Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ketogena dijeta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Ketogena dijeta

    evo jos nesto sata sam zaboravio
    sireve možete jesti sve masne popud gude,edamera i tako uglavnom ti sirevi imaju 22gP
    2UH i 22g M na 100g otprilike

    Povrće koje morate paziti:
    rajčica,mrkva,cikla,krastavci,parike i jos neke tako uglavom naveo sam ove jer u teglama staljaju šećer,a rajčica i mrkva imaju sami po sebi oko 4-6g šećera na 100g
    nece vam naprimje nista biti ako ste pojeli 100g rajčice i imate dobru mišićnu masu ali vec nako 300g mislilm da bi izbacilo i covjeka koji ima ok mišićnu masu

    simptomi ketoze su dobro raspoloženje,energičan,manje spavaš i tako slično ali snaga je kruac jer se korisit mast kao gorivo

    i jedan od problema je na ketozi sta loše izgledate mišići su vam opušteni ful,nakupite se vode jer jedete hranu puno soli (kao naprimjer ja jer nemogu jesti ni meso ,a ni ribu ,a ni jaja bez soli ali nema veze to se rejisi u par dana kasnije) zatim ima malo kalija jedni ako povrće jedes ko lud i gilkogen je prilično prazan ,te ovakve stvari mogu uništiti motivaciju
    Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

    Comment


    • Re: Ketogena dijeta

      E sam me jos zanima negdje sam procitao da se mogu jesti i hrenovke i kobasice jeli to istina ako ne jel mi mozete predlozit nesto da pojedem dok sam u skoli znaci na raspolaganju imam pekaru i lidl s tim da u lidlu ima gotovo sve.

      Comment


      • Re: Ketogena dijeta

        hrenovke i kobasice imaju isto isto šećera ,cak mislim hrenovke vise nego kobasice
        uglavnom ja bi na tovm mjesto kupio si čajnu salamu ili sira masnog ili tako nesto i jeo to za marendu ,a hrenovke nebi nikad jer su nako i ovako smeće ,a kobasice mogu ubaciti sa zeljem kuhanim ali nebi iso sa vise 200g pogotovo ako nemas dobljno misicne mase
        a vjerovatno nemas jer si srednjo školac koliko vidim iz texsta
        tako da jako pazi sta jedes
        ni salumu nemozes svu jedino kako sta sam napisao mozes čajnu,ja mislim da bi mogao kulen isto ali ne preko 50g,pršut,šunku i jos neke, a parizer ja mislim da ne jer ima dosta šećera
        Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

        Comment


        • Re: Ketogena dijeta

          Ok hvala smislit cu nesto za u skoli i smanjit kolicinu mesa jel ima jos nesto da dodam ili oduzmem i koliko badema da jedem i ovo za posni da jedem ili ne

          Comment


          • Re: Ketogena dijeta

            Originally posted by Monster
            Ok hvala smislit cu nesto za u skoli i smanjit kolicinu mesa jel ima jos nesto da dodam ili oduzmem i koliko badema da jedem i ovo za posni da jedem ili ne
            Ne.

            Comment


            • Re: Ketogena dijeta

              ako nemaš ručku iznad 41 nemoj se opuštati sa svježim sirom i orašastim plodovima
              Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

              Comment


              • Re: Ketogena dijeta

                pa najbolje ti je palumbovu shemu ketogene pratit sam si prilagodis kilazi.. izvori masti su ak se ne varam,zumanjci, maslinovo/makadamije(to znaci tebi samo maslinovo hh), prirodni maslac od kikirikija-napravis sam,samo kikirikiji i sol.. i neka masna riba ak se sjecam..ma pogle na netu,lagano za pratit ugl a pravi omjer svih masti.. a ovak se jebat s hrenovkama kobasama majonezom ovo ono,pa kakva je to dijeta onda haha

                Comment


                • Re: Ketogena dijeta

                  Me hebo ketogenu. UH rulaju.

                  Comment


                  • Re: Ketogena dijeta

                    Originally posted by Wolfey
                    Me hebo ketogenu. UH rulaju.
                    +1
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • Re: Ketogena dijeta

                      evo jos me zanima naletio sam nekakve dijetalne kobasice pise da ima na 100g oko 1g uh jel moze to proc ili?

                      Comment


                      • Re: Ketogena dijeta

                        Mozes,a sta je taj 1g secer ili ,a da je i secer nebi te izbacilo iz ketoze jer je to pre malo
                        Koje su to da si i ja kupim.
                        Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

                        Comment


                        • Re: Ketogena dijeta

                          Neke sto su juce bile na akciji bile 8kn 100g sad su oko 13kn danas pogledam kak se zovu pa napisem tu....Hvala na pomoci

                          Comment


                          • Re: Ketogena dijeta

                            evo ovo je ta salama
                            http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-907 ... _20053.htm

                            Comment


                            • Re: Ketogena dijeta

                              a to je salama a ja mislio baš kobasice prave
                              ma čajnu salamu možeš koju očeš večinom sve imaju oko 2uh ali mislim dan ije iz secera
                              jedino je porblem šta imaju dosta zasićenih masnoća pa nemoj pretjerivati ali imaju i dosta proteina ja mislim oko 20g na 100g
                              Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

                              Comment


                              • Re: Ketogena dijeta

                                Originally posted by Monster
                                evo jos me zanima naletio sam nekakve dijetalne kobasice pise da ima na 100g oko 1g uh jel moze to proc ili?
                                Sve su kobasice smeće najveće, bile dijetalne, nedijetalne itd...

                                Originally posted by android
                                ma čajnu salamu možeš koju očeš večinom sve imaju oko 2uh ali mislim dan ije iz secera
                                jedino je porblem šta imaju dosta zasićenih masnoća pa nemoj pretjerivati ali imaju i dosta proteina ja mislim oko 20g na 100g
                                A ti molim te ne laprdaj, to je smeće...

                                viewtopic.php?f=6&t=1332
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X