Announcement

Collapse
No announcement yet.

Proteini iz DM-a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Proteini it DM-a


    nista sem Traubenzuckera i par sumecih multivitamina ne valja U DM ,
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #47
      Re: Proteini iz DM-a

      bok svima. Meni ipak nije jasno. Naime DM je poznat da ne vara ljude, a i kad se pogleda na deklaraciju, lijepo piše da je protein protein +-10%...
      Evo čitam( a dobro znam njemački)
      Power system whey protein 80, na 100 grama110 kn 650g
      • Proteini 80g
        Ukgljikohidrati 7,5g
        od toga šećer 2,9 grama
      Protein 90 Shake Plus L-Carnitine - Kazeinat, jako se teško muti ne sjećam se cijene
      • Proteini 86g
        Ukgljikohidrati 1,5g
        od toga šećer 0,7 grama

      E sad, vidjeli smo i bolje al jebavali smo i gore al nigdje ni traga 60, 70 ili 80% šećera. A ima i neke prednosti, npr da je DM na svakom ćošku...
      Ja sam početnik, al svakako ću probati i ove i one. No čini mi se da je dio fame o groznim DM proteinima, mozda zaslužen, al nikako argumetiran po forumima. A na forume se dolazi da se argumentira i razmjenjuju iskustva. Dakle ima tko kakav argument ili loše iskustvo s DM-om?

      Comment


      • #48
        Re: Proteini iz DM-a

        Zato što sadrže soju u većim količinama nego ostala kvalitetna roba.

        Comment


        • #49
          Re: Proteini iz DM-a

          Originally posted by ricky
          Zato što sadrže soju u većim količinama nego ostala kvalitetna roba.
          hm, nigdje soje u deklaraciji... sve nešto piše whey isolate, whey concentrate pa se i neka jaja spominju.

          Comment


          • #50
            Re: Proteini iz DM-a

            Ma sine bjezi od toga.
            There is no good, no evil - only decisions and consequences.

            Comment


            • #51
              Re: Proteini iz DM-a

              ej, ispravljam se. U wheyu nema soje al u caseinatu ima 15%. ne izgleda mi opet ko katastrofa.

              Comment


              • #52
                Re: Proteini iz DM-a

                Originally posted by kiki222
                bok svima. Meni ipak nije jasno. Naime DM je poznat da ne vara ljude, a i kad se pogleda na deklaraciju, lijepo piše da je protein protein +-10%...
                Evo čitam( a dobro znam njemački)
                Power system whey protein 80, na 100 grama110 kn 650g
                • Proteini 80g
                  Ukgljikohidrati 7,5g
                  od toga šećer 2,9 grama
                Protein 90 Shake Plus L-Carnitine - Kazeinat, jako se teško muti ne sjećam se cijene
                • Proteini 86g
                  Ukgljikohidrati 1,5g
                  od toga šećer 0,7 grama

                E sad, vidjeli smo i bolje al jebavali smo i gore al nigdje ni traga 60, 70 ili 80% šećera. A ima i neke prednosti, npr da je DM na svakom ćošku...
                Ja sam početnik, al svakako ću probati i ove i one. No čini mi se da je dio fame o groznim DM proteinima, mozda zaslužen, al nikako argumetiran po forumima. A na forume se dolazi da se argumentira i razmjenjuju iskustva. Dakle ima tko kakav argument ili loše iskustvo s DM-om?
                To su Multipowerovi proizvodi, samo što se prodaju u DMu. Inače, kaj se tiče DMovih proteina, uzimao jedno vrijeme, mislim, nije da ne djeluju, ali whey je ipak whey. Ako uzimate 2 mjerice tih proteina dnevno, na kraju vas mjesečno ispadne oko 400 kn, dakle poput 2 kg wheya.
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • #53
                  Re: Proteini iz DM-a

                  ovi proteini za koje sam dao gore sastav i što mom početničkom znajnju još uvijek su vrlo dobri nisu iz DM-a nego iz Muellera.

                  Comment


                  • #54
                    Re: Proteini iz DM-a

                    Originally posted by kiki222
                    ovi proteini za koje sam dao gore sastav i što mom početničkom znajnju još uvijek su vrlo dobri nisu iz DM-a nego iz Muellera.

                    vidiš nisam znao da i u mulleru prodaju proteine kao i dm-u... ali bome 110kn za 650g nije baš mala cijena.

                    Comment


                    • #55
                      Re: Proteini iz DM-a

                      Originally posted by teretana555
                      Originally posted by kiki222
                      ovi proteini za koje sam dao gore sastav i što mom početničkom znajnju još uvijek su vrlo dobri nisu iz DM-a nego iz Muellera.

                      vidiš nisam znao da i u mulleru prodaju proteine kao i dm-u... ali bome 110kn za 650g nije baš mala cijena.
                      Ne kužim. to ispadne 170 kn po kili. ja ne uspijevam pronaći ništa jeftinije na webu. Jel možeš dati neki link ( a da nije preveliko pakiranj)

                      Comment


                      • #56
                        Re: Proteini iz DM-a

                        Originally posted by kiki222
                        Originally posted by teretana555
                        Originally posted by kiki222
                        ovi proteini za koje sam dao gore sastav i što mom početničkom znajnju još uvijek su vrlo dobri nisu iz DM-a nego iz Muellera.

                        vidiš nisam znao da i u mulleru prodaju proteine kao i dm-u... ali bome 110kn za 650g nije baš mala cijena.
                        Ne kužim. to ispadne 170 kn po kili. ja ne uspijevam pronaći ništa jeftinije na webu. Jel možeš dati neki link ( a da nije preveliko pakiranj)
                        da 170kn kila, ali zato već za 200kn imaš bar 900grama kvalitetnog wheya za kupit

                        Comment


                        • #57
                          Re: Proteini iz DM-a

                          mullerovi proteini su odlični,bar nisu losi onako psihicki nesto za popit posli treninga,ali cijene općenito suplemenata su previsoke u hrvatskoj...mislin koja to budala moze dat 500kn za 2 kila optimuma...:///
                          nema bildanja do 9 miseca

                          Comment


                          • #58
                            Re: Proteini iz DM-a

                            bezveze serkate. ovo tu



                            je sasvim solidan proizvod, doduše ne baš najviše kvalitete, ali solidan. ne sadrži nikakvu soju i takva sranja, samo mliječni protein u dosta visokom postotku (86%). 350g košta oko 45 kuna, znači da kila košta oko 150. ako je to puno onda stvarno. Kažem, jedini problem je što se teže mješa, al ok je. uzmem si ga često ako je frka s parama.
                            ne repam o politici možda bi trebo,
                            politika je mala ljadro još je nisam jebo

                            Comment


                            • #59
                              Re: Proteini iz DM-a

                              Originally posted by Mir7a
                              bezveze serkate. ovo tu

                              je sasvim solidan proizvod, doduše ne baš najviše kvalitete, ali solidan. ne sadrži nikakvu soju i takva sranja, samo mliječni protein u dosta visokom postotku (86%). 350g košta oko 45 kuna, znači da kila košta oko 150. ako je to puno onda stvarno. Kažem, jedini problem je što se teže mješa, al ok je. uzmem si ga često ako je frka s parama.
                              ja kažem - preskupo za takav jedan proizvod upitne kakvoće!

                              ja odličan whey nabavim i za 40ak kn manje po kg tako da..može se i bolje
                              https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                              Overload Strength team

                              Comment


                              • #60
                                Re: Proteini iz DM-a

                                o čemu ti pričaš?
                                solidni mliječni protein košta 250 kuna kila. ovaj se ne kupuje na hreliću nit ga moja baba radi doma u špajzi. Proizvod je SOLIDNE kvalitete i SOLIDNE cijene i nema nikakvog razloga da ga se izbjegava.
                                ne repam o politici možda bi trebo,
                                politika je mala ljadro još je nisam jebo

                                Comment

                                Working...
                                X