Announcement

Collapse
No announcement yet.

Minerali i vitamini

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vendetha
    replied
    Re: VITAMINI I MINERALI???

    neces moci da vjerujes sta ces sve da nadjes na forumima samo ako odvojis malo vremena...ja sam dugo vremena patio razgovore i citao, i tek nakon dugog vremena kad nisam naisao naodgovor otvorio sam temu...

    Najlakse je otvoriti temu i cekati odgovor..a u suprotnom, dok budes trazio uspt ces nauciti jos bezbroj korisnih stvari...

    Leave a comment:


  • quitesound
    replied
    Re: VITAMINI I MINERALI???

    Originally posted by dante
    ak cemo sve nac i procitat negdje na internetu onda ovog foruma ne treba lol.ak je ovo forum o BB-u onda se valjda tu postavljaju pitanja u vezi toga i ko zeli nek odgovori a ko ne nek od....
    prakticki onda je sve vec odgovoreno ,bilo koje pitanje,jer odgovor na to pitanje je sigurno negdje na netu,po takvom je ovaj forum samo visak
    slazem se s tobom

    Leave a comment:


  • dante
    replied
    Re: VITAMINI I MINERALI???

    ak cemo sve nac i procitat negdje na internetu onda ovog foruma ne treba lol.ak je ovo forum o BB-u onda se valjda tu postavljaju pitanja u vezi toga i ko zeli nek odgovori a ko ne nek od....
    prakticki onda je sve vec odgovoreno ,bilo koje pitanje,jer odgovor na to pitanje je sigurno negdje na netu,po takvom je ovaj forum samo visak

    Leave a comment:


  • Moi
    replied
    Re: VITAMINI I MINERALI???

    Originally posted by Marijan
    Moi malo te kortizol napada a? :P
    Iskreno svaki put kad vidim kakve gluposti ljudi pisu, povisi mi se kortizol i padne imunost .Normalno je da se salimo, ali u svakoj temi se netko "sprda", kao da je ljudima samo cilj skupiti sto vise postova!.U potpunosti mi je jasno da ne mogu svi sve znati, ali pitanja i gluposti koje ljudi pisu su samo odraz njihove lijenosti. Neka malo procitaju, ako nista drugo potraze na internetu. Za sve ima odgovor. Pa nakon toga postave donekle razumno i logicno pitanje...pozz

    Leave a comment:


  • Marijan
    replied
    Re: VITAMINI I MINERALI???

    Moi malo te kortizol napada a? :P

    Leave a comment:


  • Moi
    replied
    Re: VITAMINI I MINERALI???

    Problem svih tih multivitaminskih preparata jest da farmaceutske tvrtke u njih ubacuju sve i svasta. Cesto se zna dogoditi da ono sto pise na deklaraciji, sastav i postotak vitamina i minerala ustvari uopce nije u tim kolicinama, ali posto su zasticeni protiv tuzbi u vezi toga se ne moze nista napraviti. Ono sto mogu reci je da jako hvale supradyn. Ali ne treba ni sa njime pretjerivati. Inace je puno bolje uzimati odvojeno pojedinacne vitamine, ali to normalno ispada puno skuplje! Veci dio se moze zadovoljiti iz kvalitetne prehrane..

    Leave a comment:


  • dante
    replied
    Re: VITAMINI I MINERALI???

    mogu slobodno reci od stereoida i nista drugo... a to je opet pitanje tesko,neko pusi pa mu vrag neda mira do 80g a neko zivi ono super zdravo i dobi srcani sa npr 23 g,znam par takvih

    Leave a comment:


  • pileća_prsa
    replied
    Re: VITAMINI I MINERALI???

    Originally posted by dante
    zanima me sta mislite o ovom:
    posto ne jedem bas povrce,a voce slabo mislim da bi mi dobro doslo
    ABC+
    da i kad je to opce najbolje uzimat? prije,posslije treninga....
    Obićno američko smeće, za amersku sirotinju, to je tebi možda puno 120 kn za to, a l to je kod njih za sirotinju
    Pio ja i buraz jedno vrijeme, i veli mi buraz da ima neko sranje od toga, nikak mu ne sjeda ni meni, pa sam poslao kvragu, prava stvar je šumeći supradyn, ali on ima j... aspartama,
    Sad uzimam od dietpharma centravit šumeći..
    Voće i povrće obavezno, kakve su to gluposti, pogledaj si mikea matarazza, frajer jeo par kila crvenog mesa i izbjegavo voće i povrće i završio tako da je u 38 dobio srčani udar, između ostalog i od staeroida ..

    Leave a comment:


  • Marijan
    replied
    Re: VITAMINI I MINERALI???

    poslije doručka?

    Leave a comment:


  • dante
    replied
    Re: VITAMINI I MINERALI???

    zanima me sta mislite o ovom:
    posto ne jedem bas povrce,a voce slabo mislim da bi mi dobro doslo

    ABC+

    PLUS ZA VAŠE ZDRAVLJE!
    Zadovoljava 100 % vaših dnevnih potreba za vitaminima i mineralima u samo jednoj tableti na dan. ABC Plus je visoko potentna formulacija koja sadrži 12 vitamina i 13 minerala uključujući antioksidante. Pažljivo je formuliran prema najnovijim spoznajama nutricionizma da bi u samo jednoj tableti na dan zadovoljio 100% Vaših dnevnih potreba za vitaminima i mineralima.





    da i kad je to opce najbolje uzimat? prije,posslije treninga....

    Leave a comment:


  • sthooligan
    replied
    Re: VITAMINI I MINERALI???

    Originally posted by Krga
    Originally posted by eex
    nemoj se ljutit dal.
    -ja jedem samo kivi jel sam vidio da ima stvarno svega u njemu ..

    A ja sam bas na KIVI djeti!!!



    Jedem sve osim KIVIJA!
    i ja sam i mogu vam reć da je to najbolja dijeta koja postoji :P

    Leave a comment:


  • Krga
    replied
    Re: VITAMINI I MINERALI???

    Originally posted by eex
    nemoj se ljutit dal.
    -ja jedem samo kivi jel sam vidio da ima stvarno svega u njemu ..

    A ja sam bas na KIVI djeti!!!



    Jedem sve osim KIVIJA!

    Leave a comment:


  • matuljac
    replied
    Re: VITAMINI I MINERALI???

    Originally posted by Dalibor
    Ma najbolje je kombinirati.
    sa time se slazem jer vitamini i minerali u tabletama su DODATAK PREHRANI, oni ne zamjenjuju. tako da popijes vitamine i minerale i pojedes voce,povrce...

    Originally posted by eex
    nemoj se ljutit dal.
    -ja jedem samo kivi jel sam vidio da ima stvarno svega u njemu ..
    Zasto samo kivi a sta kad nije sezona kivia, pa imas i jabuke, narance, banane i ostalo voce...

    Leave a comment:


  • eex
    replied
    Re: VITAMINI I MINERALI???

    nemoj se ljutit dal.
    -ja jedem samo kivi jel sam vidio da ima stvarno svega u njemu ..

    Leave a comment:


  • Dalibor
    replied
    Re: VITAMINI I MINERALI???

    Originally posted by eex
    ma najbolje se nasmijat na sve ovo otic van i zapalit pljugu
    Pa tko ti brani????

    Leave a comment:

Working...
X