Announcement

Collapse
No announcement yet.

Minerali i vitamini

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • domagoj
    replied
    Re: Minerali i vitamini

    ja sam izabrao centravit energy http://www.dietpharm.hr/default.asp?...ID=21&PiID=559
    čini mi se sasvim u redu

    Leave a comment:


  • bot1950
    replied
    Re: Minerali i vitamini

    pa piše ti da jedna ide uz doručak, a jedna uz večeru (nuklearna fizika)

    Leave a comment:


  • iqoprex
    replied
    Re: Minerali i vitamini

    Imam ovaj multivitamin: http://www.building-body.com/shop/pr..._-_120kapsula/

    Sad ne znam kad da popijem kapsulu, negdje piše uz prvi obrok, negdje uz večeru pa ako može netko da potvrdi. (I pije se neposredno nakon obroka?)

    Leave a comment:


  • ajacoub
    replied
    Re: Minerali i vitamini

    da se mene ne bi isto krivo shvatilo, rijech je o financijama, a sa spomenutim mislim da unosim dovoljno

    Leave a comment:


  • PatrickStar
    replied
    Re: Minerali i vitamini

    Samo napomena - moj post nije nikakva tvrdnja kontra multivitamina, samo vlastito iskustvo. Ostao sam bez njih, zaboravio ih kupiti i kak' je prošlo 6 mjeseci, skužio da ih ne pijem, a promjene u koncentraciji/oporavku/kondiciji ili bilo kakve druge nije bilo.

    Leave a comment:


  • ajacoub
    replied
    Re: Minerali i vitamini

    ja sam na multi i viti, ali kako jedem puno povrca i voca i nutritivno bogate hrane (kako kazhe i patrickstar) i pivski kvasac i magnezij sumece, mislim da vise necu kupovati multivita&minerale suplement.

    Leave a comment:


  • PatrickStar
    replied
    Re: Minerali i vitamini

    Originally posted by pekizggs View Post
    izgleda da na ovom forumu rijetki koriste vitamine i minerale...

    sutra idem pa sam odlucio uzet omegu 3, centravit i tonalin CLA za malo snizavanja masnoca kojih uvijek ima
    Ja sam jedno vrijeme suplementirao multivitaminima, Zn i Mg, te vitaminim C. Sada sam samo na vitaminu C. Od multića sam odustao, jer sam skužio da nema nikakve razlike. No, jedem relativno dosta voća, povrća, sjemenki i orašara.

    Leave a comment:


  • pekizggs
    replied
    Re: Minerali i vitamini

    izgleda da na ovom forumu rijetki koriste vitamine i minerale...

    sutra idem pa sam odlucio uzet omegu 3, centravit i tonalin CLA za malo snizavanja masnoca kojih uvijek ima

    Leave a comment:


  • ajacoub
    replied
    Re: Minerali i vitamini

    ak bih ja birao uzeo bih vitamina i minerala i omegu. Ovi C i B pretpostavljam da su ok. Ak iams masnih naslaga, ne znam kakav je njihov CLA

    Leave a comment:


  • pekizggs
    replied
    Re: Minerali i vitamini

    evo ovako, imam bon od 500kn u dietpharm ljekarnama na proizvode na sljedecim slikama, pa eto molio bi pomoc oko odabira sto uzeti sa liste





    Leave a comment:


  • pekizggs
    replied
    Re: Minerali i vitamini

    slabo sam informiran o vitaminima i mineralima, a odlučio sam se za sljedeće..
    sutra kupujem ili Multi 24 ili Centravit...
    uzet cu Vitamin C i magnezij (gdje ga kupit) i kako izgleda?
    uzet cu riblje ulje i laneno ulje...

    eh sad me jedino zanima koliko i kada cega od toga uzimati, pa eto ako nekom nije problem...
    i ako mi sto jos fali a koristno je?

    Leave a comment:


  • ajacoub
    replied
    Re: Minerali i vitamini

    Ja sam na Vitabolic-u od Biotech-a i Pivskom Kvascu u kapsulama od Enciana. Svako jutro nakon dorucka

    Leave a comment:


  • PatrickStar
    replied
    Re: Minerali i vitamini

    Originally posted by mužjak View Post
    Pa pojedeš 200 g špinata i to je to, ne moraš pojesti sve s popisa.
    Sada sam se sjetio da mu je to netko zaboravio napomenuti!

    Leave a comment:


  • mužjak
    replied
    Re: Minerali i vitamini

    Originally posted by cike_cake View Post
    prije nekoliko dana sam bio u lijekarni i bilo je besplatno mjerenje vitamina i minerala u krvi! svi vitamini i minerali su mi bili super osim vitamina H! iskreno, nikada prije nisam cuo za taj vitamin, ne znam za vas! tamo su mi, normalno, odmah preporucili neke tablete ali nisam htio uzeti! cim sam dosao doma pogledao sam kako ga mogu hranom unijeti u organizam i pogledajte na sta sam naletio! hahaha dva slona nebi mogla pojesti toliko hrane da zadovolje dnevne potrebe za vitamin h

    http://www.ljekarna-bjelovar.hr/Edukati ... fault.aspx
    Pa pojedeš 200 g špinata i to je to, ne moraš pojesti sve s popisa.

    Leave a comment:


  • Vule46
    replied
    Re: Minerali i vitamini

    Originally posted by cike_cake
    prije nekoliko dana sam bio u lijekarni i bilo je besplatno mjerenje vitamina i minerala u krvi! svi vitamini i minerali su mi bili super osim vitamina H! iskreno, nikada prije nisam cuo za taj vitamin, ne znam za vas! tamo su mi, normalno, odmah preporucili neke tablete ali nisam htio uzeti! cim sam dosao doma pogledao sam kako ga mogu hranom unijeti u organizam i pogledajte na sta sam naletio! hahaha dva slona nebi mogla pojesti toliko hrane da zadovolje dnevne potrebe za vitamin h

    http://www.ljekarna-bjelovar.hr/Edukati ... fault.aspx
    hahaha, ovo je neki sprd DD

    Leave a comment:

Working...
X