Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

    Originally posted by Aronnax View Post
    Vi ste kao primjer uzeli tenis. To definitivno nije najbolji primjer za doping. No uzmimo recimo ove sportove koji po statistikama trose najvise energije. Prvi je biciklizam, drugi veslanje a treci plivanje. Pogotovo plivanje i biciklizam koji su medijski koliko-toliko disponirani i u kojima su ipak neki fondovi prisutni. Covjek teoretski nemoze izdrzat jedan Tour de France. Nije fizicki moguce bez uzasno jakih stimulansa i "dopinga". Stara je stvar da se u biciklizmu koristi tzv. "krvni doping" i sl. metode kojima se sve to prikriva. I mislim da je i majmunima jasno da su svi oni "nadopingirani". Rade se redoviti testovi i svi redovito prolaze. Zasto? Vrlo jednostavno, da nema dopinga, AAS i svega slicnoga i da sve to ne napreduje, nebi napredovali niti rezultati. Tocnije, nebi napredovali ovom brzinom. Pogledajte koliko se covijek ubrzao na 100m sprint u zadnjih 100 godina. Nevjerojatno. Nije se Bolt rodio superioran, niti ce se za 3 generacije rodit netko tko ce trcat 8sec na 100m. Ne, to je sve znanost i nista vise...
    Pametno rečeno.


    BTW malo o borilačkim sportovima:

    http://www.fightsite.hr/kolumne/isti...im-sportovima/

    Citat iz teksta:
    "No, iako ovaj tekst za sada zvuči kao kritika i ironija na račun nizozemskog borca, on to zapravo nije. Znate zašto? Zato što vrhunski sport ne postoji bez upotrebe nedozvoljenih sredstava. Borilački sportovi nisu iznimka, dapače oni su najbolji primjer. Svatko tko je “unutra” to zna, a svatko tko uperi prst u Overeema i kaže ja sam čist, a bavi se profesionalnim sportom na vrhunskoj razini, je licemjer."

    "Da se razumijemo, stvar nije ništa bolja niti u drugim sportovima. Jeste li se ikada zapitali kako je nogometaš danas na kirurškom stolu na operaciji križnih ligamenata, a za tri tjedna igra utakmicu. Ili kako skijaš reparira meniskus, a za mjesec dana skija slalom. Jeste li se zapitali kako se na jednom svjetskom prvenstvu u plivanju sruši 50 svjetskih rekorda? Sjetite se samo legendarnog Dražena Petrovića koji je otišao u NBA kao žgoljavac, a već se na prvi odmor u Hrvatsku vratio kao isklesani fitness trener…"
    Last edited by kelly; 01-01-12, 17:35.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #32
      Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

      reci cu vam samo da je lik inace trenirao u istoj teretani di i ja , i po slikama se vidi koja je to...nista nikada o njemu lose ne bi rekao , normalno se javljao , pozdravljao, zajebavao i popio Whey sa nama za sankom poslje treninga...

      i onda ovo.... :O
      ╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

      Comment


      • #33
        Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

        Može mi netko dati link o dopingu?
        Čitajući ovu temu sada mi sve nije jasno. Kako vrhunski sportaši ne padaju na dopingu?...koliko je štetan za zdravlje?
        Last edited by arianko; 01-01-12, 21:21.

        Comment


        • #34
          Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

          doruack sampiona. svaki vrhunski sport je jako stetan, pogledaj janici 100 operacija koljena itd itd
          Originally posted by Bilderčić
          Originally posted by Dehydronator
          sve do grama tjedno je natural
          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

          Comment


          • #35
            Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

            Malo je glupo što netko radi sporta ide uzimati doping. Koliko ja znam doping smanjuje seksualnu moć. Doping se počeo uzimati samo da bi se moglo ostati u konkurenciji. Sad mi je apsolutno svaki sport postao sumljiv...

            Jeli mogiće prirodno dobiti 10 kg u 3 mj? ja sam pročitao da je to moguće. Kao da se radi trening do iznemoglosti pa onda odmah poslje treninga shnake i 3 h nakon treninga opet shnake...(to mi je jako sumljivo da je tako nebi bilo potrebe za dopingom)
            Last edited by arianko; 01-01-12, 23:07.

            Comment


            • #36
              Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

              Originally posted by arianko View Post
              malo je glupo što netko radi sporta ide uzimati doping. Koliko ja znam doping smanjuje seksualnu moć. Doping se počeo uzimati samo da bi se moglo ostati u konkurenciji. Sad mi je apsolutno svaki sport postao sumljiv...

              Jeli mogiće prirodno dobiti 10 kg u 3 mj? Ja sam pročitao da je to moguće. Kao da se radi trening do iznemoglosti pa onda odmah poslje treninga shnake i 3 h nakon treninga opet shnake...(to mi je jako sumljivo da je tako nebi bilo potrebe za dopingom)
              "Your body is your biggest artwork."

              DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
              DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
              BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

              SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

              https://www.facebook.com/MBbodybuilding

              Comment


              • #37
                Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                Originally posted by arianko View Post
                Malo je glupo što netko radi sporta ide uzimati doping. Koliko ja znam doping smanjuje seksualnu moć. Doping se počeo uzimati samo da bi se moglo ostati u konkurenciji. Sad mi je apsolutno svaki sport postao sumljiv...

                Jeli mogiće prirodno dobiti 10 kg u 3 mj? ja sam pročitao da je to moguće. Kao da se radi trening do iznemoglosti pa onda odmah poslje treninga shnake i 3 h nakon treninga opet shnake...(to mi je jako sumljivo da je tako nebi bilo potrebe za dopingom)
                shnake kazes? Shnakeovi znaju bit opasni pogotovo dva dnevno, to je lagano za prebildat se :/
                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                Napreduje se... Avatar^^

                Comment


                • #38
                  Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                  svako bi prije samog postanja na forum trebao procitati dorucak sampiona
                  da se izbjegne svako glupo moguce pitanje
                  a i odgovor

                  10kg u 3 mjeseca je moguce

                  10kg lean body massa je nemoguce

                  sport je postao takav da su svi na kemiji
                  simple as that

                  moras uzimati i ti da ostanes u konkurenciji ^^
                  Originally posted by servantess
                  Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                  Comment


                  • #39
                    Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                    Originally posted by arianko View Post
                    Malo je glupo što netko radi sporta ide uzimati doping. Koliko ja znam doping smanjuje seksualnu moć. Doping se počeo uzimati samo da bi se moglo ostati u konkurenciji. Sad mi je apsolutno svaki sport postao sumljiv...

                    Jeli mogiće prirodno dobiti 10 kg u 3 mj? ja sam pročitao da je to moguće. Kao da se radi trening do iznemoglosti pa onda odmah poslje treninga shnake i 3 h nakon treninga opet shnake...(to mi je jako sumljivo da je tako nebi bilo potrebe za dopingom)
                    glava me boli.
                    imas 400 postova i onda ovo pos*reš, kakvi su onda ostali
                    Originally posted by Bilderčić
                    Originally posted by Dehydronator
                    sve do grama tjedno je natural
                    gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                    48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                    Comment


                    • #40
                      Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                      Originally posted by Aronnax View Post
                      Vi ste kao primjer uzeli tenis. To definitivno nije najbolji primjer za doping. No uzmimo recimo ove sportove koji po statistikama trose najvise energije. Prvi je biciklizam, drugi veslanje a treci plivanje. Pogotovo plivanje i biciklizam koji su medijski koliko-toliko disponirani i u kojima su ipak neki fondovi prisutni. Covjek teoretski nemoze izdrzat jedan Tour de France. Nije fizicki moguce bez uzasno jakih stimulansa i "dopinga". Stara je stvar da se u biciklizmu koristi tzv. "krvni doping" i sl. metode kojima se sve to prikriva. I mislim da je i majmunima jasno da su svi oni "nadopingirani". Rade se redoviti testovi i svi redovito prolaze. Zasto? Vrlo jednostavno, da nema dopinga, AAS i svega slicnoga i da sve to ne napreduje, nebi napredovali niti rezultati. Tocnije, nebi napredovali ovom brzinom. Pogledajte koliko se covijek ubrzao na 100m sprint u zadnjih 100 godina. Nevjerojatno. Nije se Bolt rodio superioran, niti ce se za 3 generacije rodit netko tko ce trcat 8sec na 100m. Ne, to je sve znanost i nista vise...
                      Slažem se. Tenis nije najbolji primjer za diskutirati o dopingu. Istina, meč može potrajati nekoliko sati ali efektivno tu ima igre možda sat vremena. Ne kažem da ga nema ali vjerovatno mnogo manje nego u navedenim sportovima kao što su biciklizam, plivanje, atletika itd.
                      I još nešto zanimljivo što zaboravljamo. Doping se ne koristi samo da bi se unaprijedili rezultati. On se također koristi kako bi se tijelo što prije oporavilo, kako bi sportaši što češće mogli biti na maksimalnom nivou svojih mogućnosti. I naravno koristi se u rehabilitaciji.

                      Zašto češće sportaši ne padaju na doping testu? Jednostavno zato što to nije nikome u interesu. Oko sporta se vrte veliki novci. Marketing je ogroman, zarada je ogromna. Doping kontrola je uglavnom jedna velika farsa. Svako određeno vrijeme (npr. Marion Jones) nađu neko žrtveno janje kako bi mogli reći da nešto rade. Iako za Marin Jones mislim da je nekome smetala pa se to sve skupa desilo oko njenog pada na doping kontroli.
                      I da ponovim jednu konstataciju koju stalno ovdje pišem. Prvaci nisu prvaci zato što uzimaju doping. Kad bi svi bili "čisti" ponovno bi Usain Bolt i slični njemu bili najbolji. Samo bi rezultati bili slabiji. Želja čovjeka, prvenstveno publike, je da rezultati budu što bolji i spektakularniji. Spektakl i zabava donosu veliku zaradu. Jer kome bi bilo u interesu gledat prvaka koji trči na 100 metara npr. 11 sekundi kad bi imali dopingirane rekreativce koji trče brže. Ovo je slikovito rečeno ali je to zapravo tako.
                      Last edited by Dalibor; 03-01-12, 00:39.
                      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                      I know it's hard to keep an open heart
                      When even friends seem out to harm you
                      But if you could heal a broken heart
                      Wouldn't time be out to charm you

                      November Rain, Guns and Roses

                      Comment


                      • #41
                        Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                        Originally posted by Dalibor View Post
                        Zašto češće sportaši ne padaju na doping testu? Jednostavno zato što to nije nikome u interesu. Oko sporta se vrte veliki novci. Marketing je ogroman, zarada je ogromna. Doping kontrola je uglavnom jedna velika farsa. Svako određeno vrijeme (npr. Marion Jones) nađu neko žrtveno janje kako bi mogli reći da nešto rade. Iako za Marin Jones mislim da je nekome smetala pa se to sve skupa desilo oko njenog pada na doping kontroli.
                        I da ponovim jednu konstataciju koju stalno ovdje pišem. Prvaci nisu prvaci zato što uzimaju doping. Kad bi svi bili "čisti" ponovno bi Usain Bolt i slični njemu bili najbolji. Samo bi rezultati bili slabiji. Želja čovjeka, prvenstveno publike, je da rezultati budu što bolji i spektakularniji. Spektakl i zabava donosu veliku zaradu. Jer kome bi bilo u interesu gledat prvaka koji trči na 100 metara npr. 11 sekundi kad bi imali dopingirane rekreativce koji trče brže. Ovo je slikovito rečeno ali je to zapravo tako.
                        Upravo tako.
                        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                        Napreduje se... Avatar^^

                        Comment


                        • #42
                          Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                          Evo i veliki Mike priznaje da je gutao pilule...

                          http://www.croring.com/news/veliki-m...ican/6648.aspx
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #43
                            Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                            Izgleda da je ovdje možda mislio na neke druge pilule ne na anaboličke steroide.
                            A danas je vegan.
                            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                            I know it's hard to keep an open heart
                            When even friends seem out to harm you
                            But if you could heal a broken heart
                            Wouldn't time be out to charm you

                            November Rain, Guns and Roses

                            Comment


                            • #44
                              Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                              cisto sumnjam
                              ima isto interview sa mirkom filipovicem gdje isti daje plan svoje prehrane
                              gdje mu je kalorijski unos manji od 2000 kalorija
                              s tim da je naglasio da ima vise treninga dnevno po nekoliko sati
                              i s tim da trci poslije svakog treninga...
                              smjesno

                              cudi me kako NE SAMO ZADRZI KILAZU, nego i dobije par kg...
                              Originally posted by servantess
                              Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                              Comment


                              • #45
                                Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                                Originally posted by Mario1707 View Post
                                cisto sumnjam
                                ima isto interview sa mirkom filipovicem gdje isti daje plan svoje prehrane
                                gdje mu je kalorijski unos manji od 2000 kalorija
                                s tim da je naglasio da ima vise treninga dnevno po nekoliko sati
                                i s tim da trci poslije svakog treninga...
                                smjesno

                                cudi me kako NE SAMO ZADRZI KILAZU, nego i dobije par kg...
                                Tyson kaže da je sad vegan i da je smršavio 60 kila. Bio se udebljao kao guda na 160 kg. a sad teži 100 kg.
                                A to šta se tiče Filipovića je čista glupost da je bio na samo 2000 kcal. Da si na ne znam kakvoj kemiji ako ne unosiš dovoljno hrane nećeš dobiti grama mišićne mase. Dapače.
                                http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                                I know it's hard to keep an open heart
                                When even friends seem out to harm you
                                But if you could heal a broken heart
                                Wouldn't time be out to charm you

                                November Rain, Guns and Roses

                                Comment

                                Working...
                                X