Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wolfey - prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Wolfey - prehrana

    Originally posted by PatrickStar
    Mislim da je o.k. da bude P + UH. Ali teško je ovako reći, to ovisi o ukupnom kalorijskom unosu.
    Da to znam, ali ne smeta i ako je to pred spavanja tj i onda se svede na ukupni kcal unos? I kako ti se cini sveukupni plan?

    Comment


    • #32
      Re: Wolfey - prehrana

      Edit:
      18:30 - Trenutno pilece/purece meso + integralna tjestenina/riza/obicni/slatki krumpir ili doza ovoga http://www.bodybuilding.com/store/cn/metab.html + pilece/purece meso ( Kresimir Juranic mi je reka da ne ubacujem dodatne UH uz to meso, ali mislim da mi nije prevelika razlika, stoga ih ponekad ubacim ) prije hrvackog treninga ili Whey + jedna ova http://www.firstendurance.com/efs-bars.html + doza ovoga http://www.firstendurance.com/efs-drink.html ( prije sam pio i dozu i po - 2 tijekom treninga, ali vise ne) prije aerobnog treninga

      Jos me samo zanima kod obroka u 14:30, buduci da posli njega nemam aktivnosti, a ponekada znam i odspavati ( nemam ni u skoli, ali mi je sendvic od razenog najprakticniji, a meso u skolu ne bi bas tija vuci, a posni ne podnosim ) da li da izbacim UH iz tog obroka i pojedem samo P ( meso ) ili P + M ( cijela jaja ) + povrce ili da ostavim P + UH? Tu nisam bas siguran, ali mislim da opet ne pojedem previse UH pa ne znam. Tj zanima me da li cu u tom periodu moci prziti salo, a imat jednaku snagu i izrzljivost na treningu?

      Comment


      • #33
        Re: Wolfey - prehrana

        Originally posted by Wolfey
        Originally posted by PatrickStar
        Mislim da je o.k. da bude P + UH. Ali teško je ovako reći, to ovisi o ukupnom kalorijskom unosu.
        Da to znam, ali ne smeta i ako je to pred spavanja tj i onda se svede na ukupni kcal unos? I kako ti se cini sveukupni plan?
        Dobro si to posložio. Mogu ti samo reći svoje iskustvo, a to je da često znam odspavat po pol' sata, sat nakon P + UH obroka, a nije mi naštetilo.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #34
          Re: Wolfey - prehrana

          Ok, fala.

          Comment


          • #35
            Re: Wolfey - prehrana

            Prije treninga sad jedem oko 70 - 80g zobenih sa Wheyom. Nesto preodlicno. Jel to dobar obrok za prije treninga?

            Comment


            • #36
              Re: Wolfey - prehrana

              Je.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #37
                Re: Wolfey - prehrana

                Originally posted by PatrickStar
                Je.

                Comment


                • #38
                  Re: Wolfey - prehrana

                  Originally posted by Wolfey
                  Prije treninga sad jedem oko 70 - 80g zobenih sa Wheyom. Nesto preodlicno. Jel to dobar obrok za prije treninga?
                  Odlično.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment

                  Working...
                  X