Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

    u neku ruku se slazem sa T.A.T.A.om
    istina je da su steroidi/doping jedan veliki neprijatelj svemu sto je sportskog duha
    i stvarno bi volio da osobe koje uzimaju AAS barem priznaju da su na AASu
    a ne ubjedjivati ljude da su natural
    naravno... coleman nikada nece reci da je natural da ne bi izgubio masu ugovora koje je potpisao
    tako i milijuni ostalih sportasa
    ljudi kad vide bodybuildera, na kojem je najocitije da je na kemiji (ta nece pomisliti da je blanka vlasic na kemiji naravno)
    prvo sto pomisle je koliko injekcija uzima, koliko tableta guta, koliko je ustvari zavucen u tu ilegalnu stranu sporta
    i naravno... osudjuju ga cim ga vide
    da to ne valja, da to nije u redu, da nije zdravo itd...
    bodybuilding je divan sport
    al nazalost... vrlo malen broj ljudi se natjece kao natural (ako ikako i postoji natural competition, osobno ne vjerujem u to)
    sada ovo vec prelazi u drugu temu u neku ruku
    Originally posted by servantess
    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

    Comment


    • #17
      Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

      Originally posted by Mario1707 View Post
      u neku ruku se slazem sa T.A.T.A.om
      istina je da su steroidi/doping jedan veliki neprijatelj svemu sto je sportskog duha
      i stvarno bi volio da osobe koje uzimaju AAS barem priznaju da su na AASu
      a ne ubjedjivati ljude da su natural
      naravno... coleman nikada nece reci da je natural da ne bi izgubio masu ugovora koje je potpisao
      tako i milijuni ostalih sportasa
      ljudi kad vide bodybuildera, na kojem je najocitije da je na kemiji (ta nece pomisliti da je blanka vlasic na kemiji naravno)
      prvo sto pomisle je koliko injekcija uzima, koliko tableta guta, koliko je ustvari zavucen u tu ilegalnu stranu sporta
      i naravno... osudjuju ga cim ga vide
      da to ne valja, da to nije u redu, da nije zdravo itd...
      bodybuilding je divan sport
      al nazalost... vrlo malen broj ljudi se natjece kao natural (ako ikako i postoji natural competition, osobno ne vjerujem u to)
      sada ovo vec prelazi u drugu temu u neku ruku
      Profesionalni sport ne bi postojao kakav je danas da ne postoje AAS. I AAS se počeo koristiti puno ranije nego što mnogi misle.

      "In 1849 a man we may call the father of modern-endocrinology, Arnold Adolph Berthold of Germany first removed testes from Cockerels, a species of birds and concluded the adverse effect indeed led to a loss of male characteristics common to the species. This led to a more apt understanding of the importance of the male testicles, in as they carry with them the necessitating factors that simply make men, men.

      Berthold took his experiment a step further by removing the testicles of Cockerels and transplanting them into the abdomen. By doing so he determined the sexual functions of the birds were largely unaffected but rather a vast series of capillaries (1) were formed in connection leading to the conclusion the manner in-which testicles act in correlation with the blood. (2)
      Granted, for a further understanding of anabolic steroids as we view them today, Berthold’s experiments do not shed a light comparable to what was to come but it was a first step towards understanding and one that must not be ignored."

      "To trace the history of steroids as we know them today we must first go back to 1931, to a German chemist Adolf Butenandt. By this point it was understood, largely thanks to Berthold the importance and effects of male hormones but it was Butenandt who first found a way to pin-point and purify the hormone androstenone; he did so by extracting the hormone from a mere few liters of urine. This was a groundbreaking achievement and only the beginning of the breakthrough, as the next several years would see anabolic steroids truly birthed and evolved.
      Shortly after Butenandt’s accomplishment another fellow German chemist Leopold Ruzicka developed a means to synthesize the hormone making it safe for human use. Shortly after this breakthrough the snowball was put in place and in 1935 Ruzicka along with Butenandt compounded the first batch of synthetic of testosterone. (3) This was without a doubt the dawning of the ages when it comes to anabolic steroid use and the history there of. The discovery was so profound both Butenandt and Ruzicka were awarded the 1939 Nobel Prize for their work in chemistry. Wrap your head around that; a Nobel Prize was awarded due to anabolic steroid science; as we perceive anabolic steroids today that is mind-blowing!

      Research would continue and by the late 1930’s the first injections of testosterone-propionate were administered to humans and in the Soviet Union by the 1940’s anabolic steroid use was becoming common place. During the 1940’s the Soviet Union was the dominating force in athletics thanks to anabolic steroid use but this dominance was short lived as Dr. John Ziegler, the U.S. Olympic team physician found a way to soon develop methandrostenolone; you know it as Dianabol or Dbol. (13)Ciba Pharmaceuticals was first to market the drug and by 1958 Dianabol was approved by the FDA for human use. Ciba would not stop there, in-fact this would open the door for thousands of experiments in synthesizing anabolic steroids and derivatives. (15)"

      Nema sporta bez toga i s tom činjenicom se svi moramo pomiriti. Da svi znaju da sportaši, nečiji uzori i idoli koriste takvo nešto, svi bi ih koristili i onda bi došlo do masovne zloupotrebe, pogotovo kod nadobudnih tinejđera. Ovako je najbolje.
      "Your body is your biggest artwork."

      DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
      DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
      BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

      SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

      https://www.facebook.com/MBbodybuilding

      Comment


      • #18
        Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

        Ajde kad smo vec krenuli u tom smjeru...

        Doping ko doping, zasto je uopce koga briga uzima li netko nesto ili ne? Svi ionako uzimaju. Po cemu je doping veliki neprijatelj sporta? Razumijem te ako mislis na zdravlje, no ako mislis da je to neposteno onda WTF? Razlika izmedu najboljih i onih losijih nije u dopingu, nego drugim faktorima. Ne kazem da svi mogu bit najbolji, no geneticari za bilo koji sport su predodredeni da budu superiorniji od ostalih u odredenim sportskim granama. Pogledaj primjerice kineze u olimpijskom dizanju. Svi su mali s niskim bf-om, savrsenim polugama, godinama truda i rada na treningu i van njega...itd itd. Znaci doping ce im samo izjednacit mogucnosti sa ostalim natjecateljima.

        Jednostavno je, ako zelis bit natural moras prihvatit realnost, nista drugo.
        "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

        Youtube shit
        Web

        Comment


        • #19
          Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

          Originally posted by 123 View Post
          Ajde kad smo vec krenuli u tom smjeru...

          Doping ko doping, zasto je uopce koga briga uzima li netko nesto ili ne? Svi ionako uzimaju. Po cemu je doping veliki neprijatelj sporta? Razumijem te ako mislis na zdravlje, no ako mislis da je to neposteno onda WTF? Razlika izmedu najboljih i onih losijih nije u dopingu, nego drugim faktorima. Ne kazem da svi mogu bit najbolji, no geneticari za bilo koji sport su predodredeni da budu superiorniji od ostalih u odredenim sportskim granama. Pogledaj primjerice kineze u olimpijskom dizanju. Svi su mali s niskim bf-om, savrsenim polugama, godinama truda i rada na treningu i van njega...itd itd. Znaci doping ce im samo izjednacit mogucnosti sa ostalim natjecateljima.

          Jednostavno je, ako zelis bit natural moras prihvatit realnost, nista drugo.
          plus deset znakova
          "Your body is your biggest artwork."

          DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
          DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
          BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

          SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

          https://www.facebook.com/MBbodybuilding

          Comment


          • #20
            Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

            Originally posted by T.A.T.A. View Post
            Nerazumijem,zašto ocrnjivanje,jel čovjek bilder?Je,jel ubio čovjeka je,zašto je to ocrnjivanje,pa da je neki nogometaš ubio napisali bi da je nogometaš.Nismo mi krivi šta u ovom sportu ima najviše nedozvoljenih supstanci pa i dolazi do većeg švercanja pa su mogučnosti i veće da dođe do svađe!
            Originally posted by T.A.T.A. View Post
            Pa mislim znate i sam zašto vas blate,nemoramo nikome ništa crtati...zar ne?
            Originally posted by T.A.T.A. View Post
            I hvala ti na objašnjenju,ja uvrijedio ovdje nikog nisam,ako jesam neka se javi i kaže šta sam mu rekao,ti si se našao uvrijeđen???
            Objašnjavati ne moram svi znaju,ja nisam rekao da to nije divan i lijep sport,mene ne vrijeđa šta pišu da je to bb napravio,hebe mi se ali kad me pitaju reću da odlazim u teretanu i da diđem tegove i da mi je to super i da to volim.Samo bilo mi je glupo šta se kaže ocrnju je se samo jer je bb.
            Tvoje izjave vrijeđaju mene i sve moje prijatelje natjecatelje i rekreativce. Optužuješ, vrijeđaš a da nemaš pojma o čemu pričaš.

            Ja kao jedan od urednika ovoga foruma i portala ne mogu dozvoliti da ovdje dolaze glupi i bezobrazni tipovi prepuni glupih predrasuda koji će pljuvati ovaj sport i ove ljude a nemaju ni i od informiranosti.

            I ponavljam još jednom; moraš objasniti, objasni nam ti ono što svi znaju, hajde reci to svojim riječima da i mi znamo, ne znaju svi, kao što i ti ne znaš šta je doping.
            Last edited by kelly; 31-12-11, 08:34.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #21
              Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

              Evo ovako keli,zašto toliko predrasuda i ocrnjivanja bb,evo uzmi poljsku prije koji tjedan,pao veliki lanac bb koji preprodaju steroide ili šta već.Negativan je kontekst odma kad se kaže bb jer ljudi odma povezuju to sa nedozvoljenim sredstvima,e sada zašto je tako,pa zato jer se i događaju ovakve stvari koje ne pridonose uopće pozitivnijem ozračju toga sporta,htio ti to priznati ili ne ali tih stvari ima najviše u bb sportu i zbog toga takva slika u javnosti,kad si zadnji put čuo da je veliki lanac posjedovanja i preprodavanja steroida pao u nekom ekipnom sportu,košarka,rukomet,odbojka... Neću reći da se to događa stalno ali realno to se lagano nakupljalo i svaki idući takav slučaj samo srozava ovaj divni sport sve niže.Jesi zadovoljan odgovorom ili ti još jedanput treba objasniti,makar ako ovo nisi i prije znao...
              E sada čitajući boldano što si naznačio ja tu ne vidim di sam ja tebe uvrijedio,povrijedio ili ikoga,možda je tvoj ego povrijeđen,izgleda nešto je ali moraš mi reći što,da znam što vrijeđa citiram "Nismo mi krivi šta u ovom sportu ima najviše nedozvoljenih supstanci pa i dolazi do većeg švercanja pa su mogučnosti i veće da dođe do svađe" jer ova rećenica a i ostale boldane jako uvredljive.
              Idemo dalje,rekao si da optužujem,molim te nađi jedan post gdje sam ja nekoga optužio da je nešto napravio,ako ga nađeš ja ću mu se ispričati,ali takvog posta nema a ti lažeš i optužuješ mene.A ovo za glupo neznam dali da komentiram ili ne.
              @MarkoPolo nebih se složio s tobom da ga ima svagdje,zato što ga u ovom sportu ima nemora znaćiti (neću reći da ga nema) da je baš svagdje prisutan,ja dolazim iz jednog drugog sporta gdje su kontrole rigoroznije nego usudio bi se reći u itijednome sportu.
              Ali zašto onda ne ukinu u bb doping testove?

              Comment


              • #22
                Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                tata, sorry al kelly je u pravu. doping se korisi u 99% vrhunskog sporta. u nogometu nije neophodan kao u bb-u. ali isto je tako neophodan u ufc-u pa nevidis nikog da njime sere.
                zasto se ne ukinu doping testovi? isto zasto se nece ukinut u ufc-u. ne odlucuju oni o tome
                Originally posted by Bilderčić
                Originally posted by Dehydronator
                sve do grama tjedno je natural
                gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                Comment


                • #23
                  Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                  T.A.T.A. ti si ograničen sa svojim predrasudama i to je jako žalosno, i teško je takvima otvoriti oči.
                  BB je tek peti sport po uzimanju, a ne prvi, samo što se to na bilderima najviše vidi. Atletika, biciklizam, plivanje, borilački sportovi, košarka, nogomet, rukomet itd...sportovi izdržljivosti prednjače u uzimanju dopinga. Šta misliš da normalan čovjek može toliko trčati i skakati kao oni?
                  http://www.adventure-sport.net/Rubri...-od-jucer.html

                  Marko, 123 a i ostali natjecatelji i iskusni će ti samo potvrditi sve ono što ja govorim, ali ti ćeš i dalje živjeti u zabludi...

                  Ovdje si rekao:
                  Originally posted by T.A.T.A. View Post
                  Evo da samo odgovorim pošto sam bio jedno vrijeme profesionalni sportaš.
                  Hajde reci nešto o sebi, koliko imaš godina, cm, kg, kojim si se to sportom profesionalno bavio i kako dugo?
                  Ja mislim da ni ne znaš što znači biti profesionalni sportaš, jer to što si se bavio nekim sportom u osnovnoj i srednjoj školi nije profesionalizam. I sigurno je da se neće djeci u osnovnim i srednjim školama davati doping, tako da tvoje iskustvo ovdje baš ništa ne znači.

                  I nemam više živaca za tebe i takve kao ti, idem slaviti Novu godinu...
                  Last edited by kelly; 31-12-11, 15:22.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #24
                    Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                    glupe predrasude samo zato jer su bilderi eksponirani svoji izgledom- bolt izgleda ko papak pa je normalno da trci ispod 10 sekundi na sto metara-jaaako normalno,noot! dok s druge strane imas tyson gaya,koj m sto trci ko zivotinja i izgleda neprirodno,bash poput bildera tak da ono. janica i ivica na speku i luku osvajali medalje a i blanka isto od zraka

                    Comment


                    • #25
                      Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                      ljudi moi tenisači su najgori.. samo ću ovo reć.. SAFIN stari kockar i pijančina.. cilu noć se opija i doša pijan na meč ujutro i pomea fedderera.. NATURAL ? (al toe obični primjer.. a da nepričan kako mogu svaki dan igrat matcheve od 4 sata na istom levelu) daj o čemu pričaš t.a.t.a. to šta si ti fanatik nekog sporta pa braniš toe tvoj problem.. realniji budi
                      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                      Comment


                      • #26
                        Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                        E bas to tenis je najbolji pokazatelj. 4 sata trcati, drzati reket u ruci i sa njim udarati lopticu i biti natural moze samo Chuck Norris i niko vise na ovom svijetu
                        I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                          ja se ispricavam sto sam odveo ljude sada u krivom smjeru ^^
                          mozda je vrijeme da kelly malo rascisti situaciju
                          ili da zakljuca temu
                          Originally posted by servantess
                          Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                          Comment


                          • #28
                            Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                            T.A.T.A doping je prisutan u svakom sportu. Zato jer se bez dopinga gotovo pa nemože ostati u konkurenciji. Pogotovo sprotovi snage...

                            Comment


                            • #29
                              Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                              Originally posted by juka View Post
                              lakše je razbit atom nego ljudske predrasude..
                              "What a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable”

                              Comment


                              • #30
                                Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                                Vi ste kao primjer uzeli tenis. To definitivno nije najbolji primjer za doping. No uzmimo recimo ove sportove koji po statistikama trose najvise energije. Prvi je biciklizam, drugi veslanje a treci plivanje. Pogotovo plivanje i biciklizam koji su medijski koliko-toliko disponirani i u kojima su ipak neki fondovi prisutni. Covjek teoretski nemoze izdrzat jedan Tour de France. Nije fizicki moguce bez uzasno jakih stimulansa i "dopinga". Stara je stvar da se u biciklizmu koristi tzv. "krvni doping" i sl. metode kojima se sve to prikriva. I mislim da je i majmunima jasno da su svi oni "nadopingirani". Rade se redoviti testovi i svi redovito prolaze. Zasto? Vrlo jednostavno, da nema dopinga, AAS i svega slicnoga i da sve to ne napreduje, nebi napredovali niti rezultati. Tocnije, nebi napredovali ovom brzinom. Pogledajte koliko se covijek ubrzao na 100m sprint u zadnjih 100 godina. Nevjerojatno. Nije se Bolt rodio superioran, niti ce se za 3 generacije rodit netko tko ce trcat 8sec na 100m. Ne, to je sve znanost i nista vise...
                                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                                Napreduje se... Avatar^^

                                Comment

                                Working...
                                X