Announcement

Collapse
No announcement yet.

Junk - kako vi junkate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Junk pomoc

    Ako je domace meso junk ja sam ronnie coleman svi sto misle da je veci junk domace nemasno suseno meso nego crveno meso koje kupe u konzumu podrijetlom iz zimbabwea nek ne pisu jer nisu nikad jeli domace meso koje sami naprave i osuse nebitno

    Comment


    • #47
      Re: Junk pomoc

      Originally posted by gavranka View Post
      Valjda svi imamo takve "periode"..nekome je ljeto (bilo), nekome obveze, nekome dosadi isti režim prehrane, itd..

      Uvijek se sve svodi na isto..dostigao si vrhunsku formu i ovo si možeš vrlo lako priuštiti..pogotovo sa ovakvim pristupom..i sama sam jela puno svega, zdravog i junka, a dobila tek par kg (vjerojatno masti iako sam tu i tamo trenirala pa forma i nije toliko loša) pa me zanimalo kako je kod ostalih..iako, nismo baš istog spola al ono..forumašice su se skrile negdje pa nemam baš koga pitati anyway, hvala na odgovoru
      Moram ti reci da se ne radi o tome da sam dostigao vrhunsku formu pa si to mogu priustiti, više to potrošim umjesto da sjedim i gledam kako se lijepi na mene, treninzi su ljepši, hormoni lijepo rade, ma milina, samo je važno biti umjeren, jedino što gledam je da unesem dovoljnu kolicinu proteina kroz dan i to je sve jer nekad mi je dan prepun obaveza pa i jedem više, a kad sjedim kuci i odmaram naravno da jedem manje, ako želim baš vene po trbuhu pripazim više na unos povrća i voća i to mi je cijela filozofija. Naravno da nije isto kod žena i kod muškaraca, ali uvrsti u to i genetske predispozicije za debljanje i kolicinu masnih stanica u tijelu, moj stari dan danas u sebe trpa brdo junka, a eto covjek ima tek nekakav stomačić. Ne želim davati dalje nekakve primjere jer je poanta tu već, samo ću nadodati da ne treba imati onaj "freak" stav prema junku, ja sam ga prije imao u stilu "ako pojedem cokoladu odmah cu se usaliti i dijeta je propala, ne vrijedi nastavljati" išao sam u psihološke krajnosti, hvala bogu da sam se izvukao na vrijeme od tog straha od debljanja i shvatio da nije to samo tako preko noci, ako imas dovoljno aktivnosti i ne prejedaš se. Molim lijepa na odgovoru, a i treba o tome diskutirati, ne pisati nešto kao, ja ne junkam, ja samo clean, ma opušteno ljudi.
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • #48
        Re: Junk - kako vi junkate

        ispod 600 grama ugljika dnevno i 5000 mg sodiuma sve je laž

        Comment


        • #49
          Re: Junk pomoc

          Originally posted by kelly View Post
          Zato ti jedini ovdje izgledaš kao renesansni ljepotan...


          hvala ,uvijek mi je bio san da budem to ,oh kako je to divno

          Comment


          • #50
            Re: Junk pomoc

            Originally posted by Carl Wind View Post
            hvala ,uvijek mi je bio san da budem to ,oh kako je to divno
            Hahaha... Kralj!
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • #51
              Re: Junk pomoc

              Originally posted by hardstyle91 View Post
              Moram ti reci da se ne radi o tome da sam dostigao vrhunsku formu pa si to mogu priustiti, više to potrošim umjesto da sjedim i gledam kako se lijepi na mene, treninzi su ljepši, hormoni lijepo rade, ma milina, samo je važno biti umjeren, jedino što gledam je da unesem dovoljnu kolicinu proteina kroz dan i to je sve jer nekad mi je dan prepun obaveza pa i jedem više, a kad sjedim kuci i odmaram naravno da jedem manje, ako želim baš vene po trbuhu pripazim više na unos povrća i voća i to mi je cijela filozofija. Naravno da nije isto kod žena i kod muškaraca, ali uvrsti u to i genetske predispozicije za debljanje i kolicinu masnih stanica u tijelu, moj stari dan danas u sebe trpa brdo junka, a eto covjek ima tek nekakav stomačić. Ne želim davati dalje nekakve primjere jer je poanta tu već, samo ću nadodati da ne treba imati onaj "freak" stav prema junku, ja sam ga prije imao u stilu "ako pojedem cokoladu odmah cu se usaliti i dijeta je propala, ne vrijedi nastavljati" išao sam u psihološke krajnosti, hvala bogu da sam se izvukao na vrijeme od tog straha od debljanja i shvatio da nije to samo tako preko noci, ako imas dovoljno aktivnosti i ne prejedaš se. Molim lijepa na odgovoru, a i treba o tome diskutirati, ne pisati nešto kao, ja ne junkam, ja samo clean, ma opušteno ljudi.
              Razumijemo se ti i ja u potpunosti Ali dobro je što to naglašavaš ti, tebi će prije vjerovati nego meni..
              Simplify.

              There are no shortcuts to any place worth going.

              ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
              HARDER.


              Comment


              • #52
                Re: Junk - kako vi junkate

                Ja mislim da kao rekreativac imamk dobro prehranu i da me malo vise muce junk nego sto bi trebao covjek koji se rekreativno bavi teretanom treba imati sredenu prehranu a sad da se udara u glavu radi komada pizze to vec nije u redu za jednog rekreativca

                Comment


                • #53
                  Re: Junk - kako vi junkate

                  1 kg dnevno brašna napravim kruh od 1600 grama od integralnog pšeničnog brašna + kolači ili pite + voće + pečeno povrće (sve doma pravljeno 1 g masti na 100 g težine ili u postotcima 5 -10 posto kalorijski

                  dolazi crna zima,ne želim da izgledam mršav,u robi si premršav kad si fit ,treba nabit kilažu mišićnu renesansnu da me djeca u autobusu ,disku i u trgovini ne guraju ,ima djece od 100 kg 2 m nadrogirane nabrijane ,treba dobro jesti

                  ne želim se patit postit (što nisam ni radio godinama) i onda da me pitaju dal ti treniras? jer u robi izgledaš kao jadnik ,a kad se skines ljeti nigdje definicije (prave) ,vide se trbusni,a misici se povukli ,nema nista od prevelike patnje,treba biti alfa ,ne beta,lessa gama

                  Comment


                  • #54
                    Re: Junk - kako vi junkate

                    Originally posted by Carl Wind View Post
                    1 kg dnevno brašna napravim kruh od 1600 grama od integralnog pšeničnog brašna + kolači ili pite + voće + pečeno povrće (sve doma pravljeno 1 g masti na 100 g težine ili u postotcima 5 -10 posto kalorijski

                    dolazi crna zima,ne želim da izgledam mršav,u robi si premršav kad si fit ,treba nabit kilažu mišićnu renesansnu da me djeca u autobusu ,disku i u trgovini ne guraju ,ima djece od 100 kg 2 m nadrogirane nabrijane ,treba dobro jesti

                    ne želim se patit postit (što nisam ni radio godinama) i onda da me pitaju dal ti treniras? jer u robi izgledaš kao jadnik ,a kad se skines ljeti nigdje definicije (prave) ,vide se trbusni,a misici se povukli ,nema nista od prevelike patnje,treba biti alfa ,ne beta,lessa gama
                    Imam nesto slicno nemam mase da se vide misici u dugim rukavima zimus a definicija tako tako i nije nesto 10 % pa tako da i ljeti nisam specijal

                    Comment


                    • #55
                      Re: Junk - kako vi junkate

                      Originally posted by Carl Wind View Post
                      1 kg dnevno brašna napravim kruh od 1600 grama od integralnog pšeničnog brašna + kolači ili pite + voće + pečeno povrće (sve doma pravljeno 1 g masti na 100 g težine ili u postotcima 5 -10 posto kalorijski

                      dolazi crna zima,ne želim da izgledam mršav,u robi si premršav kad si fit ,treba nabit kilažu mišićnu renesansnu da me djeca u autobusu ,disku i u trgovini ne guraju ,ima djece od 100 kg 2 m nadrogirane nabrijane ,treba dobro jesti

                      ne želim se patit postit (što nisam ni radio godinama) i onda da me pitaju dal ti treniras? jer u robi izgledaš kao jadnik ,a kad se skines ljeti nigdje definicije (prave) ,vide se trbusni,a misici se povukli ,nema nista od prevelike patnje,treba biti alfa ,ne beta,lessa gama
                      561611_10152266313370367_1856998154_n.jpg

                      941618_382832458501090_985670666_n.jpg
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • #56
                        Re: Junk - kako vi junkate

                        Originally posted by marince View Post
                        Imam nesto slicno nemam mase da se vide misici u dugim rukavima zimus a definicija tako tako i nije nesto 10 % pa tako da i ljeti nisam specijal

                        190 cm 91 kg lubanja 59 cm ,vrat 45 cm ,ruka 40 cm ,list 44 cm ,osjećam da udarim ramenom u vrata da bi ih probio

                        ti samo udri po tepsiji ,post smanjiva hormone,moš bit definiran na postu ,ali nemoš bit hormonalan

                        UN definira post kad osoba jede 2100 kalorija,ja zato jedem 3500 -4000 dobro zasoljeno i ukusno oh život je borba ,sreća je česta
                        Last edited by Carl Wind; 22-09-14, 14:57.

                        Comment


                        • #57
                          Re: Junk - kako vi junkate

                          Originally posted by Carl Wind View Post
                          190 cm 91 kg lubanja 59 cm ,vrat 45 cm ,ruka 40 cm ,list 44 cm ,osjećam da udarim ramenom u vrata da bi ih probio

                          ti samo udri po tepsiji ,post smanjiva hormone,moš bit definiran na postu ,ali nemoš bit hormonalan

                          UN definira post kad osoba jede 2100 kalorija,ja zato jedem 3500 -4000 dobro zasoljeno i ukusno oh život je borba ,sreća je česta
                          Prvi put vidim da netko mjeri lubanju haha, ozbiljni misici se grade oko nje xD
                          https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                          http://instagram.com/dinc_94
                          http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                          myprotein code: MP24017174

                          Comment


                          • #58
                            Re: Junk - kako vi junkate

                            Originally posted by Dinč View Post
                            Prvi put vidim da netko mjeri lubanju haha, ozbiljni misici se grade oko nje xD
                            Ja sam cuo da ako ti je lubanja manja od 55 cm da nikad neces moc bit renesansi ljepotan.
                            Your future is created
                            by what you do today,
                            not tomorrow.

                            Comment


                            • #59
                              Re: Junk - kako vi junkate

                              Ne,ne mjeri zato nego da vidi jel pripadnik rase dinarida ili atlantida haha ljudi kako zaboravljate to xD

                              Sent from my Coolpad 8297_4.4 using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                              BB AND THIS !

                              Comment


                              • #60
                                Re: Junk - kako vi junkate

                                Vi se rugate sa čovjekom a on izgleda ko stari Egipčanin, sere i piša 10 puta dnenvo, ima čvrstu lubanju i nije na steroidima. Jede 4000 kalorija dnevno (od toga 10-15 opadaju na proteine) kao stari Grci u jednom obroku, a nekad ne jede i po 30-40 sati, nije bio kod doktora zadnjih 20 godina i ima bf 11% (rekao mu prijatelj stručnjak).

                                Mogu reći jedino da ste ljubomorni na čovjeka.

                                Comment

                                Working...
                                X