubijeli
    2. 100g je meni smijesno, ja danas pojo 300g (ispod 200 ne bi iso)
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

    Comment


    • #77
      Re: Junk food

      Originally posted by Mackiel
      A kaj ak recimo za gablec svaki dan u škli jedem polubijeli kruh i 10dg pilećih prsa...mogu li to smatrati junkom i mogu li se od toga udebljati?
      rade si uzmi integralni, i ne to nije junk !

      Comment


      • #78
        Re: Junk food

        Originally posted by Šimun
        1. zasto polubijeli
        2. 100g je meni smijesno, ja danas pojo 300g (ispod 200 ne bi iso)
        kad bi imel novaca vrlo vjerovatno bi jel 4 obroka ujutro...ali ovak...ne
        A gde su noge?

        Comment


        • #79
          Re: Junk food

          gle, ak nemas novaca, nemoze se tu nesto previse ni napravit, tak da je onda i to ok
          Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

          Comment


          • #80
            Re: Junk food

            e vi koji ne jedete mcdonalds...jel to vama iskreno nije fino ili samo izbjegavate?

            jer ja fakat mislim da postajem ovisan o tome ;(

            Comment


            • #81
              Re: Junk food

              naravno da je fino... i ti isto svasta pricas
              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

              Comment


              • #82
                Re: Junk food



                neznam..evo sad sam čopio sa frendačima neki sendvič, sad vidio da ima 500kcal...e tek mi je otvorio apetit a 500 mrtvih kalorija neznam kak sam se odrhvao napasti da ih još par kupim...

                Comment


                • #83
                  Re: Junk food

                  ja nekad odem u mcdonalds (1 mjesecno, pa i manje?) kad sam u gradu i fkt nis nemam za jest drugo...pa uzmem 1 mc chicken ili neki najveci sendvic... ak je vec junk gledam da bar ima nes P
                  Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                  Comment


                  • #84
                    Re: Junk food

                    McDonalds rijetko,.ali zato je danas pao zagrebacki sa kroketima i dvije porcije cevapa sa lukom. To umjesto ribe u petak.."kad je bal nek je maskenbal"
                    Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

                    Comment


                    • #85
                      Re: Junk food

                      Originally posted by Marijan
                      e vi koji ne jedete mcdonalds...jel to vama iskreno nije fino ili samo izbjegavate?
                      U Rijeci na korzu mislim 1995. u McDonaldsu kupio hamburger i pomfrit da probam onda razvikani McDonalds.
                      Onda sam to pojeo i nikad više. Meni je to tako bljutavo, strava, pomfrit neki gumeni, ono meso nije vidilo mesa, neka biljna smjesa, ukratko odvratno.

                      A što se tiče junka ponekad se zalome ćevapi ili pizza, jbg nismo profi da ne bi mogli jednom mjesečno pojesti čevape ili pizzu.

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #86
                        Re: Junk food

                        potpisujem sta je kelly rekao.
                        mcdonalds je nesto najodvratnije na kugli zemaljskoj meni, ima puno boljih oblika junka
                        cevapi i kebab su zakon
                        Animal. Can you handle it?

                        Comment


                        • #87
                          Re: Junk food

                          Originally posted by gironda
                          potpisujem sta je kelly rekao.
                          mcdonalds je nesto najodvratnije na kugli zemaljskoj meni, ima puno boljih oblika junka
                          cevapi i kebab su zakon
                          po meni je mcdonalds drugi najgori izbor, prvi je BurgerKing, na maturalcu sam probo njihov hamburger i skoro sam se zbljuvo al doslovno, nesto najgore sto sam ikad probo u zivotu !

                          Comment


                          • #88
                            Re: Junk food

                            Kad već jedem junk onda bar nek je nekaj tipa roštilj kod srbina,sengula u Pingvinu i slične "delikatese",***** ovaj mcdonalds.Trebalo bi mi para i para da se najedem a sem toga je sve plastičnjava

                            Comment


                            • #89
                              Re: Junk food

                              u pingvinu mi smrdi sve neznam, svaki put kad dođem tam da kupim nekaj odem jer u krugu od 30 metara smrdi po starom ulju

                              Comment


                              • #90
                                Re: Junk food

                                vladebisi sta je sengula??

                                ima i "dobrih" verzija tih junk lanaca, kad god odem van HR, obavezno u Pizza Hut, one pizze su nesto nemoguce dobro, onako masne da se cijedi ulje s njih
                                a piletina u KFC-u da ne pricam, masno je, al sta bi Šimun reko, bar ima proteina
                                tek kad vidis vani sta se tim ljudima od hrane nudi i nasta im ducani lice shvatis zasto svi tako sugavo izgledaju
                                Animal. Can you handle it?

                                Comment

                                Working...
                                X