Announcement

Collapse
No announcement yet.

Scitec ''BIG BANG''

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Scitec ''BIG BANG''

    iman ga ja doma,ostalo još par mirica,sta je u ladici priko godinu,tako da ga nisan u komadu koristija,al zadnji misec san ga prije svakog treninga koristija,1 mjerica mi se čini preslaba i nedaje neke rezultate,1.5 - 2 se itekako osjete,svjezina i dodatna snaga na zadnjih par rep-sa,pump vrhunski,+ šta san se dodatno izriza s njin,biće zbog carnitina . Jeftin,čista petica moja ocjena

    Comment


    • #17
      Re: Scitec ''BIG BANG''

      Da da... placebo moj ku...
      Ubio noge kao magare, i nije mi bilo dosta...jos jos jos jos... krcat energije! I sad što je najbolje nisam toliko krepan, bas naprotiv, taman...
      A žile kako se prošire... i ovako sam žilav sam od sebe a jos s ovim ahahaha...divotica gledati cijev na listu kako je nabubrila
      Za sada zadovoljan, osjeti se razlika itekako...

      Comment


      • #18
        Re: Scitec ''BIG BANG''

        Hmm baš ću probati kad ću imati viška para,trenutno imam još efedrina tako da mi netreba ništa više

        Comment


        • #19
          Re: Scitec ''BIG BANG''

          Originally posted by bilder18 View Post
          Hmm baš ću probati kad ću imati viška para,trenutno imam još efedrina tako da mi netreba ništa više
          ahahaha efedrinom se kljukaš a?
          Pošaljem ti ja 2 doze u kuverti

          Comment


          • #20
            Re: Scitec ''BIG BANG''

            Da,hahaha )

            Ček stvarno ga imaš ili

            Comment


            • #21
              Re: Scitec ''BIG BANG''

              Originally posted by bilder18 View Post
              Da,hahaha )

              Ček stvarno ga imaš ili
              Krivo smo se razumjeli, ne, nemam efedrin nisam nikad ni probao :P
              Mislio sam da ti posaljem postom dvi doze Big banga

              Comment


              • #22
                Re: Scitec ''BIG BANG''

                Heheheh ja mislio da imaš efa Da si iz Zagreba isfuro bi ti ako oćeš Slati mi je već malo riskantno

                Baš ću se raspitati kod svojih jel neko probao to..baš bi roknuo malo tog

                Comment


                • #23
                  Re: Scitec ''BIG BANG''

                  Originally posted by bilder18 View Post
                  Heheheh ja mislio da imaš efa Da si iz Zagreba isfuro bi ti ako oćeš Slati mi je već malo riskantno

                  Baš ću se raspitati kod svojih jel neko probao to..baš bi roknuo malo tog
                  Imao sam ponudu za efedrin - gratis, ali sam se uredno zahvalio
                  Ja zadovoljan, jedini problem je što malo teže zaspeš, doduše meni je trening oko 18h pa je to dosta kasno, prisiljen sam izbaciti kavu popodne, jer jos da kavu uz Big Bang uzmem nebi oka sklopio 3 dana...

                  Comment


                  • #24
                    Re: Scitec ''BIG BANG''

                    A dobro svatko ima svoje Ja ga ponekad uzmem,večinom kad noge radim,ili leđa..

                    Da,to je i problem efa isto..

                    Comment


                    • #25
                      Re: Scitec ''BIG BANG''

                      taj problem je i kod mene bija tesko san moga zaspat...al je prošlo nakon par dana tako da big bang uopće nije remetija san

                      Comment


                      • #26
                        Re: Scitec ''BIG BANG''

                        pozz WTF
                        dali mi se moš javiti na private
                        trebao bih neku pomoć od tebe
                        pozdrav

                        Originally posted by WTF View Post
                        Imao sam ponudu za efedrin - gratis, ali sam se uredno zahvalio
                        Ja zadovoljan, jedini problem je što malo teže zaspeš, doduše meni je trening oko 18h pa je to dosta kasno, prisiljen sam izbaciti kavu popodne, jer jos da kavu uz Big Bang uzmem nebi oka sklopio 3 dana...

                        Comment


                        • #27
                          Pozdrav..
                          Znam da je malo teze dobit konkretniji odgovor, buduci da postoje razlike od covjeka do covjeka...

                          Radi se o tome da bi poceo malo intenzivnije sa treninzima, proteklih mjesec i nesto sitno imam povremene treninge, do 3-4 puta tjedno, ponekad mi se omakne da cjeli tjedan pauziram itd.

                          Imam 30god, visok sam 182 i 90kg... uglavnom sam se zapustio pa sakupio "slauf" oko struka :$

                          E sad , nakon jacih treninga osjetim umor, dobim upalu misica, koja prodje za 2 dana, al opet ako 5 dana ne vjezbam, opet od sljedeceg treninga dobim upalu istih misica...ranije mi se to bas nije desavalo, jel su godine ili kaj

                          Neko vrijeme uzimam samo magnezij u kapsulama od twinlaba, a danas sam uzeo i proteine od mammuta, mislim da je neka 90 formula...

                          Mislio sam mozda da uzmem big bang za probu, ali sam cuo da se vise ne proizvodi :/ Pa ne znam ako je to tocno, kaj bi mi bilo jos preporucjklivo u tom rangu?

                          Hvala i isprike na duzem postu

                          Comment


                          • #28
                            Za jake treninge moraš imati i pravilnu prehranu. Ovaj proizvod možeš kupiti ako želiš probati:



                            Big Bang - formula prije vježbanja, najsnažnijeg učinka< Sadrži najveću količinu aktivnih djelotvornih tvari bez ugljikohidrata i suvišnih kalorija. Cijena.
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Overdrive View Post
                              Pozdrav..
                              Znam da je malo teze dobit konkretniji odgovor, buduci da postoje razlike od covjeka do covjeka...

                              Radi se o tome da bi poceo malo intenzivnije sa treninzima, proteklih mjesec i nesto sitno imam povremene treninge, do 3-4 puta tjedno, ponekad mi se omakne da cjeli tjedan pauziram itd.

                              Imam 30god, visok sam 182 i 90kg... uglavnom sam se zapustio pa sakupio "slauf" oko struka :$

                              E sad , nakon jacih treninga osjetim umor, dobim upalu misica, koja prodje za 2 dana, al opet ako 5 dana ne vjezbam, opet od sljedeceg treninga dobim upalu istih misica...ranije mi se to bas nije desavalo, jel su godine ili kaj

                              Neko vrijeme uzimam samo magnezij u kapsulama od twinlaba, a danas sam uzeo i proteine od mammuta, mislim da je neka 90 formula...

                              Mislio sam mozda da uzmem big bang za probu, ali sam cuo da se vise ne proizvodi :/ Pa ne znam ako je to tocno, kaj bi mi bilo jos preporucjklivo u tom rangu?

                              Hvala i isprike na duzem postu

                              Kako tocno mislis da ce BigBang rijesiti tvoj problem s upalama?
                              Pa moze ih jos samo dodatno pojacat, ako ce te gurat da jos jace treniras posto je to preworkout!

                              Generalno, manje kila, manje volumena i upale ce bit slabije, al kako god okrenes bit ce stalno prisutne, upravo zbog toga sto i sam kazes da nemas kontinuitet
                              Online Transformacijski Specijalist:
                              Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                              Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                              ->
                              http://www.fgfitness.uk
                              GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                              Comment


                              • #30
                                Paa nisam mislio da me skroz prodju upale, vec da dobim nekako na energiji A drugo, po citanju raznih clanaka tako preko neta... mislio sam da bi glutamin iz big banga mogao pomoci pri brzoj obnovi misica, a karnitin, mozda malo ubrza topljenje masnoca :/ Nisam pametan...

                                Comment

                                Working...
                                X