Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Resetiranje" metabolizma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: "Resetiranje" metabolizma

    Jako sam dugo bio na dijeti zadnjih god dana skidam kg uz pauze. Hvala na odgovoru. Drzat cu se laganog RD 100-150 kcal tjedno trebat ce mi 4 tjedna da dodjem na odrzavanje pricekat cu jos tjedan nakon toga pa krenut na cikliranje. Mislim da mi bf kad dodjem na 85 kg nece bit ispod 15 % sigurno ali nemogu vise i nesmijem narusit cu metabolizam jako. Sto se tice keto probao sam cisto iz znatizelje ali samo na 3-4 dana usao u keto stanje i zanimljivo je mozda sljedecu defku odradim tako ali to kad ne budem na HIIT.
    Svakako izbacit cu slike i podatke o svemu kad dodjem na 85 kg nadam se da ces vidjet pa mozda budes imao vremena da das jos neki koristan savjet kad bude vise info o svemu.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

    Comment


    • #32
      Re: "Resetiranje" metabolizma

      ali cekaj, poslije RD i odrzavanja, cemu cikliranje ?
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #33
        Re: "Resetiranje" metabolizma

        Originally posted by Draven View Post
        Reci mi kada si poceo sa revers diet ? i kakvi su rezultati primjetis li vece promjene u samom pocetku ?

        Kako sam citao najbolje vrjeme za iskoristit to jest za dobit misicnu masu je upravo taj period prelaska sa duzeg deficita zato bih volio to iskoristit jer sam vjerovatno na jako niskom lucenju i testosterona radi jako duge dijete .

        Planirao sam uzet i pump i onda jos kreatin dodat na to ali bih sa kreatinom krenuo tek kad dodjem do stanja odrzavanja.
        Meni je trebalo 2 miseca za rd, gore na pocetku sam napisao kad, sad nzn tocno. Naravno da sam masti dobio, vracao sam se sa keto i uvodjenje uh nakon nje treba biti nesto oprezniji, radi inzulina. Ali ne u tolkim kolicinama da je keto osla u vjetar.

        Rezultate nisam obracao pozornost na njih, nisam ni stigao, ljeto sezona ovo ono. S obzirom da sam u teretanu isao 1-2 puta tjedno, skroz sam zadovoljan ucinjenim


        Sent from my Petit Beurre using Tapatalk
        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

        Comment


        • #34
          Re: "Resetiranje" metabolizma

          Originally posted by TripleZ View Post
          ali cekaj, poslije RD i odrzavanja, cemu cikliranje ?
          Mislio sam poradit na masi preko zime ali sa cikliranjem tako da nema puno smeća a na taj nacin metabolizam se ubrzava dosta koliko sam citao???
          Inace genetetski mislim da necu imati problema sa masom samo moram strogo pazit da se zamastim dok ne priviknem metabolizam.

          Mislis da je bolje da budem na odrzavanju i na kraju laganom suficitu ???

          I ovako jedem jednolicnu hranu jako strogo se pridrzavam mozda bi bilo previse opet dok sam na cikliranju postoji sansa malo mjenjati iako omjer P UH i M mora biti za svaki 3 dan isti tako sam planirao i ici na OFF UH na dane netreniranja ili ne preko 30-40 gr
          "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

          Comment


          • #35
            Re: "Resetiranje" metabolizma

            metabolizam se nikako ali bas nikako ne moze ubrzati izborom izvora kalorija ili kojekavim prehrambenim metodama....umjesto toga obaziri se ono sto je bitno i moguce, npr. da kontrolises suficit da ne bude prevelik, ili da odrzavas finu aktivnost da mozes dovoljno jesti a opet biti samo u tom malom suficitu - i da trenkas jako i napredujes tako da se taj suficit iskoristi u izgradnji misica...

            kljucna rijec je bas ova - mali suficit...malo vise nego sto si moguce izgraditi misica za odredjeni vremenski period

            i sve to bez nekih naglih promejna/preskakivanja - znaci deficit --- > manji deficit ---> odrzavanje ----> mali suficit ...bez zurbe

            a hrana uopce ne mora biti jednolicna, s jednim te istim brojevima P UH i M mozes napraviti milion razlicitih stvari
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • #36
              Re: "Resetiranje" metabolizma

              o ovome je norton dosta govorio, pogledajte neki od njegovih videa
              Originally posted by Bilderčić
              Originally posted by Dehydronator
              sve do grama tjedno je natural
              gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
              48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

              Comment


              • #37
                Re: "Resetiranje" metabolizma

                Originally posted by Archiv3r View Post
                o ovome je norton dosta govorio, pogledajte neki od njegovih videa

                Daj link ili puno ime i prezime da ga nadjem da pogledam.
                "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                Comment


                • #38
                  Re: "Resetiranje" metabolizma

                  http://www.youtube.com/watch?v=QHHzie6XRGk


                  edit: video ima dobar info ali ne odnosi se na 99% forumasa....nema puno veze s ljudima koji nisu zasli duboko u jednocifreni bf% i jako ekstremne restrikcije kalorija

                  Last edited by kelly; 01-11-13, 20:15.
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #39
                    Re: "Resetiranje" metabolizma

                    Razumijem da je ovo vise navedeno za extremne BF prije bih rekao vrhunske postotke... Ali i za one koji su dugo na dijetalnim programima kao ja iako nisam na nikakvim prestrogim restrikcijama kao neki koje je naveo u videu .

                    Svakako nasao sam sto me je zanimalo tako sam nekako i imao misljenje ipak kroz ovu godinu i nesto kako citam vjezbam i skidam kg mnogo toga sam naucio na svojoj kozi srecom uspjesno nisam imao nekih perioda koje sam fulao, zavisi kako tko na to gleda ali ja sam zadovoljan, ono što mogu reci iz svog iskustva da je najbolje ne razmisljati puno o postavljanju teskih zadataka pred sebe i ogranicavat ih sa nekim rokovima ako vec treniras i planiras rezultati ce doci, samo svi bi mi dobro tjelo preko noći i teško se mozes obuzdat da nekad i pretjeras u ocekivanjima.
                    Što su brži rezultati to su nekvalitetniji na duže staze.

                    Volio bih da sam se drzao od samog pocetka unosa 200 gr proteina dnevno iako nikada nije bio ispod 120 ali smatram da je sada uz ovaj unos mnogo bolje.

                    Uglavnom drago mi je pročitat i čuti razlicita iskustva prije neg krenem sa drugacijim ciklusom da ne tapkam u mjestu.
                    A ovo sto prica ovaj frajer je sasvim u pravu mnoge stvari vec primjecujem na sebi jako je puno skinut 37 kg puno vise nego nego to izgleda kada procitas i definitivno te poremeti. Mora se restartat od nekud i krenut nanovo,puno sam se zapustio do 122 kg da sam stao na 110 kg i ovo odradio bilo bi 10x ljepse i jednostavnije.
                    "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                    Comment


                    • #40
                      Re: "Resetiranje" metabolizma

                      pa jest on u pravu, layne norton the man

                      sve sto hocu da kazem je samo da nadjes neku zlatnu sredinu, davno sam gledao te klipove pa nezz jel spomene to u prvom ili drugom dijelu, ali ugl. govori o takmicaru s kojim je radio RD, ali samo po 5g UH sedmicno dodavao, znaci 20 kcal... i taj je propustio tu sljedecu sezonu u ''lijecenju'' i tek one tamo trece godine nastupao...

                      eh sad, smatram da je tako nesto tebi neportrebno, nego jednostavna umjerenost, ono nemoj praviti velike skokove u promjenama kalorija i to je to, postepeno, 100-200 kcal sedmicno i onda kad budes gdje zelis, odrzavas se tu gdje jesi s unosom

                      ..samo lagano bez puno komplikacije, i da, uvijek postaje teze skidati masti kako bf% postaje nize...to ne znaci da ti je metabolizam ostecen ili tako nesto
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment

                      Working...
                      X