Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Resetiranje" metabolizma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: "Resetiranje" metabolizma

    ja nebi radio ovo elliot-ovo, izgleda mi ko one dijete sto izlaze svaki dan.
    ugl, zaboravi sa defkom, ako si na keto lagano ubacuj UH, ali brate, lagano znaci tjedno po 10 gr UH. od treceg tjedna mozes po 15 gr ubacivat.

    tako dizi sve dok uh ne dojde do nekih 300, naravno ovo je samo template, moras sam vidjet kako ti ide i dali se mastis, nekad ces moc vise ubacit nekad manje. cilj ti je doc do tog da ti je potrebno sto vise kcal za odrzavanje, ja sam odradio defku do 10% bf, a nisam isao ispod 180 gr UH.
    Originally posted by Bilderčić
    Originally posted by Dehydronator
    sve do grama tjedno je natural
    gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
    48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

    Comment


    • #17
      Re: "Resetiranje" metabolizma

      A aktivnosti? da ih držim nisko ili visoko, ili normalno?
      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

      Comment


      • #18
        Re: "Resetiranje" metabolizma

        Originally posted by Aquila_hr View Post
        A aktivnosti? da ih držim nisko ili visoko, ili normalno?
        pa normalno ih drzi, treniraj koliko ti tijelo dozvoli, ako mozes vise idi vise.

        ja dugo vremena nisam mogao 5 puta i vise trenirati jer bi se ili prehladio ili bi se skroz iscrpio da bi sljedeci treninzi bili nemoguci za dobro odradit.

        s vremenom kako budes unosio vise hrane, imat ces vise energije tako da ces moc aktivnosti drzat jako visoko.
        dok sam radio defku nisam mogao ubacivat kosarku ili neki nogomet jer bi me to jako puno umorilo a uh je bio pod restrikcijom. sada bez problema mogu 6 puta tjedno tegovi + 2 kosarka/plivanje...
        Originally posted by Bilderčić
        Originally posted by Dehydronator
        sve do grama tjedno je natural
        gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
        48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

        Comment


        • #19
          Re: "Resetiranje" metabolizma

          Originally posted by Archiv3r View Post
          pa normalno ih drzi, treniraj koliko ti tijelo dozvoli, ako mozes vise idi vise.
          Prijatelju, kod mene ti ovo znači iskoristit ovih 30+ stupnjeva najbolje sta možeš

          Hvala na savjetu
          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

          Comment


          • #20
            Re: "Resetiranje" metabolizma

            Pozz ekipa,
            i mene muci isti problem, na defki sam prilicno dugo, radim povremena punjenja uh, 2 x sedmicno, svaki 3 dan povecam, inace skroz low sam sa uh,deficit il ponekad "negativna" nula ... sad me muci ako bi krenuo na reverse diet,punio se uh,znaci pojacao jedno 4-5 sedmica uh, strah me da necu sala pocet nabacivat, dal je dobra ideja drzat ovako na recimo nekoj 0,fazi stagnacije dok je ljeta,bar do avgusta,(ovo bi najvise volio),pod uslovom da tijelo drzi i dalje sve da ne krenem opadat, i to me muci ko da sam sve sitniji iz dana u dan,
            pa onda krenut sa time, il npr eto kad bi odradio punjenje uh 4-5 sedmica, sta onda nakon toga,
            imam neke strasne fobije , ocajan sam totalno, pomagajte .
            u depresiju me baca svaki gram sala koji se nalijepi i ne nalijepi,( ne zamjerite ) ubi me depra od ovih "fat burnera"
            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

            Comment


            • #21
              Re: "Resetiranje" metabolizma

              Strucnjaci gdje ste sada ^^^ da vas cujeem
              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

              Comment


              • #22
                Re: "Resetiranje" metabolizma

                pa reverse diet, koliko ja znam(mozda krivo govorim) je polako ubacivanje kalorija. znaci to "punjenje" od 4 tjedna mi se cini kao dobar program za nabacit sala.

                ako si zadovoljan bf-om kreni polagano dizat kcal. ako nisi rezi jos. btw, svi koji su na "masi" bi trebali imat bf do 15 % , sve vise od tog nije optimalno za nabacivanje misica
                Originally posted by Bilderčić
                Originally posted by Dehydronator
                sve do grama tjedno je natural
                gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                Comment


                • #23
                  Re: "Resetiranje" metabolizma

                  Pošto i ja uskoro silazim sa dugog veoma dugog suficita zanima me misljenje iskusnih da li je bolje pametno ovo što sam planirao ???

                  Ici na punjenje nakon svega jer sam na jako low UH te nakon punjenja od 3 dana ici na lean bulk polako podizati kcal na odrzavanje i onda na cikliranje
                  ILI
                  ici do kraja na polagani suficit to jest sa sadasnjih 1500 kcal na 3300 kcal dizati iz tedna u tjedan pa opet na defku cilj mi je dobiti masu malo vecu iskoristit taj period sto pozitivnije ???
                  "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                  Comment


                  • #24
                    Re: "Resetiranje" metabolizma

                    Originally posted by Draven View Post
                    Pošto i ja uskoro silazim sa dugog veoma dugog suficita zanima me misljenje iskusnih da li je bolje pametno ovo što sam planirao ???

                    Ici na punjenje nakon svega jer sam na jako low UH te nakon punjenja od 3 dana ici na lean bulk polako podizati kcal na odrzavanje i onda na cikliranje
                    ILI
                    ici do kraja na polagani suficit to jest sa sadasnjih 1500 kcal na 3300 kcal dizati iz tedna u tjedan pa opet na defku cilj mi je dobiti masu malo vecu iskoristit taj period sto pozitivnije ???
                    Deficit - minus
                    Suficit - plus


                    Trebas doci do odrzavanja, postepeno dizat kcal i uh, tjedno 150-200 kcal i kad dodjes do odrzavanja, dalje sta odlucis, leanbulk, bulk.... Znaci dovesti makrose u red i vratiti kcal na "nulu"

                    Valja spomenuti da za moj reverse diet koji sam radio prije ove mase mi je trebalo cca 2 mjeseca, minimalno sam sala dobio i sve bolje i bolje je bilo sto su tjedni prolazili. Kad sam dosao do odrzavanja, tu sam se zadrzao 2 tjedna, tu negdi. Dakle puno strpljenja i korak po korak ic.






                    Sent from my Petit Beurre using Tapatalk
                    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                    Comment


                    • #25
                      Re: "Resetiranje" metabolizma

                      Krivo sam napisao ali u deficitu naravno
                      Znaci odradio si reverse diet po 100-200 kcal vracao do odrzavanja i onda isao u suficit nakon 2 tjedna na odrzavanju?? Koliki suficit si radio mislim da smo u istoj sitaciji samo ja sam skinuo to jest jos par kilica i ukupno ce biti - 37 KG radio sam pauze vec ove zadnje kg znatno usporio gubitak cak sam isao za godisnji udebljat se 4-5 kg da ne zajefrkam metabolizam max . A evo jos malo pa 85 kg sa 122 kg

                      Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                      "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                      Comment


                      • #26
                        Re: "Resetiranje" metabolizma

                        Nakon odrzavanja radim lean bulk, znaci oko 200-300 kcal suficita i dizem kad vidim da pocinjem stagnirat. Pokusavam radit ovu masu sto pametnije (naravno nikad zadovoljan )

                        Tako kako budu rezultati isli gori, ic ce i kcal, a na kraju opet radis reverse do odrzavanja...


                        Sent from my Petit Beurre using Tapatalk
                        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                        Comment


                        • #27
                          Re: "Resetiranje" metabolizma

                          Reci mi kada si poceo sa revers diet ? i kakvi su rezultati primjetis li vece promjene u samom pocetku ?

                          Kako sam citao najbolje vrjeme za iskoristit to jest za dobit misicnu masu je upravo taj period prelaska sa duzeg deficita zato bih volio to iskoristit jer sam vjerovatno na jako niskom lucenju i testosterona radi jako duge dijete .

                          Planirao sam uzet i pump i onda jos kreatin dodat na to ali bih sa kreatinom krenuo tek kad dodjem do stanja odrzavanja.
                          "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                          Comment


                          • #28
                            Re: "Resetiranje" metabolizma

                            ne radis RD zbog dobiti na misicnoj masi 'u kratkom periodu', sigurno neces dobiti vise misica sa 4-6 sedmica malog deficita uporedjeno sa suficitom kroz svo to vrijeme
                            Last edited by TripleZ; 29-10-13, 17:31.
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • #29
                              Re: "Resetiranje" metabolizma

                              Originally posted by TripleZ View Post
                              ne radis RD zbog dobiti na misicnoj masi 'u kratkom periodu', sigurno neces dobiti vise misica sa 4-6 sedmica malog deficita uporedjeno sa suficitom kroz svo to vrijeme

                              Radim to da se ne iznenadim sa naglim povratkom mase koja mi netreba ... E bas sam zato i pitao prije sto je odmah bolje odradit ici na cikliranje UH ili lagano na lean bulk....
                              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                              Comment


                              • #30
                                Re: "Resetiranje" metabolizma

                                Originally posted by Draven View Post
                                Radim to da se ne iznenadim sa naglim povratkom mase koja mi netreba ... E bas sam zato i pitao prije sto je odmah bolje odradit ici na cikliranje UH ili lagano na lean bulk....
                                pa eto, RD podrazumijeva samo lagano dizanje kcal postepeno iz deficita do odrzavanja....mozes ti tokom toga raditi i cikliranje, mozes i tokom mase, to je druga stvar...ali ugl pravilo za RD je oko 100 kalorija sedmicno...

                                eh sad, koliko je to potrebno ili koliko je ''bolje'' od 200-300 kcal(da se vratis na odrzavanje za 2 sedmice) zavisi od toga koliko si dugo bio na dijeti, na kojem si bf% zavrsio i sl...licno mislim da dok nisi usao malo dublje u jednocifreni bf% nema potrebe da se to puno razduzi(ili ako nisi radio keto, tad svakako treba polahko vracati UH, ali keto svakako ne savjetujem )

                                jel ti to odg na pitanje ?
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X